Jolanta Stankiewicz, artystka w "Anielska Przystań" - opinia o The Good Test™ - badanie Talentów Duchowych

Świat poznania mojej Duszy zaczęłam od poznania tak wyjątkowej osoby jaką jest Taisja Laudy. Od samego początku czułam że nasze drogi zbliżył sam Bóg. 

Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top 5 dominujących moich talentów. To było dla mnie niesamowite doświadczenie, jakby w końcu ktoś odsłonił okna w moim domu, i mogłam ujrzeć słońce które świeci. Moje talenty zostały nazwane, otrzymałam mapę dzięki której mogłam lepiej zrozumieć siebie, dlaczego podejmuję takie decyzje a nie inne, dlaczego ważna jest dla mnie struktura i bliskość w relacjach.

Puzzle zaczęły się układać.

Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The Good Test. Powiem tak to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna. Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.

W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa że trafiłam na osobę Taisji i jej narzędzia. Uważam, że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia.

Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom.

Spełnienia życzę,
Jola

A czy Ty już znasz swoje talenty duchowe? Poznaj je dzisiaj za pomocą The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.