Opinia o kursie "Od Kariery do Powołania" - Ola Janik

Kurs "Od Kariery do Powołania" jest dla mnie odpowiedzią na wiele pytań. Urodziły się one w moim sercu od kiedy otworzyłam się na relacje ze Stwórcą.

*Kim jestem?
*Jakie jest moje powołanie?
*W jaki sposób mogę służyć poprzez pracę innym i sobie?

Od tamtej pory głęboko wierzę, odkrywam i doświadczam, że nie jestem jedynie istotą cielesną i żyję w świecie duchowym. Pan Bóg jest nie jest zamknięty w świątyni, pacierzu czy dobrych uczynkach. On jest obecny we wszystkich miejscach gdzie przebywam i co robię a przez to moje życie może być nieustającą modlitwą.

Dzięki uczestnictwu w kursie poznałam moje talenty i dary duchowe:
- mogłam w sposób właściwy nazwać robienie tego, co w życiu sprawia mi największą radość,
- na nowo zobaczyć wartość tych działań. Wszak jest to Boża moc działająca we mnie, którą mogę pomnażać przez dzielenie z ludźmi do których jestem posłana,
- dostałam mnóstwo narzędzi dzięki którym mogę rozwinąć je tak, by służąc wydawać owoc obfity.

Dziś w świecie dużo mówi się o byciu autentycznym. Kurs ten w sposób szczególny wspiera ten proces: powrotu, poznania siebie, by usłyszeć owo poWOŁANIE ukryte w głębi serca. Mocno wierzę, że Stwórca włożył je tam, kiedy tkał każdego z nas w łonie matki. Ten głos sprawia, że odnajduję sens mojego życia, którym mogę dzielić się z innymi. 

Panie Boże dziękuję Ci za Taisję wraz z zespołem, która tak wiele ludzi prowadzi do spełnienia. Myślę, że dzieje się tak dlatego, że swoje narzędzia tworzy wraz z Tobą uwzględniając ciało umysł i ducha. Całość zanurzona w Pełni – Bogu tworzy CUD SPEŁNIENIA .

Ola Janik - w drodze do Spełnienia

------------------------------------------------------------------------------------

Dołącz do kursu  "Od Kariery do Powołania" jeżeli już masz zrobione badanie talentów duchowych The GoodTest™

Jeżeli nie znasz jeszcze swoich talentów duchowych to dołącz do kursu wraz z badaniem The GoodTest™ "Od Kariery do Powołania" (wersja z The GoodTest™)

W razie potrzeby czy pytań, zawsze służymy pomocą, 

Zespół Taisja Laudy & Co. 

 


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ:
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek:

"Kurs porusza najgłębsze struny serca. Pokazuje nam gdzie są nasze blokady i co trzeba zrobić żeby je pokonać, daje odwagę do działania. Pomaga zrozumieć istotę tego kim jesteśmy. Bardzo podnosi na duchu i wlewa dużo nadziei do życia, zmusza do bardzo głębokich refleksji i jest PEŁEN CUDÓW. Daje odpowiedź na to co sprawia, że na co dzień czujemy się tak, a nie inaczej. NIESAMOWITA PRZYGODA!"

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco.  

 

Kontakt do nas: [email protected] albo +48 576 300 320

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.