Osobista historia o talentach, książce "My Life with Mr. Good", Mentoringu Spełnienia i prowadzeniu - Katarzyna Pepłońska

Napisałam referencje. Ale i tak ciągle mam poczucie, że tego co doświadczyłam, że nie da się opisać słowami :) 

Taisja Laudy “przyszła” do mnie dokładnie rok temu w sierpniu.

To był czas mojego przełomu. Po zdiagnozowanej dystymii, rozpoczęciu intensywnej terapii, poszukiwaniu „prawdziwej”, szczęśliwej Kasi usłyszałam od znajomej, że warto abym zrobiła Talenty Gallupa. Zaciekawiło mnie to, rozpoczęłam poszukiwania. Wtedy nagle pojawiła się Taisja i jej nagranie. Zakupiłam Kurs Twoja Naturalna Moc wraz z Talentami.

Pamiętam, jak wstałam o 5 rano by na spokojnie zrobić test, po cichu przed rodziną abym mogła się skupić. Potem małymi krokami robiłam Kurs i z chwili na chwilę nie mogłam wyjść z podziwu dla tego co słyszałam i odkrywałam w sobie.

Kupiłam książkę "My Life with Mr. Good" z ciekawością, co nowego dla siebie odnajdę. Pamiętam jak podczas czytania czułam ogromne wzruszenie i głębokie poczucie, że tego mi właśnie brakuje w życiu. Tego zaufania. Oddania kontroli Tacie. Ja wtedy chciałam o wszystkim decydować, kontrolować. Myślę, że to był strach przed nawrotem dystymii. Z każdym przeczytanym rozdziałem utwierdzałam się, że odsunęłam Tatę od siebie wiele lat wcześniej.

Przyszedł moment, kiedy powiedziałam: „No dobrze. Skoro to tak działa. To próbuję”. Tak po cichu, żeby nikt nie wiedział, prosiłam Boga by się mną zaopiekował. W najtrudniejszych chwilach prosiłam „Boże Ty się tym zajmij, ja już nie mam siły”.

Dzisiaj – po roku. Mogę szczerze powiedzieć że Tata „tym” się zajął. Nie od razu. Powoli, co chwilę pokazywał mi co i jak mam robić, pomimo bólu. Podsyłał mi odpowiednie osoby, abym coś ważnego usłyszała, powiedziała, doświadczyła. Wystarczyło oddać mu ten ciężar i otworzyć się na nowe. Otworzyć się, zaufać i iść za głosem serca.

Dzięki Taisji i narzędziom, które stworzyła poznałam swoje Talenty Gallupa, Talenty Duchowe, Wartości, którymi chcę się kierować w życiu oraz Marzenia te małe i te duże J. Świadomość siebie sprawia, że odchodzi żal, pycha, rozczarowanie. Przyszła nauka wdzięczności, miłości i zgody na nieznane. Teraz wiem, że pojawiłam się na tym świecie, by poprzez swoje Talenty wspierać innych w ich rozwoju. Pokazywać im, że można, że warto żyć zgodnie z tym do czego zostaliśmy stworzeni.

Z wdzięcznością,
Kasia

Chcesz doświadczyć życia w prowadzeniu? Przeczytaj książkę Taisji Laudy "Moje życie z Mr. Good" i dowiedz się jak wygląda prowadzenie w praktyce https://www.taisjalaudy.org/mylifewithmrgood 

Inne rozwiązania, o których wspomina Kasia w swojej historii, ZNAJDZIESZ TU

W razie potrzeby czy pytań, zawsze służymy pomocą, 

Zespół Taisja Laudy & Co. 

 

 

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.