<< Czytaj książkę Taisji "Moje Życie z Mr Good" >>

Sylwia Bekier, przedsiębiorca - opinia o kursie "Twoja Naturalna Moc", "Wartości - GPS Twojego życia", oraz "Mentoring Spełnienia"

 

Cześć, Cudownie, że jesteś, z tej strony Sylwia Bekier. Tak się zastanawiam czy Ty też masz takie przekonanie bądź miałeś, ja jakiś czas temu takie miałam że świat duchowy wyklucza świat materialny, a świat materialny wyklucza świat duchowy. To była jedna rzecz. Druga rzecz, która mnie bardzo bardzo męczyła i nurtowała wręcz po prostu była wielkim, wielkim wyzwaniem to, to że czułam się zagubiona w świecie biznesowym, w relacjach i zastanawiałam się z czego to wynika. Wszyscy cudowni ludzie, którzy mnie otaczali oczywiście doradzali mi w dobrej intencji, co powinnam, jak powinnam. Mieli na mój temat pewne wyobrażenie i im więcej tego dostawałam tym czułam się po prostu coraz bardziej pogubiona, aż doszłam do takiego momentu do tak zwanej ściany i o co w tym wszystkim chodzi, i zaczęłam zadawać sobie pytanie kim jestem. Ale wiadomo, że jak zadajemy takie pytania i jest to coś, co naprawdę jest dla nas bardzo ważne, jakieś silne pragnienie, które płynie z serca to na milion procent przeciągniemy rozwiązania, przyciągniemy osoby, które nam pomogą i tak też było właśnie w mojej sytuacji.

Na mojej drodze pojawiła się po prostu nagle wow Taisja Laudy. Taisja Laudy, która była dla mnie właśnie odpowiedzią na to pierwsze przekonanie i które mi pokazało że wcale tak nie musi być, która mi pokazała wręcz poprzez swój przykład, że świat materialny i świat duchowy można cudownie połączyć i że tak naprawdę żyjąc tu na ziemi właśnie o to w tym wszystkim chodzi. 

Chciałam się dowiedzieć co potrzebuję zrobić, co muszę zmienić w sobie, żeby móc właśnie mieć takie życie, a tu się okazało że jak zaczęłam szukać na to odpowiedzi, to automatycznie pojawiały się rozwiązania dotyczące właśnie takiej spójności w biznesie, w relacjach, w życiu osobistym, że to wszystko tak naprawdę razem się łączyło. Pojawiła się oczywiście pierwsza, najważniejsza odpowiedź: kim jestem, kim ja tak naprawdę jestem. To było takie mocne, tak krzyczące we mnie po prostu i tutaj odpowiedzią na to było zrobienie sobie testu Gallupa. Samo zrobienie testu było tak naprawdę takim ziarenkiem nadziei. 

Natomiast w momencie, kiedy zrobiłam kurs “Twoja Naturalna Moc” to dopiero dało mi taki szerszy obraz, szersze zrozumienie siebie, takie właśnie “Aha, to dlatego jest tak i dlatego czuję się w takich sytuacjach tak, a nie inaczej. Dlatego to mi wychodzi, a to mi nie wychodzi.” Okazało się, które talenty są dojrzałe, co potrzebuję w  sobie uzdrowić żeby móc skorzystać z tej swojej mocnej strony. Zrozumienie siebie, zrozumienie jeszcze większe innych ludzi, co oczywiście mocno się przekłada w relacjach w biznesie, w relacjach z najbliższymi i oczywiście jak najbardziej też w relacji ze sobą.

Potem kolejnym takim puzelkiem, takim dopełnieniem tej drogi tak naprawdę odkrywania tego, kim jestem i jak żyć w radości to było zrobienie kursu dotyczącego wartości i już chcę Ci tutaj powiedzieć na samym początku, że jeśli sobie teraz myślisz “A dobra wartości, znam swoje wartości, robiłem to już wiele razy z różnych materiałów i książek”, to ja też tak myślałam. Natomiast chcę ci powiedzieć że to są zupełnie inne wartości, to są naprawdę bardzo, bardzo głębokie wartości, które pokazują nam kolejne przekonania, blokady które są w nas, to coś do uzdrowienia wyciągając z podświadomości to, co powinno zostać wyciągnięte, żeby przedostało się do świadomości. Jest to naprawdę genialne, genialne narzędzie. Jak to mówi Taisja - wartości to GPS naszego życia, naszej duszy i ja się z tym absolutnie zgadzam. Kurs pokazał mi, że wartości są jak pierścień z siedmioma pięknymi oczkami, perełkami. Jeśli okaże się, że brakuje chociażby jednego na którymś z poziomów to nie do końca dobrze funkcjonujemy ale ten kurs pozwala nam zrozumieć dlaczego, co należałoby zmienić, nad czym warto byłoby popracować. Oczywiście nie musimy, ale jeśli chcemy właśnie żyć spełnieniu to warto byłoby wiedzieć z czego to wynika. To jest po prostu znowu kolejna, jeszcze głębsza praca właśnie nad sobą. 

Trzeci element, który jest dopełnieniem tego wszystkiego to jest Mentoring Spełnienia i jak się okazało to jest właśnie tak naprawdę podróż - droga,  która pomaga nam dojść do realizacji naszych marzeń. Jest to zatem niesamowity proces, który jest rozłożony cudownie w czasie i wszystko wydarza się sukcesywnie. Wykonujemy zadania, pracujemy, działamy ale już z innego poziomu - z poziomu poznania właśnie siebie, kim ja jestem i to jest uważam naprawdę robi ogromną różnicę.

Bo dotychczas to po prostu działałam, działałam bo tak wszyscy mówią musisz robić, musisz działać, musisz mieć cel, musisz mieć zadania. Też tak robiłam i po prostu coraz bardziej byłam zmęczona, sfrustrowana, nie było w tym entuzjazmu, nie było radości, a w momencie kiedy zrobiłam sobie właśnie te wszystkie kursy, kiedy cały czas nad tym pracuję i odkryłam to kim naprawdę jestem to zmienia się naprawdę wiele w życiu. 

Jeśli chcemy zmiany chcemy żyć lepiej to z pewnością warto się nad tym pochylić. To wszystko oczywiście o czym teraz powiedziałam, o tych trzech rzeczach, które Taisja ma tak pięknie opracowane i nazwane jest to Formuła Geniuszu. Formuła Geniuszu zawiera w sobie bardzo wiele kluczowych elementów, które pomagają nam w tym aby nasze życie mogło rozwijać się po prostu jak najlepiej.

Taką wisienką na torcie w tym wszystkim dla mnie było odkrycie, że jest coś takiego jak Talenty Duchowe. Taki test można sobie zrobić i oczywiście taki test natychmiast wykonałam i samo odkrycie tych talentów to jest już coś. Natomiast przygoda z tym wszystkim zaczyna się w momencie kiedy zaczynamy je rozwijać tak, aby stawały się darami. Jak to robić, jak z nimi pracować, jak sprawić, żeby rozkwitały - to tego wszystkiego uczymy się właśnie na Mentoringu Spełnienia. 

Oczywiście bardzo gorąco polecam to Tobie, polecam to osobie która być może właśnie jest teraz na jakimś takim rozdrożu, może nie wie jaką podjąć decyzję, nie wie z czego wynika to takie wewnętrzne rozdarcie, a może wszyscy mówią “Kochaj siebie”, a Ty się zastanawiasz “Ale jak ja mam kochać siebie? Od czego zacząć?” i tak dalej, i tak dalej. Jeśli w tej mojej historii odnalazłaś/-eś się  chociaż ziarenko siebie, coś powiązanego to na pewno każdy z tych kursów jest dla Ciebie i jestem przekonana że jeśli rzeczywiście będziesz tak jak ja cały czas rozwijał się, pracował nad sobą, to z pewnością będziesz po prostu czuć jeszcze większą radość, większe spełnienie, większą satysfakcję. Wszyscy też o tym mówią, tutaj się też tego nauczyłam także zachęcam cię bardzo, bardzo gorąco pozdrawiam Cię i oczywiście ściskam Cię mocno i trzymam za Ciebie kciuki. 

Sylwia Bekier

A czy Ty już znasz swoje talenty i potrafisz je rozwijać? Dołącz do kursu Twoja Naturalna Moc

 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.