Wartości - GPS Twojego Życia

Zbuduj karierę, relację, małżeństwo czy rodzicielstwo w oparciu o swoje największe wartości.

 
DOŁACZ
Zrób wyjątkowe badanie twoich Wartości, otrzymaj dedykowany raport, świadomie używaj swoje wartości w życiu

 Podczas warsztatów:

 • Poznasz jak Twoje Wartości kierują Twoim Życiem
 • Odkryjesz Poziom Świadomości, na którym obecnie przebywasz i jak to wpływa na wszystko
 • Odnajdziesz bloki i kotwice, które mogą hamować Twój Rozwój i osiąganie wymarzonej kariery czy rodziny
 • Podejmiesz ważne stojące przed tobą Decyzje, jeżeli takie masz za pomocą swoich wartości już w trakcie warsztatu
 • Poznasz 3 największe strachy ludzkości i dowiesz się czy jesteś niewolnikiem któregoś z nich.
Taisja Laudy

Taisja Laudy

Autorka "My Life with Mr. Good"

Twórczyni unikatowego Programu prowadzącego do odnalezienia osobistej Misji i Spełnienia na wszystkich płaszczyznach – GeniusFormula ™, który opierając się na połączeniu 3 najważniejszych czynników Spełnienia (Talentów, Wartości i Marzeń) prowadzi do działań w maksymalnej Radości, Efektywności i Sukcesie.

Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej w połączeniu z najnowszymi odkryciami XXI wieku i najlepszym światowym know-how w dziedzinie Spełnienia i Efektywności. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu życia w połączeniu sukcesu i radości. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków.

Założycielka i Prezes wzmacniającej Organizacje i Osobowości firmy TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Oferta specjalna dla uczestników warsztatu "Twoja Naturalna MOC"

WYJĄTKOWA OFERTA DLA UCZESTNIKÓW "TWOJA NATURALNA MOC"

490 zł 299 zł

Warsztaty + badanie wartości + raport

 • Badanie wartości osobistych wraz z dedykowanym raportem 
 • Dostęp do warsztatów na wygodnej platformie
 • Nagranie audio (mp3) dla tych, którzy lubią wracać do treści i je odsłuchiwać
 • Dostęp do dedykowanej zamkniętej grupy kursu
 • Dostęp do panelu kursu bez ograniczeń czasowych
 • Dostęp do aplikacji mobilnej (iOS, Android) kursu
 • Specjalne warunki uczestnictwa w kolejnych krokach Formuły Geniuszu®
 • Możliwość zadawania pytań i uzyskiwania idywidualnych odpowiedzi udzielanych przez Taisję Laudy 
WEŹ UDZIAŁ

Opinie uczestników warsztatów online
"WARTOŚCI - GPS Twojego Życia"

Placeholder Image

Sylwia Bekier

"Klarowność i jeszcze większy spokój. Teraz już konkretnie wiem jakie zastosować narzędzie przy podejmowaniu decyzji. TAK aby były spójne z moimi wartościami, które teraz żyją we mnie. Czuję, że dzięki temu nareszcie będę mogła w pełni wykorzystywać swój potencjał. Dziękuje z całego serce, że mogłam uczestniczyć w tym warsztacie ❤"

Placeholder Image

Magdalena Goławska

"Dzięki Taisji zobaczyłam światełko w tunelu! Muszę ten warsztat posłuchać jeszcze ponownie i przerobić wszystkie ćwiczenia aby wszystko poukładało mi się tak jak powinno być. Przez cały czas miała nieodparte wrażenie, że coś mnie blokuje, trzyma na uwięzi, nie pozwala ruszyć z miejsca... Nie potrafiłam tego "czegoś' namierzyć, choć próbowałam różnymi sposobami. Dziś poczułam się rzeczywiście jak ten słoń na niewidzialnym łańcuchu. Rozwaliłam ten łańcuch wielkim młotem i mam nadzieję ruszyć teraz z miejsca. Wielkie dzięki Taisja, wielkie dzięki Pawle! Do zobaczenia - usłyszenia na Mentoringu! Moc serdeczności Wam przesyłam!"

Placeholder Image

Armin Chabzda

"Poznałem siebie lepiej. Zrobiłem dużo notatek, Spodobał mi się sposób na podejmowanie decyzji. I co najważniejsze, już wiem jak zerwać kotwice, które trzymają mnie w miejscu i nie pozwalają ruszyć dalej. Teraz czas to przepracować, podziękować, przebaczyć, i ruszyć dalej. Dziękuję za naprawdę wartościową wiedzę. I już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania. "

Placeholder Image

Jolanta M. Miklewska

Warsztat GPS-Wartości był dla mnie kolejną niesamowitą podróżą w poznawaniu siebie, w zbliżaniu się do swojego spełnienia. Cała przekazana na warsztacie wiedza była dla mnie niezwykle cenna. Natomiast szczególnie dziękuję Taisja za wyjaśnienie pustych pul w dole piramidy. Zrozumiałam w końcu skąd wzięły się moje blokady, kiedy powstały i jak w prosty sposób można już im podziękować. Zrozumiałam, dlaczego pomimo rozwiniętych wysokich poziomów świadomości, trudno mi ruszyć do przodu, wyjść ze swoją wiedzą, mając hamulce na tych niskich poziomach. Cenne było poznanie swoich Top 3 najważniejszych wartości, wyznaczenie tunelu spełnienia,poznanie sposobu na podejmowanie najważniejszych decyzji w życiu. Każdej osobie otwartej na poznawanie siebie polecam z całego serca przerobienie tego warsztatu!!!

Placeholder Image
Katarzyna Michalak

Polecam każdemu kto czuje sie zagubiony w życiu czy w sobie. Warsztat daje niesamowite zrozumienie siebie. Akceptacje. Jest niesamowiscie inspirujacy. Pozytywnie wpływa na wnetrze moje a tym samym na zmiany w zyciu. Odkryłam swoje wartości ktore by sie wydawało ze kazdy z nas je ma i zna. Odkryłam ze mam potencjał i jedtem rownie niesamowita jak inni. Teraz bede przekladac zdobyta wiedze w praktyke aby moje zycie było spełnione piekne i szczęśliwe.

Placeholder Image

Ewa Grochowska

Polecam z całego serca warsztat Wartości u Taisji, jestem od kilku lat trenerem i coachem, dużo pracuje nad własnym rozwojem ale ten warsztat jest kolejnym przełomem na mojej drodze do Spełnienia. Bardzo wartościowa wiedza i ćwiczenia. które pozwalają odzyskać Radość Istnienia.

Placeholder Image

Ilona Cichecka

Ten kurs, był dla mnie uzupełnieniem wiedzy o talentach, wynik dokładnie odzwierciedlił miejsce, w którym jestem w życiu. Kurs odpowiedział mi na pytanie, dlaczego nie jest tak, jakbym chciała, pozwolił na ułożenie planu działania, dał powiew świeżości, ale też zrozumiałam, na nim jak wiele już zrobiłam w swoim rozwoju. Cenny był każdy moduł, szczególnie ten dotyczący tego jak podejmować decyzje życiowe, odnalazłam swój poziom świadomości i wyznaczyłam swoje TOP 3 wartości.

Placeholder Image

Magda Lipowska

Moje TOP 3, którymi chce żyć a nie którymi żyję, tunel spełnienia, jak podejmować decyzję. Ogrom informacji, pozytywne przesłanie. Każdy kto szuka swojej drogi, misji, powinien odbyć te warsztat. Teraz czekam na kolejny "Marzenia". Dziękuję, ściskam mocno.

Placeholder Image

Katarzyna Łobaczewska

Mam trudność z kursami on-line (w TOP5 talenty relcyjne - żywy człowiek obok potrzebny jak tlen ;) ) Zdecydowałam się jednak na ten kurs. Wcześniej brałam udział w cyklu zajęć z trenerem TLNC. Już wtedy pracowałyśmy dużo z zagadnieniami dotyczącymi Wartości. Temat był mi znany, byłam jednak ciekawa, co jeszcze jest tu do odkrycia :) Choć przy pierwszym odsłuchaniu kursu trochę "pogubiłam lejce" :), to postanowiłam odsłuchać go powtórnie. I to była dobra decyzja. Ta praca przyniosła mi bardzo dużo nowych, wspaniałych, bardzo wzmacniających odkryć. Rekomenduję z serca. Dziękuję Taisja <3

Placeholder Image

Katarzyna Cieluch

Czułam duży lęk przed przystąpieniem do tych warsztatów. Teraz już wiem czemu. Po prostu go zdemaskowałam. Cenny było dla mnie odkrycie moich TOP 3 wartości. Poczucie radości i energii przy podejmowaniu decyzji będąc w moim kanale spełnienia. Szkoda, że nie mogłam uczestniczyć na żywo w warsztacie.

Placeholder Image

Beata Więcławska

Odkryłam, że moja wartość bezpieczeństwo związana jest z lękami moich rodziców :) teraz ze spokojem mogę żyć wartością rozwój osobisty, bo wiem że zachwiane poczucie bezpieczeństwa to były nie moje lęki lecz mojej rodziny. Cudownie było to odkryć. Posłucham na pewno nie raz tego webinaru. no i nie mogę się już doczekać następnych spotkań. Jestem szczęśliwa, bo na wstępie przy pytaniu - Moje po co? napisałam - aby osiągnąć wewnętrzny spokój, a na koniec spotkania napisałam że jestem spokojna, uśmiechnięta, pełna radości i miłości.

Placeholder Image

Bernadka Szalajko

Kotwice to było dla mnie duże zaskoczenie. Nie myślałam że mam w tym obszarze i że wiąże się z tyloma emocjami-plakalam jak dziecko. Dodatkowo niezwykle było ćwiczenie słonia :) i zupełnie magiczne doświadczenie podejmowania działania w oparciu o wartości, a nie nasze strachy-szok to jakby całkiem ktoś inny podejmował decyzje zresztą zupełnie oczywista! :D