Genius Fomula®
Mentoring Spełnienia z Taisją Laudy

Odkryj swoje PO CO, obudź prawdziwe Marzenia, poczuj siłę sprawczości, zacznij żyć pełnią Życia w obfitości i radości na codzień.
 

Dołącz do Społeczności Ludzi Spełnionych, uzyskaj dostęp do najbliższego warsztatu z Taisją na żywo oraz dodatkowych unikatowych materiałów.

ZAPISZ SIĘ

Na podstawie przeprowadzonych ankiet wśród uczestników uczestniczących w Mentoringu przez 6-12 miesięcy uległy poprawie:

Placeholder Image

ZROZUMIENIE SIEBIE

Placeholder Image

POPRAWA SYTUACJI ZAWODOWEJ

Placeholder Image

MOTYWACJA I CHĘĆ DO DZIAŁANIA

Placeholder Image

JAKOŚĆ SNU

Placeholder Image

STRES I NAPIĘCIE EMOCJONALNE

Placeholder Image

ZNACZNA POPRAWA STANU ZDROWIA

Jeżeli jest dla Ciebie ważne życie w spełnieniu, radości, zdrowiu i sukcesie, to jest miejsce dla Ciebie.

Jeżeli szukasz swojego miejsca na ziemi, odpowiedzi na pytania: Kim jestem? Po co tu jestem? Jak mam przeżyć swoje życie maksymalnie dobrze i w szczęściu?

Jeżeli szukasz łączności z żywym Bogiem i chcesz się uczyć życia w prowadzeniu i Jego woli - to miejsce dla Ciebie.

Jeżeli szukasz społeczności niesamowitych ludzi, z różnych zakątków świata - znajdziesz tę społeczność tu!

Dołączając do programu otrzymujesz:

 • Cykliczne warsztaty online (raz w miesiącu) z Taisją Laudy

 • Dodatkowe materiały multimedialne Taisja Laudy & Co.

 • Dostęp do zamkniętej grupy mentoringowej na Facebook

 • Najszybszy kontakt z Taisją Laudy

 • Dedykowany panel online i aplikacja na telefon

Zobacz webinar wstępny do warsztatów, na którym:

 •  czym jest nasz duch i jak się przejawia
 •  jakie rodzaje talentów mamy
 •  jak się objawiają talenty duchowe
 • dlaczego poznanie talentów duchowych jest tak ważne dla spełnionego i radosnego życia pełnego obfitości
 • co to są owoce ducha i czym się różnią od talentów duchowych
 • jak wykorzystywać swoje dary ducha
 •  jak powstają w nas talenty duchowe
Placeholder Image

Taisja Laudy

Autorka "My Life with Mr. Good"

Twórczyni unikatowego Programu prowadzącego do odnalezienia osobistej Misji i Spełnienia na wszystkich płaszczyznach – GeniusFormula ™, który opierając się na połączeniu 3 najważniejszych czynników Spełnienia (Talentów, Wartości i Marzeń) prowadzi do działań w maksymalnej Radości, Efektywności i Sukcesie.

Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej w połączeniu z najnowszymi odkryciami XXI wieku i najlepszym światowym know-how w dziedzinie Spełnienia i Efektywności. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu życia w połączeniu sukcesu i radości. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków.

Założycielka i Prezes wzmacniającej Organizacje i Osobowości firmy TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

Weź udział w Mentoringu Spełnienia 

OPŁATA MIESIĘCZNA

129 zł/m-c

Płatność PayPal lub kartą rozliczana w cyklu miesięcznym

 • Cykliczne warsztaty online (raz w miesiącu) z Taisją Laudy
 • Dodatkowe materiały multimedialne Taisja Laudy & Co.
 • Dostęp do zamkniętej grupy mentoringowej na Facebook
 • Najszybszy kontakt z Taisją Laudy
 • Dedykowany panel online i aplikacją na telefon
WEŹ UDZIAŁ

OPŁATA ROCZNA

1548 zł 1290 zł / rok

107 zł/m-c przy opłacie rocznej z góry, oszczędność - 258 zł

 • Cykliczne warsztaty online (raz w miesiącu) z Taisją Laudy
 • Dodatkowe materiały multimedialne Taisja Laudy & Co.
 • Dostęp do zamkniętej grupy mentoringowej na Facebook
 • Najszybszy kontakt z Taisją Laudy
 • Dedykowany panel online i aplikacją na telefon
WEŹ UDZIAŁ

THE GOOD TEST™  

test talentów duchowych w połączeniu z talentami motywacyjnymi 

The Good Test™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. 

The Good Test™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The Good Test™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów duchowych, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

GWARANTOWANE REZULTATY

The Good Test™ zawiera 100 stwierdzeń dotyczących różnych życiowych sytuacji. Pod każdym pytaniem znajduje się pięciostopniowa skala zgodności lub częstotliwości występowania danego zjawiska w Twoim życiu. Wykonanie testu zajmuje ok. 20min. Mimo prostoty, ten test zasadza się na szczególnej prawidłowości – łączy Twoje pasje, pragnienia Twojego serca z połączeniem neuronów w Twoim mózgu, czyli wykrywa talenty ukryte i talenty, dary Twojego ducha.

THE GOOD TEST™

197 zł 97 zł

Poznasz swoje 5 Talentów Ducha
Lepiej zrozumiesz siebie, dlaczego podejmujesz takie, a nie inne decyzje; dlaczego lubisz jedne czynności i nie przepadasz za innymi.
Dowiesz się, jakie aktywności i działania Ciebie wzmacniają oraz przestaniesz inwestować czas i energię w czynności, które Cię osłabiają wewnętrznie.
Zrozumiesz, jaka moc kryje się w odpowiednim zarządzaniu swoim potencjałem.
Rozpoczniesz podróż do swojego Spełnienia.

Otrzymujesz:

 • Założenie konta na naszej platformie
 • Wykonanie badania w języku polskim lub angielskim
 • Zestawienie 5 Twoich Talentów Ducha, poznasz poziom rozwoju świadomości, na którym się obecnie znajdujesz wraz ze ścieżką samorealizacji i dalszego rozwoju.
WYKONAJ TEST

Najczęściej zadawane pytania 

Co mówią inni o Mentoringu Spełnienia:

Placeholder Image

Aneta Bałasz-Pawlicka

"Sesje Mentoringu Spełnienia pojawiły się w trudnym czasie mojego życia. Dzięki nim śmiało mogę stwierdzić dzielnie przeszłam przez ten czas. Po sesjach i wiedzy mi danej lepiej mogłam zrozumieć i zaakceptować siebie i nowa rzeczywistość. Dawka pozytywnej energii i radości towarzyszy nie tylko na sesji ale i w moim życiu. Dziękuję."

Placeholder Image

Dominika Pasnicka-Sionek

"Jestem wdzięczna Mr Good za to, że zesłał mi mentoring. Sytuacja w której się wtedy znajdowałam była na prawdę zła. Na włosku wisiała decyzja o rozwodzie z mężem. Nie radzilismy sobie wszyscy. Odkąd jestem tutaj nie dość, że zmieniło się życie moje to również Rodziny. Podczas wprowadzania wszystkich zmian i nawyków Rodzina tylko na tym zyskała. Teraz wiemy co to prawdziwe szczęście . "

Placeholder Image

Dobrochna Sulgostowska-Buda

"Mentoring spełnienia uczy mnie kreować swoje marzenia. Nigdy nie było to łatwe dla mnie, aby je sprecyzować, a tutaj muszę się nad tym zastanowić i dzięki temu dochodzę do tego, czym one są. Dzięki mentoringowi poszerzam wiedzę na swój temat, co pomaga mi lepiej funkcjonować ze sobą i z innymi. Na pewno pogłębiał swoją duchowość i relację z Mr Good 😊"

Placeholder Image

Bogumiła Bogusz

"Czuje Boże prowadzenie, odpowiedź dla mnie i mojego życia przychodzącą w odpowiednim momencie na mentoringu. Inspirację do utrzymywania łączności z Bogiem, do wyciągania lekcji z sytuacji życiowych i utrzymywania pozytywnej energii i wdzięczności i wiary w cudowna przyszłość, jakiej oczekuję."

Placeholder Image

Ewa Gorzelak

"Jestem Taisja Ci bardzo wdzięczna. Czuję ze jestem na dobrej drodze - choć jeszcze wiele przede mną. Dajesz mi narzędzia do pracy nad sobą - efekty są widoczne bardzo szybko. Masz dar opowiadania obrazami (nie wiem czy to dobrze nazwałam...) Bardzo to do mnie przemawia - w prosty sposób tłumaczysz ważne rzeczy typu:  strumień świadomości - oświetlanie roślin w ogrodzie, jestem dużym słoniem, kareta i jej woźnica /pasażer... "

Placeholder Image

Anna Słopiecka 

"Wsparcie w rozeznaniu swojej misji, sprecyzowaniu drogi rozwoju tak by żyć i pracować w zgodzie ze sobą, swoimi talentami i wartościami, wzmocnienie poczucia prowadzenia przez Boga, spokoju i wewnętrzej radości, praca nad równowagą i harmonią "

Placeholder Image

Malgorzata Lagowska

"Mentoring bardzo pomógł mi odkryć i zrozumieć siebie i swoje decyzje.
Jest na drodze poszukiwań swojej misji i czuje ze jestem na dobrej drodze bo Bóg mi ciebie zesłał i nie zapomnę tego momentu jak usłyszałam ciebie to był to taki znak , ze nie miałam wątpliwości ze to boski plan.
Mentoring pomógł mi poukładać mój stosunek z Bogiem bo kościół mi go zniszczył choć nigdy nie miałam wątpliwości ze on istnieje. W moim życiu jest więcej radości, spokoju i odwagi bo ufam Bogu. "

Placeholder Image

Jolanta Stankiewicz

"Wyjątkowe pełne, wartości wiedzy i możliwości rozwoju sesję z wyjątkowym nauczycielem, żyjącym w zgodzie ze swoimi wartościami, korzystającym że swoich talentòw, żyjącym w spełnieniu i prowadzeniu Mr. GOOD. Taisja Laudy dziękuję za ten rok pełen cudòw. "

Placeholder Image

Małgorzata Grydziuszko

"MS wniósł dużo radości, optymizmu, zaufania do Życia - Boga, do prowadzenia. Choć zapuszczanie w rozpamiętywanie czy kalkulację, wraca to jednak na coraz krócej i coraz szybciej przypominam sobie, że jest ON, który prowadzi, wtedy odpuszczam i jest mi lżej, spokojniej, czuję się bezpiecznie.
"

Placeholder Image

Anita Szaboova

"To była niezwykła podróż, jestem ogromnie wdzięczna Taisji za jej światło, mądrość, inspiracje i siłę rozniecania we mnie wiary i nadziei. "

Placeholder Image

Karolina Gzubicka

"Genialny wykład❤️Taisja jest odpowiedzią na moje modlitwy🙏DZIĘKUJĘ że jesteś. Mówisz o tym wszystkim co nosilam w sobie a nie potrafiłam nazwać, wytłumaczyć, ubrać w słowa. Puzzle się ułożyły. "Kiedy uczeń jest gotowy pojawia się nauczyciel" ☺️Nie mogę się doczekać kolejnej części..."

Placeholder Image

Marzena Roszkowska

"Ja wiem,ze najwiekszym cierpieniem ludzkosci jest identyfikacja tylko z cialem,gdy zrozumiemy ,ze Jestem Dusza i kazdy jest Dusza to ten swiat sie zmieni,bo to nie jest kraina miodem plynaca.Codziennie wstajemy rano i robimy cos aby tu przetrwac,zlapac te chwile poczucia szczescia,chodzimy na szkoilenia,szukamy,ale ja juz jestem znudzona i zmeczona szukaniem na zewnatrz,moj Duch sie budzi powoli,budzi do sluchania mnie samej,ale umysl jest przerazony,bo on jest nauczony szukanim tylko na zewnatrz.Malo juz mnie inspiruje osob,ale Ty Taisa nadal mnie inspirujesz bo zyjesz z Bogiem,jego prowadzeniem .Ja ide do tego i czuje ,ze jestem juz na progu.Dziekuje za webinar i inspiracje Taisja."