Test GALLUPa - czym jest i czy warto go zrobić?

Tu znajdziesz odpowiedzi na takie pytania jak: Dla kogo jest Test GALLUPa? Jak zrobić Test GALLUPa po polsku? Czy zacząć od Top5 czy 34 Talentów? Ile kosztuje Test GALLUPa?

 

Czy wiesz, że już ponad 28 milionów ludzi poznali swoje Mocne Strony za pomocą Testu GALLUPa?

Dołącz do nich dzisiaj i odpowiedz na jedno z najważniejszych pytań: "Kim ja tak naprawdę jestem?"

ZRÓB TEST GALLUPa po polsku

Czym więc jest Test GALLUPa?

Test Gallupa – popularna nazwa psychometrycznego narzędzia badawczego CliftonStrengths®, dawniej zwanego StrengthsFinder™, stworzonego przez Donalda Cliftona w Instytucie Gallupa. Narzędzie umożliwia ocenę natężenia 34 cech zwanych talentami, z których 5 jest dominujących.

Talent rozumiany jest jako naturalny wzorzec myślenia, odczuwania i działania, który może zostać produktywnie wykorzystany. Zgodnie z teorią testu GALLUPa osoby wykorzystujące te talenty mają szansę działać najefektywniej i w połączeniu z wiedzą o wartościach, przybliżyć się stanowczo do spełnienia i dużej satysfakcji czy w karierze, czy w relacjach. 

W 2008 roku mój wynik testu GALLUPa pomógl mi wyjść z wypalenia zawodowego, zrozumieć siebie i zacząć nową ścieżkę zawodową opartą na tym, kim ja tak naprawdę jestem.

PRZYBLIŻAMY TEST GALLLUPA

Jak przygotować się do Testu GALLUPa?

Video Poster Image

Czego dowiesz się z nagrania?

Test GALLUPa jest unikatowym narzędziem, które warto zrobić tylko raz w życiu (tak zaleca Instytut GALLUPa, od każdego, kto poleca inaczej — uciekaj!)

 • Opowiem ci jak się przygotować technicznie i operacyjnie
 • Pokażę w tym nagraniu jak ustawić test GALLUPa tak, żeby zrobić go w języku ojczystym, czyli po polsku i w żaden inny sposób!
 • Opowiem, jak ważne jest twoje nastawienie przed testem i dlaczego?

Test GALLUPa w 3 krokach + co otrzymasz po zrobieniu?

KROK 1

Zrób swój Test GALLUPa

Na test potrzebujesz 30-45 minut, w trakcie tego czasu zobaczysz 177 sparowanych stwierdzeń i wybierzesz te, które z nich najlepiej Cię opisują.

Liczy się tu pierwsza myśl, na więcej nie będziesz mieć czasu, ponieważ na każde pytanie masz dokładnie 20 sekund - idealny czas do przeczytania i udzielenia pierwszej odpowiedzi, która przyjdzie.

Test mierzy twoje talenty - twoje naturalne wzorce myślenia, odczuwania i zachowania — i kategoryzuje je. Ważne w trakcie:

 • Być w ciszy i, żeby nikt nie przeszkadzał
 • Nie wolno przerwać
 • Uśmiechnij się i baw się dobrze (prace nad Testem GALLUPa trwały ponad 36 lat, wydano miliony dolarów i wygrano 1 nagrodę Nobla) - szanse, że coś pójdzie nie tak, są baaardzo małe!
KROK 2

Poznaj swoją Naturalną MOC, swoje Talenty

Odrazu po zrobieniu testu otrzymasz dostęp do:

 • Ogólnego raportu w języku polskim
 • Raportu kustomizowanego w języku angielskim (można zamówić dodatkowe profesjonalne tłumaczenie u nas albo zrobić je na własną rękę)
 • Opisy i nagrania video o twoich Talentach

– Skąd oni to wiedzieli? To dokładnie… ja!

Jedno spojrzenie na Twoje spersonalizowane wyniki dotyczące twoich talentów / mocnych stron i zadasz sobie to samo pytanie.

KROK 3

Otrzymaj od nas swój Plan Działania

Tylko u nas robiąc Test GALLUPa Top 5 dodatkowo do pracy nad rozwojem swoich talentów w mocne strony (ponieważ jedno nie równa się drugiemu) otrzymasz dedykowany Plan rozwoju twojego Top 5 po polsku! 

 • Zrozumiesz, w jakim stopniu twoje talenty są rozwinięte
 • Otrzymasz pomysły, jak nad nimi pracować, żeby służyły ci i innym (50 pomysłów na rozwój)
 • Świadomie zaczniesz pracować nad rozwojem tego, co w tobie jest najlepszego. 

Co na początek Top 5 czy 34?

 • Sam twórca narzędzie Don Clifton, mówił, że poznanie Top 1 talentu i opanowanie go odmieni twoje życie.
 • Poznanie 34 talentów na początku kłóci się z załażeniem psychologii pozytywnej, która skupia się na mocach. Dlaczego? Ponieważ z natury sięgamy po słabości szybciej niż po swoje moce. 
 • Po zrobieniu Top 5 zawsze możesz rozszerzyć swój wynik do 34 i dopłacić różnice. 
 • Zalecamy poznać swoje 34 Talenty minimum po 6 miesiącach świadomej pracy nad swoim Top 5, ponieważ to w top 5 kryje się twoja prawdziwa ukryta MOC!
 • Lepiej zainwestuj w Top 5 i warsztat do pracy z nim niż w samo 34 bez wiedzy, co z tym dalej. 
TAK, TO MA SENS, CHCĘ POZNAĆ SWOJE TOP 5

Dla kogo jest Test GALLUPa?

Test GALLUPa jest szeroko wykorzystywany jak wśród osób prywatnych, organizacji edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, jak i dla budowania kultury Mocnych Stron w firmach w Polsce i na całym świecie. Korzystają z Testu GALLUPa:

Osoby Prywatne

Każdy, kto szuka sukcesu w połączeniu z radością i autentycznością powinien zrobić ten test. 

Dzieci i Młodzież

Najlepszy prezent, jaki możesz zrobić swojemu dziecku, to pomóc mu zrozumieć i zaakceptować siebie w pełni. 

Organizacje i Firmy

Nie ma lepszego narzędzia do zbudownaia Synergii w zepole, a w przyszłości i kultury mocnych stron niż Test GALLUPa CliftonStrengths®

JEST NADZIEJA:

Co daje zrobienie TESTu GALLUPa - CliftonStrengths®

Oto tylko niektóre benefity zrobienia Testu GALLUPa:

 • Zrozumiesz siebie i swoje zachowania jak nigdy dotąd.
 • Będziesz w stanie nazwać swoje Mocne Strony i nauczyć się nimi zarządzać.
 • Odkryjesz najlepsze ścieżki zawodowe, które będą zgodne z tym, kim już jesteś.
 • Będziesz mogł/ła odpuścić te czynności, które nie są w strefie twojej naturalnej mocy i skupić się na twojej osobistej dźwigni do sukcesu i spełnienia.
 • Odkryjesz 5 narzędzi, które już masz w sobie, wykorzystując które świadomie zwiększysz swoje zarobki i poziom radości w życiu .

Tak, to wszystko działa i jest możliwe! 

Skorzystały z tego testu już 28 milionów ludzi! Czas na twój Sukces i Spełnienie

Zrób Test GALLUPa po polsku TU
MIŁO CIĘ POZNAĆ

Nazywam się Taisja

 

W 2008 roku będąc w rozkwicie swojej kariery, dopadło mnie kompletne zawodowe wypalenie, anemia i brak chęci do robienia czegokolwiek. Po wielu poszukiwaniach dotarłam do Testu GALLUPa, zrobiłam go, zobaczyłam swój wynik i to spowodowało, że stanęłam na drogę zmian, z której już nie zeszłam. 

W 2015 roku zostałam jednym z pierwszych Certyfikowanych Trenerów GALLUPa na świecie, dziś mam 5 międzynarodowych certyfikatów GALLUPa, pracuję z ludźmi i ich talentami na całym świecie, widziałam ich oczy pełne wzruszenia i zdziwienia, ulgę i smutek, że czekali tak długo. Przez prawie 12 lat dzielę się z ludźmi szansą poznania siebie naprawdę. Dziś jest twój czas i twoja szansa dołączyć do grona ludzi, którzy wierzą, że SUKCES i SPEŁNIENIE MOGĄ IŚĆ W PARZE!

ZACZYNAJMY!

Ile kosztuje zrobienie Testu GALLUPa?

Top 5 (test po polsku) CliftonStrengths®

160 pln

Tylko u nas otrzymasz w tym Plan Działania - 50 pomysłów na rozwój twoich Talentów w MOCE

Odkryj moje TOP 5

Poznaj wszystkie 34 Talenty CliftonStrengths®

315 pln

Po zrobieniu Top 5 w każdej chwili można rozwinąć swój wynik do 34 talentów bez potrzeby robienia testu GALLUPa drugi raz.

Odkryj 34 Talenty