Test Gallupa - dla kogo jest, co bada i czy warto go zrobić?

Czy wiesz, że już ponad 31 milion ludzi poznali swoje Mocne Strony za pomocą badania GALLUPa? Dołącz do nich dzisiaj i odpowiedz na jedno z najważniejszych pytań: "Kim ja tak naprawdę jestem?"

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, co naprawdę odróżnia Cię od innych? Dlaczego niektórzy ludzie wydają się być spełnieni w swoim życiu zawodowym i osobistym, podczas gdy inni ciągle szukają? Odpowiedź może leżeć w badaniu Gallupa, narzędziu psychometrycznym zaprojektowanym, aby odkryć Twoje unikalne talenty i siły. Porozmawiamy tu o tym, czym to badanie jest i dlaczego warto je zrobić.

 

Czym więc jest Test GALLUPa?

Badanie to znane również jako CliftonStrengths™, jest narzędziem stworzonym przez psychologa Donalda O. Cliftona. Jest to zestaw pytań mających na celu zidentyfikowanie Twoich pięciu głównych zestawów talentów spośród 34 możliwych. Ogólnie wykryto ponad 400 talentów, pogrupowano je w zespoły, żeby było tym łatwiej zarządzać, stąd mamy 34 zestawy talentów i 4 domeny, na które te zestawy są odpowiednio podzielone. Test ten nie tylko ujawnia Twoje siły (talenty), ale również pomaga zrozumieć, jak je wykorzystać dla osobistego i zawodowego rozwoju. 

Narzędzie Gallupa nie jest zwykłym testem osobowości; to drogowskaz na twojej drodze do spełnienia i obfitości. Odkrycie Twoich naturalnych talentów i nauka ich wykorzystania mogą być prawdziwym przełomem w Twoim życiu.

„Kluczem do spełnienia jest nie tylko odkrycie swoich talentów, ale również ich aktywacja. Twoje talenty są jak gwiazdy na nocnym niebie; oświetlają Twoją drogę i prowadzą do prawdziwego przeznaczenia.”

 

Dlaczego Warto Go Zrobić?

 1. Samopoznanie: 

   Zrozumienie siebie to pierwszy krok na drodze do spełnienia. Test Talentów Gallupa oferuje głęboki wgląd w Twoje unikalne siły - mocne strony i talenty.

 2. Zwiększona Efektywność

   Wykorzystanie Twoich naturalnych talentów w pracy i w życiu osobistym sprawi, że staniesz się bardziej efektywny i zadowolony.

 3. Poprawa Relacji a Talenty według Gallupa

   Zrozumienie swoich sił i słabości pomaga w budowaniu silniejszych relacji z innymi. Więcej możesz poczytać o tym w artykule: Test Gallupa w Małżeństwie albo Tajemnica Harmonii Oparta na CliftonStrengths ®

 4. Zawodowy Rozwój

   Znajomość swoich talentów może być kluczowa przy wyborze kariery, awansie czy rozwoju osobistym. Już na CV i przy procesach rekrutacyjnych w światowych organizacjach pojawia się standardowe zapytanie o wynik z badania właśnie Gallupa, za zwyczaj pytają o same Top 5. 

 5. Harmonia i Dobrostan

   Zrozumienie i wykorzystanie swoich sił prowadzi do większej harmonii i dobrostanu w życiu.

 

Jak się przygotować i zrobić Test Gallupa po polsku?

Liquid error: Nil location provided. Can't build URI.

Czego dowiesz się z nagrania?

CliftonStrengths™ jest unikatowym narzędziem, które warto zrobić tylko raz w życiu (takie są zalecenia Instytutu GALLUpa)

 • Opowiem ci w  tym nagraniu, jak się przygotować technicznie i operacyjnie
 • Pokażę, jak ustawić test talentów tak, żeby zrobić go w języku ojczystym, czyli po polsku
 • Opowiem, jak ważne jest twoje nastawienie przed testem i dlaczego. 

Badanie GALLUPa w 3 krokach + co otrzymasz po zrobieniu?

Przykładowe-pytanie-test-Gallupa
KROK 1

Zbadaj swoje Talenty

Na test potrzebujesz 30-45 minut, w trakcie tego czasu zobaczysz 177 sparowanych stwierdzeń i wybierzesz te, które z nich najlepiej Cię opisują.

Liczy się tu pierwsza myśl, na więcej nie będziesz mieć czasu, ponieważ na każde pytanie masz dokładnie 20 sekund - idealny czas do przeczytania i udzielenia pierwszej odpowiedzi, która przyjdzie.

Test mierzy twoje talenty - twoje naturalne wzorce myślenia, odczuwania i zachowania — i kategoryzuje je. Ważne w trakcie:

 • Być w ciszy i, żeby nikt nie przeszkadzał
 • Nie wolno przerwać
 • Uśmiechnij się i baw się dobrze (prace nad tym fenomenalnym narzędziem trwały ponad 36 lat, wydano miliony dolarów i wygrano 1 nagrodę Nobla) - szanse, że coś pójdzie nie tak, są bardzo małe!
Przykładowy-wynik-Testu-Gallupa
KROK 2

Pobierz odpowiednie Raporty

Odrazu po zrobieniu testu otrzymasz dostęp do:

 • Ogólnego raportu w języku polskim
 • Raportu kustomizowanego w języku angielskim (można zamówić dodatkowe profesjonalne tłumaczenie u nas albo zrobić je na własną rękę)
 • Opisy i nagrania video o twoich Talentach

– Skąd oni to wiedzieli? To dokładnie… ja!

Jedno spojrzenie na Twoje spersonalizowane wyniki dotyczące twoich talentów / mocnych stron i zadasz sobie to samo pytanie.

Przykłądowy-raport-Testu-Gallupa
KROK 3

Otrzymaj od nas Plan Działania do twojego wyniku Talentów Gallupa

Tylko u nas robiąc Test Talentów i poznając swoje Top 5 dodatkowo do pracy nad rozwojem swoich talentów w mocne strony (ponieważ jedno nie równa się drugiemu) otrzymasz dedykowany Plan rozwoju twojego Top 5 po polsku! 

 • Zrozumiesz, w jakim stopniu twoje talenty są rozwinięte
 • Otrzymasz pomysły, jak nad nimi pracować, żeby służyły ci i innym (50 pomysłów na rozwój)
 • Świadomie zaczniesz pracować nad rozwojem tego, co w tobie jest najlepszego. 
 • Nie odkładaj swojego wyniku na pózniej, umów się na konslutację z Certyfikowanym Trenerem do pracy z Testem Gallupa lub zrób fenomenalny kurs do pracy z twoim wynikiem "Twoja Naturalna Moc".

Obejrzyj warsztat wprowadzający w świat Mocnych Stron i Talentów za darmo

Chociaż oficjalny Test Gallupa nie jest dostępny w wersji darmowej, możliwość uczestnictwa w tym nieodpłatnym warsztacie wprowadzającym może być kluczowym krokiem w odkrywaniu wartości tego narzędzia.

Warsztat ten służy jako przedsmak pełnego doświadczenia i może zainspirować do podjęcia decyzji o inwestycji we własny rozwój za pomocą Testu Gallupa. Tu możesz dowiedzieć się więcej o warsztacie. 

Obejrzyj warsztat, jako prezent ode mnie dla ciebie

Zaufało nam już ponad 15000 osób

Wysyłamy tylko wartościowe materiały. Możesz przestać subskrybować w każdej chwili.

Co daje zrobienie Testu Talentów?

Oto tylko niektóre benefity:

 • Zrozumiesz siebie i swoje zachowania jak nigdy dotąd.
 • Będziesz w stanie nazwać swoje Mocne Strony i nauczyć się nimi zarządzać.
 • Odkryjesz najlepsze ścieżki zawodowe, które będą zgodne z tym, kim już jesteś.
 • Będziesz mogł/ła odpuścić te czynności, które nie są w strefie twojej naturalnej mocy i skupić się na twojej osobistej dźwigni do sukcesu i spełnienia.
 • Odkryjesz 5 narzędzi, które już masz w sobie, wykorzystując które świadomie zwiększysz swoje zarobki i poziom radości w życiu .

Badanie Gallupa działa i przynosi niesamowite wyniki 

Skorzystały z tego testu już ponad 31 milion ludzi na całym świecie! Teraz czas na ciebie!

Co na początek Top 5 Talentów czy 34?

 • Sam twórca narzędzie Don Clifton, mówił, że poznanie Top 1 talentu i opanowanie go odmieni twoje życie.
 • Poznanie 34 talentów na początku kłóci się z załażeniem psychologii pozytywnej, która skupia się na mocach. Dlaczego? Ponieważ z natury sięgamy po słabości szybciej niż po swoje moce. 
 • Po zrobieniu Top 5 zawsze możesz rozszerzyć swój wynik do 34 i dopłacić różnice. 
 • Zalecamy poznać swoje 34 Talenty minimum po 6 miesiącach świadomej pracy nad swoim Top 5, ponieważ to w top 5 kryje się twoja prawdziwa ukryta MOC!
 • Lepiej zainwestuj w Top 5 i warsztat do pracy z nim niż w samo 34 bez wiedzy, co z tym dalej. 

Ile kosztuje zrobienie Testu?

Top 5

160 pln

Test Gallupa + Plan Działania

Otrzymasz:

- instrukcję od nas, jak przejść test po polsku i jak się przygotować

- nasze wsparcie w razie potrzeby wyłączenia licznika sekund lub innych potrzeb

- raport ogólny po polsku

- raport zindywidualizowany po angielsku

- PLUS - ylko u nas otrzymasz dodatkowo do swojego wyniku Testu Gallupa Plan Działania - 50 pomysłów na rozwój twoich Talentów w Mocne Strony. 

34 Talenty

315 pln

polecam tę opcję tylko jeżeli już masz swoje Top 5 opanowane i przepracowane

Otrzymasz:

- wszystko jak w Top 5 

- raport i układ wszystkich 34 talentów dla ciebie 

Plan działania tu jest dodany przez Instytut Gallupa, jest w wersji krótszej. 

Pamiętaj, że po zrobieniu Top 5 w każdej chwili można rozwinąć swój wynik do 34 talentów bez potrzeby robienia testu drugi raz. Wystarczy dokupić rozszerzenie i już! Dlatego, jeżeli dopiero zaczynasz swoją podróż z Testem Gallupa, zacznij od Top 5. 

Dla kogo jest Test GALLUPa?

Jest to narzędzie szeroko wykorzystywany jak wśród osób prywatnych, organizacji edukacyjnych dla dzieci i młodzieży, jak i dla budowania kultury Mocnych Stron w firmach w Polsce i na całym świecie. Korzystają z Testu GALLUPa:

Taisja Laudy prowadzi szkolenie dla osób prywatnych

Osoby Prywatne

Każdy, kto szuka sukcesu w połączeniu z radością i autentycznością powinien zrobić ten test. 

Dzieci dla których może pomóc Test Gallupa

Dzieci i Młodzież

Najlepszy prezent, jaki możesz zrobić swojemu dziecku, to pomóc mu zrozumieć i zaakceptować siebie w pełni. 

Zespół korzysta z Testu Gallupa w swojej firmie

Organizacje i Firmy

Nie ma lepszego narzędzia do zbudownaia Synergii w zepole, a w przyszłości i kultury mocnych stron niż CliftonStrengths®

Poznanie Talentów Gallupa zmieniło moje życie

Nazywam się Taisja Laudy 

W 2008 roku będąc w rozkwicie swojej kariery, dopadło mnie kompletne zawodowe wypalenie, anemia i brak chęci do robienia czegokolwiek. Po wielu poszukiwaniach dotarłam do Talentów Gallupa, zrobiłam go, zobaczyłam swój wynik i to spowodowało, że stanęłam na drogę zmian, z której już nie zeszłam. 

W 2015 roku zostałam jednym z pierwszych Certyfikowanych Trenerów GALLUPa na świecie, dziś mam 5 międzynarodowych certyfikatów GALLUPa, pracuję z ludźmi i ich talentami na całym świecie, widziałam ich oczy pełne wzruszenia i zdziwienia, ulgę i smutek, że czekali tak długo. Przez prawie 12 lat dzielę się z ludźmi szansą poznania siebie naprawdę. Dziś jest twój czas i twoja szansa dołączyć do grona ludzi, którzy wierzą, że Sukces i Spełnienie mogą iść w parze!

Taisja-Laudy-w-siedzibie-Instytutu-Gallupa

Obowiązkowo obejrzyj wprowadzający warsztat w prezencie ode mnie przed zrobieniem Testu

Zacznij oglądać już teraz. 

Wysyłamy tylko wartościowe materiały, zakaz spamu.