Talent Duchowy Asystowanie wg The GoodTest™

Talent Duchowy Asystowanie według The GoodTest™

Talent duchowy Asystowanie (Assisting) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny działania.

Osoby obdarzone talentem duchowym Asystowanie czują potrzebę realizowania wizji lidera, wykonując różnorodne, wspierające tę wizję zadania. Chcą wykonywać swoją pracę i pozostawać poza światłem reflektorów. Nie potrzebują błyszczeć w pierwszym rzędzie. Chętnie podejmują się takich działań, które odciążają liderów bądź innych ludzi i pozwalają im zająć się kluczowymi zadaniami. Są to niezwykle rzetelne i lojalne osoby.  Nie przeszkadzają im rutynowe, powtarzające się zadania. Zdają sobie sprawę z tego, że każdy sukces składa się z wielu małych kroków i niepozornych zadań, które tworzą efekt ostateczny. Cieszą się, że mogą dołożyć swoją cegiełkę w realizacji ważnego zadania. Działają za kulisami, pomagając głównym aktorom realizować się na scenie.  Bez ich wsparcia ten występ mógłby okazać się nie aż tak udany. 

Osoby posiadające Talent duchowy Asystowanie:

  • Wnoszą: praktyczne działanie, rzetelność i lojalność.
  • Pragną: ułatwiać innym zadania.
  • Kochają: wspierać innych w realizowaniu ważnych zadań, uwielbiają być pomocni i czuć się potrzebni.
  • Nie znoszą: braku lojalności i rzetelności w wykonywanych zadaniach.
  • Muszą uważać na: stawianie potrzeb innych ponad własne i lidera.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

 Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Asystowanie wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent duchowy to Asystowanie. Jesteś osobą, która czuje potrzebę realizowania wizji lidera, wykonując różnorodne, wspierające tę wizję zadania. Jesteś osobą, na którą można liczyć. Co będziesz robić? Będziesz odciążać lidera poprzez wykonanie wielu zadań, aby on mógł się skupić na najważniejszym. Wnosisz praktyczne działanie, rzetelność i lojalność. Pragniesz ułatwiać innym zadania. Kochasz wspierać innych w realizowaniu ważnych zadań, uwielbiasz być pomocny/-a i czuć się potrzebny/-a. Czego nie znosisz, to braku lojalności i rzetelności w wykonywanych zadaniach. To ciebie boli i wręcz rujnuje. Można cię porównać do aktora drugiego planu. Na co musisz uważać? Na stawianie potrzeb innych nad własne i lidera.

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat talentu duchowego Asystowanie:

1 List św. Pawła do Koryntian 12:28
Księga Przysłów 25:11
List do Galacjan 6:2

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.