Opinie i Historie Spełnienia

PODZIEL SIĘ SWOJĄ HISTORIĄ

Zrozumieliśmy naszego Syna jak nigdy dotąd...

Przed zrobieniem badania talentów nie umieliśmy sobie jako rodzice odpowiedzieć na pytanie - jakie talenty ma nasz syn? Lubi malować ale co dalej. Chcieliśmy bardzo świadomie podejmować decyzje o tym na jakie zajęcia go zapisać, jakie książki kupić aby rozwijać jego mocne strony. 

CZYTAJ DALEJ

To odmieniło moje życie...

Dominika Paśnicka-Sionek, założycielka "Karta Wstępu"

 

Dusza pragnęła Spełnienia...

W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia, jakim jest The Good Test™. Jestem ogromnie wdzięczna i szczęśliwa że trafiłam na osobę Taisji i jej narzędzia. Uważam, że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia.

CZYTAJ DALEJ

Fascynująca podróż w głąb Siebie

Doskonały kurs, który był dla mnie pięęękną i fascynującą podróżą w pracy nad odkrywaniem siebie, swoich talentów, swojego potencjału, swojej misji!!!
Kurs jest przepełniony niezwykle ciekawą wiedzą i genialnymi ćwiczeniami, które wspierają i pokazują kierunek do życia w spełnieniu w zgodzie ze swoimi talentami, wartościami i marzeniami.

CZYTAJ DALEJ

UWAGA!

Opinii o pracy Taisji Laudy są setki i przybywa ich każdego dnia, wszystkie mówią o jednym - to co robi, odmienia życie ludzi, otwiera serca, umysły; daje uzdrowienie ciała i ducha. Jej praca sprawia, że rodziny rozumieją się lepiej, osoby są w stanie wybaczyć sobie dawne żale i bóle, odpuścić to co ciąży latami i ruszyć do przodu; zrozumieć siebie i innych często po raz pierwszy w życiu. Ruszyć po swoje marzenia i spełnić je wreszcie z miłości do siebie i innych. Nie jesteśmy w stanie tu umieścić wszystkich tych opinii pisanych czy video, wiele z nich są osobiste, a Taisja daje słowo, że zachowa je tylko dla siebie. Robimy natomiast to, co możemy, żeby upewnić ciebie, że jesteś w rękach profesjonalisty z powołania, który ma dwie największe Miłości w życiu: Miłość do Ludzi i Miłość do Boga. Wszystko co robi jest tym podyktowane. Te kursy i narzędzia nauczą ciebie tego, kim naprawdę jesteś, po co tu jesteś, jakie masz moce, przeszkody i jak je pokonać.... a potem jak to wszystko zastosować aby wejść do Życia z SUKCESIE I SPEŁNIENIU, takiego życia, którego od zawsze pragniesz. Tu dzieją się CUDA!

 
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.