✨ UWAGA !!! Niebywała sznasa spotkania Taisji na żywo w Warszawie już w lipcu tego roku!, klikaj TU!

Talent Duchowy Dawanie według The GoodTest™

Talent Duchowy Dawanie według The GoodTest™

Talent Duchowy Dawanie (Giving) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny działania.

Osoby obdarzone talentem duchowym Dawanie posiadają naturalną potrzebę dzielenia się z innymi tym, co mają. Są to osoby hojne i wielkoduszne. Hojnie obdarowują innych ludzi swoim czasem oraz innego rodzaju zasobami, może nawet pieniędzmi. Chcą nieustannie bogacić się i rozwijać, gdyż wiedzą, że dzięki temu będą w stanie obdarować większą liczbę ludzi lub udzielić bardziej kompleksowego wsparcia. Często udzielają się charytatywnie. To może być pomoc finansowa lub działalność w wolontariacie. Nie wahają się udzielać pomocy materialnej. Mają w sobie pewność, że twoje potrzeby zostaną zaspokojone i obficie obdarowują ludzi tym, co masz w swoich zasobach. Obdarowując innych nie oczekują od nich niczego w zamian, dają ochoczo i z czystym sercem. Uważają, że dobro powraca i chętnie angażują się w działania, które przynoszą realną pomoc innym. Nieważne, czy będzie to pomoc finansowa, materialna lub dzielenie się swoimi umiejętnościami i zdobytą wiedzą. Uważają, że każdy ma w sobie coś, czym może się podzielić z drugim człowiekiem. Wierzą, że jeden mały gest wdzięczności i hojności może spowodować łańcuch nieoczekiwanych wydarzeń i zdarzeń, pod wpływem których wszyscy czują się obdarowani.

Osoby posiadające Talent Duchowy Dawanie:

  • Wnoszą: pieniądze, swój czas oraz inne zasoby.
  • Pragną: nieustannie bogacić się i rozwijać, po to, aby jeszcze bardziej innych obdarowywać i wspierać.
  • Kochają: dawać innym to, czego w danej chwili potrzebują.
  • Nie znoszą: narzekania na brak czegokolwiek, chciwości i chytrości.
  • Muszą uważać na: charytatywność na pokaz. 

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

  Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Dawanie -wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Talent Dawanie (Giving) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny działania.

Twój talent to Dawanie. Jesteś osobą, która posiada naturalną potrzebę dzielenia się z innymi tym, co ma. Jesteś  hojnym i wielkodusznym człowiekiem. Co będziesz robić? Będziesz starać się dawać innym to, czego w danej chwili potrzebują. Wnosisz pieniądze, swój czas oraz inne zasoby. Pragniesz nieustannie bogacić się i rozwijać, po to, aby jeszcze bardziej innych obdarowywać i wspierać. Czego nie znosisz? Narzekania na brak czegokolwiek, chciwości i chytrości. To ciebie boli i wręcz rujnuje. Można Cię porównać z osobą, która zawsze nakarmi głodnego i dzieli się tym, co ma. Na co musisz uważać? Na charytatywność na pokaz. 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

List do Rzymian 12:8; 13

Drugi List do Koryntian 8:1-5; 9:6-15

Dzieje Apostolskie 4:32-37

List do Galacjan 4:15

List do Filipian 4:10-18

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.