Talent Duchowy Posłaniec według The GoodTest™

Talent Duchowy Posłaniec według The GoodTest™

Talent Duchowy Posłaniec Posłaniec (Messenger) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny wywierania wpływu.

Osoby obdarzone talentem Posłaniec posiadają umiejętność przekazywania ważnych, nowych, nieoczywistych wiadomości, z którymi inni ludzie nie są jeszcze oswojeni. Posiadają wyczucie tego, co, komu i kiedy należy powiedzieć w danej sytuacji. Ich myśli, spostrzeżenia, pomysły i wnioski mogą płynąć z różnych źródeł. Jeżeli są osobami mocno uduchowionymi, często otrzymują natchnienia, płynące z ich relacji ze Stwórcą. Źródłem inspiracji dla nich mogą być także liderzy organizacji, jak również własne obserwacje i głosy zebrane z otoczenia. Dokładnie wiedzą, komu i w jakim czasie przekazać te objawienia. Informacje, które przekazują, płyną z natchnienia i dotyczą istotnych wskazówek dla wybranej osoby lub całej rzeszy ludzi na dany moment w życiu. Mogą one objawiać się w postaci myśli, obserwacji, czy nawet snów. Potrafią wskazać innym dalszy kierunek rozwoju i jakie kroki należy podjąć już dzisiaj, żeby zrealizować wybrany cel. Cechuje ich odwaga i śmiałość w mówieniu innym, co myślą. Podczas, gdy inni mogą unikać konfrontacji z tym, co w życiu trudne bądź nieprzyjemne, osoby z talentem Posłaniec czują się zobligowane aby przedstawić „prawdę" bez względu na to, jak jest trudna. Uważają, że najpierw trzeba stanąć w prawdzie tj. zobaczyć siebie i swoją sytuację takimi, jakimi rzeczywiście są, a dopiero wtedy należy szukać rozwiązania bądź planować kolejne działania.

Osoby posiadające Talent Posłaniec:

  • Wnoszą: klarowność, spokój, kierunek.
  • Pragną: jasności, wewnętrznego spokoju, oraz niezakłóconego połączenia ze źródłem swoich inspiracji.
  • Kochają: nazywać rzeczy po imieniu i ratować innych w sytuacjach kryzysowych.
  • Nie znoszą: pasywności i unikania.
  • Muszą uważać na: przyjmowanie postawy osoby wszystkowiedzącej.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

 Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Posłaniec wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent nazywa się Posłaniec. Jesteś osobą, która posiada umiejętność przekazywania ważnych, nowych, nieoczywistych wiadomości, z którymi inni ludzie nie są jeszcze oswojeni. Posiadasz wyczucie tego, co, komu i kiedy należy powiedzieć w danej sytuacji. Jesteś odważnym i bezpośrednim człowiekiem. Co będziesz robić? Będziesz inspirować, przekazywać ważne informacje, nakierowywać innych. Wnosisz klarowność, spokój, kierunek. Pragniesz jasności, wewnętrznego spokoju, oraz niezakłóconego połączenia ze źródłem swoich inspiracji. Kochasz nazywać rzeczy po imieniu i ratować innych w sytuacjach kryzysowych. Czego nie znosisz, co ciebie boli i wręcz rujnuje to pasywności i unikania. Można Cię porównać do odbiornika radiowego nastawionego na właściwy kanał.  Na co musisz uważać? Na przyjmowanie postawy osoby wszystkowiedzącej. 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

Pierwszy List do Koryntian 14: 1
Pierwszy List do Tesaloniczan 5:20-21
Pierwszy List do Koryntian 12:10; 14:1-5; 14:3- 4; 24-25; 14:29-33
Pierwszy List św. Jana 4:1-3
List do Rzymian 12:6
List do Efezjan 4:11-12
Pierwszy List św. Piotra 4:10-11

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.