✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Talent Duchowy Siewca według The GoodTest™

 Talent Duchowy Siewca według The GoodTest™

Talent Duchowy Siewca (Sower) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny wywierania wpływu.

Osoby obdarzone talentem duchowym Siewca szerzą dobrą nowinę – dzielą się z innymi ludźmi informacjami, które mogą wywrzeć pozytywny wpływ na ich życie. Kiedy czegoś się nauczą, coś zobaczą lub odkryją i uznają, że to jest ważne dla świata, będą mówić o tym niemal każdej osobie, którą spotkają na swojej drodze. Siewcy potrzebują być wśród ludzi i rozmawiać z nimi. Rozkwitają, gdy mają publiczność, która chętna jest posłuchać o tym, czym chcą się z nią podzielić. Inni chętnie ich słuchają, ponieważ mówienie, opowiadanie i przekazywanie informacji przychodzi im z łatwością. Potrafią suche informacje przekazać w niezwykle interesujący sposób, używając odpowiednich słów, przykładów lub metafor, które sprawiają, że ich opowieści ożywają w sercach i umysłach słuchaczy. Ich opowieści wzbudzają zainteresowanie, wzbogacają ich świat, uczą i inspirują do działania. Szlifując własny talent, mogą być między innymi świetnymi mówcami, przekonywującymi sprzedawcami,  czy umiejętnymi marketingowcami. 

Osoby posiadające Talent duchowy Siewca:

  • Wnoszą: komunikaty, które mogą pozytywnie wpłynąć na życie innych ludzi.
  • Pragną: być wśród ludzi, rozmawiać z nimi i  dzielić się informacjami.
  • Kochają: mieć publiczność, która chętnie słucha tego, czym chcesz się z nią podzielić.
  • Nie znoszą: samotności i braku nowych, ciekawych wiadomości.
  • Muszą uważać na: zbytnią gadatliwość i plotkarstwo.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

 Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Siewca wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Siewca. Jesteś osobą, która szerzy dobrą nowinę – dzieli się z innymi ludźmi informacjami, które mogą wywrzeć pozytywny wpływ na ich życie. Jesteś ekspresyjny werbalnie.  Co będziesz robić? Będziesz dzielić się ważnymi informacjami z innymi. Wnosisz  komunikaty, które mogą pozytywnie wpłynąć na życie innych ludzi. Pragniesz być wśród ludzi, rozmawiać z nimi i  dzielić się informacjami. Kochasz mieć publiczność, która chętnie słucha tego, czym chcesz się z nią podzielić. Czego nie znosisz, to samotności i braku nowych, ciekawych wiadomości. To ciebie boli i wręcz rujnuje. Można Cię porównać do Siewcy rozsiewającego ziarna. Na co musisz uważać? Na zbytnią gadatliwość i plotkarstwo.

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

Ewangelia św. Mateusza 28:18-20
List do Efezjan 4:11-12
Dzieje Apostolskie 8:5-12, 21:8, 26-40
Drugi List do Tymoteusza 4:5
Drugi List do Koryntian 4:7
Księga Izajasza 52:7

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.