✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Talent Duchowy Uzdrawianie według The GoodTest™

Talent Duchowy Uzdrawianie według The GoodTest™

Talent Duchowy Uzdrawianie (Healing) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny działania.

Osoby obdarzone talentem duchowym Uzdrawianie potrafią nieść ulgę i ukojenie osobom cierpiącym fizycznie, psychicznie lub emocjonalnie. Potrafią dostrzec emocjonalne i fizyczne dolegliwości innych ludzi. W naturalny, intuicyjny sposób rozumieją, jak należy postąpić wobec danego człowieka, aby umożliwić mu odwrócenie uwagi od choroby i zwrócić go na proces zdrowienia. Potrafią odczuć to, co czują inni. Uwielbiają przywracać zdrowie. Podczas gdy niektórzy są przerażeni, gdy po raz pierwszy napotykają jakąś chorobę, dla osób z tym talentem znalezienie sposobu na uzdrowienie jest źródłem energii. Osoby z talentem duchowym Uzdrawianie uwielbiają wyzwania związane z analizowaniem symptomów, identyfikowaniem tego, co nieprawidłowe i szukaniem rozwiązań. Sprawia im przyjemność fakt, iż dzięki nim inni ludzie na nowo zaczynają funkcjonować. To wspaniałe uczucie identyfikować czynniki, które niszczą, eliminować je i przywracać ludziom zdrowie i dobre samopoczucie. Przy nich cierpiący zaczynają czuć się lepiej, chociażby przez zrozumienie, samą twoją obecność i nadzieję, którą im dajesz. 

Osoby posiadające Talent Duchowy Uzdrawianie:

  • Wnoszą: nadzieję lub uzdrowienie.
  • Pragną: zdrowia fizycznego, emocjonalnego lub duchowego.
  • Kochają: zdrowie.
  • Nie znoszą: chorób i ograniczeń.
  • Muszą uważać na: wypalanie się i niedbanie o siebie.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

 Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™ 


Talent Duchowy Uzdrawianie wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Uzdrawianie. Jesteś osobą, która potrafi nieść ulgę i ukojenie osobom cierpiącym fizycznie, psychicznie lub emocjonalnie. Dostrzegasz emocjonalne i fizyczne dolegliwości innych ludzi. Co będziesz robić? Będziesz koić i uzdrawiać słowem lub czynem. Wnosisz nadzieję lub uzdrowienie. Pragniesz zdrowia fizycznego, emocjonalnego lub duchowego. Kochasz zdrowie. Czego nie znosisz, co ciebie boli i wręcz rujnuje to choroby i ograniczenia. Można Cię porównać do lekarza lub uzdrowiciela. Na co musisz uważać? Na wypalanie się i nie dbanie o siebie samego.

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

Pierwszy List do Koryntian 12:9; 28; 30
Drugi List do Koryntian 12:7-10
Ewangelia św. Mateusza 4:23-24; 8:16; 9:35
Ewangelia św. Marka 1:34; 5:18-20
Ewangelia św. Łukasza 17:15-19
List św. Jakuba 5:13-16

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


 The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


 
 Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.