✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Talent Duchowy Wiedza według The GoodTest™

talenty duchowe Sep 15, 2021

Talent Duchowy Wiedza według The GoodTest™

Talent Duchowy Wiedza (Knowledge) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny myślenia i planowania.

Osoby obdarzone talentem duchowym Wiedza cechuje potrzeba gromadzenia wiedzy. Są to osoby introspektywne i lubią inteligentne dyskusje. Mają potrzebę  nie tylko gromadzenia informacji, faktów lub umiejętności,  ale także dogłębnego ich zrozumienia. Zbierają, badają, a następnie przechowują zdobytą wiedzę, aby móc z łatwością sięgnąć do niej, gdy zajdzie taka potrzeba. Wybrane zagadnienia dogłębnie analizują i studiują. W trakcie tego procesu odkrywają użyteczne strategie, wzorce bądź techniki, które mogą być pomocne w określonego typu sytuacjach czy zadaniach. Odczuwają ciągły, niemożliwy do zaspokojenia głód informacji oraz zanurzenia się w wybranym temacie. Mają ciekawy i aktywny umysł. Świat ich fascynuje dokładnie dlatego, że jest pełen nieskończonej różnorodności i zasobów. Dużo czytają po to, aby wzbogacić swoją wiedzę. Kierują się swoją ciekawością. Jak trafią na temat, który ich autentycznie zainteresuje, czytają i szukają wszystkich informacji na ten temat. Lubią przeczytać wszystkie dzieła autora, który wzbudził ich zainteresowanie, lub wszystkie pozycje dotyczące wybranego tematu. 

Osoby posiadające Talent Duchowy Wiedza:

  • Wnoszą: głębię i zrozumienie oraz konkretne narzędzia, które umożliwiają rozwój.
  • Pragną: rozważać głęboko wybrane zagadnienia i zbierać zasoby, po to, aby je wykorzystać w przyszłości.
  • Kochają: rozmyślanie i poddawanie refleksji różnych zagadnień oraz zbieranie i gromadzenie wiedzy.
  • Nie znoszą:powierzchowności oraz nieposiadania rzeczy lub informacji, które mogłyby być użyteczne dla innych.
  • Muszą uważać na: zagracenie umysłu i przestrzeni wokół siebie oraz na zgłębianie tematów bez końca.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

 

  Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Wiedza wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Wiedza. Jesteś osobą, którą cechuje potrzeba gromadzenia wiedzy. Jesteś człowiekiem introspektywnym i lubisz inteligentne dyskusje. Jesteś  osobą konceptualną i kolekcjonerem praktycznych zasobów. Co będziesz robić? Będziesz trzymać się rzeczy, które mogą dla kogoś być pomocnym źródłem informacji. Postrzegasz myślenie jako synonim działania. Wnosisz głębię i zrozumienie oraz konkretne narzędzia, które umożliwiają rozwój. Pragniesz rozważać głęboko wybrane zagadnienia i zbierać zasoby, po to, aby je wykorzystać w przyszłości. Kochasz rozmyślanie i poddawanie refleksji różnych zagadnień oraz zbieranie i gromadzenie wiedzy. Czego nie znosisz, to powierzchowności, która ciebie boli i wręcz rujnuje. Dyskomfort niesie ci nie posiadanie rzeczy lub informacji, które mogłyby być użyteczne dla innych. Można Cię porównać do skarbca lub spichlerza, do którego zbiera się zboże do wykorzystania później. Na co musisz uważać? Na zagracenie umysłu i przestrzeni wokół siebie oraz na zgłębianie tematów bez końca. 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

Pierwszy List do Koryntian 1:4-7; 12:8 

List do Rzymian 15:14

Drugi List do Koryntian 2:14

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.