Odkryj swoją Formułę Geniuszu - obudź swoje Marzenia, Wartości i Talenty

Dołącz do 1000 cy szczęśliwców, których dotknęła ta unikatowa metodologia i pomogła im wrócić "do domu" - do życia w autentyczności, wolności i spełnieniu.

Zrób pierwszy krok - KLIKNIJ TU
 

1 Krok Formuły Geniuszu - TALENTY Umysłowe w oparciu o test GALLUPa

Rozwiń swoje Talenty wg GALLUPa, zrozum je dogłębnie, zacznij używać swoje Talenty świadomie i zarządzać nimi w celu zbudowania życia, o którym od zawsze marzysz, życia w połączeniu Sukcesu i Spełnienia.

WIĘCEJ

2 krok Formuły Geniuszu - zamiana przekonań limitujących na Wartości

Odkryj i użyj swoje prawdziwe, niepowtarzalne wartości, aby zbudować karierę, relację, małżeństwo czy rodzicielstwo na podstawie to, co jest dla ciebie najważniejsze. Żyj w Spełnieniu!

WIĘCEJ

3 krok Formuły Geniuszu - TALENTY Duchowe w oparciu o The GoodTest™

"Kurs porusza najgłębsze struny serca. Pokazuje nam gdzie są nasze blokady i co trzeba zrobić żeby je pokonać, daje odwagę do działania. Pomaga zrozumieć istotę tego kim jesteśmy. Bardzo podnosi na duchu i wlewa dużo nadziei do życia, zmusza do bardzo głębokich refleksji i jest PEŁEN CUDÓW. Daje odpowiedź na to co sprawia, że na co dzień czujemy się tak, a nie inaczej. NIESAMOWITA PRZYGODA!"

WIĘCEJ

Mentoring Spełnienia - podróż po Marzenia

Po przejściu 3 ch powyżej wymienionych kroków! 

Praca z 3-cim elementem Formuły Geniuszu® - Marzeniami, w tym miejscu one zaczynają się spełniać.
Regularne sesje na żywo, praca w grupach, ćwiczenia, intensywny rozwój, zadania domowe, bonusy i niespodzianki - transformacja i porządkowanie życia.

WIĘCEJ