Formuła Geniuszu:

Talenty + Wartości + Marzenia = twoja unikatowa Misja i życie w  Spełnieniu 

Dołącz do 1000 cy szczęśliwców, których dotknęła ta unikatowa metodologia i pomogła im wrócić "do domu" - do życia w autentyczności, wolności i spełnieniu. Posłuchaj nagrania, w którym tłumaczę proces Formuła Geniuszu (Genius Formula®) krok po kroku. 

Liquid error: Nil location provided. Can't build URI.

Czym jest Formuła Geniuszu? 

Odkrywanie siebie to najpiękniejsza podróż, jaką możesz odbyć. A Formuła Geniuszu, zainspirowana głęboką wiedzą, światowym know-how Instytutu GALLUPa  połączeniu z Boską mądrością, to jak mapa skarbów prowadząca do najszlachetniejszych kamieni twojej duszy.

Gdy przechodzisz przez ten proces, dostrzegasz, że nie jesteś tylko jedną z wielu. Jesteś jedyną i niepowtarzalną duszą z unikalnym zestawem talentów, wartości i marzeń.

"Jesteś jak diament, tworzony przez naciski życia i czas. Twoje talenty są twoimi krawędziami, a twoje marzenia są blaskiem. Niech twoja dusza zawsze błyszczy."

Oto esencja Formuły Geniuszu. Nie jesteś tu przez przypadek. Jesteś tu, aby świecić, aby zrealizować swoją Boską misję. I pamiętaj, miliony mogą być nie tylko w twoim banku, ale również w twojej duszy. Więc otwórz mapę, odkryj skarb, którym jesteś, i zacznij żyć życiem, na jakie zasługujesz.

Poniżej są etapy Formułę Geniuszu, które każdy musi przejść, żeby odblokować swoje Spełnienia, unikatowy potencjał, MIsję i Wizję Życia w Obfitości, Radości i Prowadzeniu. 

1 Krok  - Odkrywanie Talentów w oparciu o test GALLUPa

Każdy z nas ma ukryte talenty, które czekają na rozwinięcie w siły / mocne strony. Testy GALLUPa - to początek, to narzędzie, które ujawnia te schowane dla ciebie na dziś klejnoty. Nazwy Talentów takie jak - Maksymalista, Osiąganie, Strateg, Współzależność, Aktywator - to nie tylko słowa, ale esencje, które prowadzą nas do doskonałości. Ten etap jest, żeby wyciszyć twój umysł i dać dojść do głosu twemu Duchowi / Sercu! 

Dowiedz się więcej i Zacznij TU

2 krok - Wartości - GPS Twojego Życia - wejście w twój tunel Spełnienia

Wartości są jak gwiazdy na nocnym niebie, prowadzące nas przez życie. Kiedy wiemy, co jest dla nas ważne, decyzje stają się prostsze, a życie bardziej spójne. Czy to rodzina, wolność, czy sprawiedliwość - te głęboko zakorzenione przekonania są siłą napędową na drodze do doskonałości.

Odkryj i użyj swoje prawdziwe, niepowtarzalne wartości, aby zbudować karierę, relację, małżeństwo czy rodzicielstwo na podstawie to, co jest dla ciebie najważniejsze. Żyj w Spełnieniu!

Dowiedz się więcej i zacznij TU

3 Krok - sięganie po twoje Marzenia

Marzenia to nasze najbardziej osobiste aspiracje, zamki w chmurach, które możemy zbudować na ziemi. Wykorzystując nasze talenty i wartości, marzenia te stają się osiągalne. To już nie mgliste wizje, ale realne cele. Dążenie do ich realizacji to jak poszukiwanie ostatniego, najcenniejszego kamienia w naszej duszy.

Praca z Marzeniami i Talentami Duchowymi, w tym miejscu one zaczynają się spełniać i rozkwitać.

Sesje do pracy samodzielnej, praca w grupach, ćwiczenia, intensywny rozwój, zadania domowe, bonusy i niespodzianki - transformacja świadomości i życia na lepsze w każdym aspekcie - wszystko to znajdziesz w 3 i ostatnim kroku Formuły Geniuszu. 

Dowiedz się więcej i zacznij TU

Synergia - Połączenie Wszystkiego w Twoją unikatową Formułę Geniuszu - Podróż Spełnienia

Formuła Geniuszu - to nie tylko suma tych trzech elementów; to ich synergetyczne połączenie. To jak orkiestra, gdzie każdy instrument odgrywa swoją unikalną rolę, ale razem tworzą harmonijną symfonię.

Proces Przemiany

Jest coś magicznego w procesie odkrywania siebie. Każdy etap Formuły Geniuszu działa jak katalizator, przyspieszający proces przemiany. Możesz zacząć jako osoba pełna wątpliwości, ale z każdym odkrytym talentem, każdą zidentyfikowaną wartością, i każdym marzeniem, które zaczynasz realizować, rośniesz. Stajesz się osobą, którą zawsze byłaś przeznaczona zostać. 

Wcielenie w Życie

Ale odkrycie to dopiero początek. Najważniejsze jest wcielenie tych odkryć w codzienne życie. To jak wykorzystasz swój talent do osiągnięcia małych i dużych sukcesów. To jak twoje wartości wpływają na twoje relacje i wybory. To jak twoje marzenia stają się twoją rzeczywistością, właśnie dlatego proces Formuły Geniuszu nie trwa pare dni, tylko 12 miesięcy. W trakcie tego czasu jestem przy tobie cały czas ja i dedykowani do tego procesu Trenerzy, plus jesteś częścią niesamowitej społeczności osób, ktore pragną i szukają tego samogo, co ty - Życia w Szczęściu, Spełnieniu i Prowadzeniu. 

Cud Odkrycia

Nie zapomnij, że odkrycie siebie to największy dar, jaki możesz sobie podarować. To klucz do nieskończonego źródła szczęścia, radości i obfitości. To Twoja Formuła Geniuszu, Twoja mapa skarbów, i tylko Ty możesz ją odczytać.

Nie jesteś przypadkowym zestawem cech; jesteś cudem, czekającym na odkrycie. Tak, jesteś geniuszem. I to jest twoja formuła.

Proces Formuły Geniuszu®

299 zł/m

Ulubiony wybór klientów

  • Odkryj swoją Naturalną Moc - Praca z Talentami Umysłu - GALLUP
  • Nazwij i zarządzaj swoimi Wartościami - wejdź do Tunelu Spełnienia
  • Nazwij i przytul swoje Dary Ducha (talenty duchowe) - odkryj i zacznij używać swoją Super Moc
  • Odkryj swoją Misję - swoje PO CO
  • Obudź i sięgnij po swoje Marzenia
  • Wejdź w prowadzenie i zmień swoje życie NA ZAWSZE!
Dowiedz się więcej

Wszystko, czego potrzebujesz, aby wejść do życia w Spełnieniu, Obfitości i Wolności

Jak mówią klienci: 

"Formuła Geniuszu jest naprawdę genialna i niepowtarzalna. Wartość, którą wniosła do mojego życia jest bezcenna. Dziękuję Bogu za Ciebie Taisjo i za Twój geniusz, który Bóg złożył w Tobie. Już nie wyobrażam sobie życia bez tej wiedzy, bez świadomości swoich talentów, darów, wartości i bez podążania za radością i marzeniami.

Formuła to przepis na to, by każdy dzień był dniem radości i spełnienia. Każdy krok z niej wniósł do mojego życia coś niezwykle ważnego, a pracę z marzeniami uznaję za MBA Życia!" - Beata Siwirska

FAQ - Często Zadawane pytania dotyczące Formuły Geniuszu®