Odkryj swoją Naturalną MOC - Warsztat dla tych, kto ma swój wynik Testu GALLUPa

Jedyny w swoim rodzaju warsztat oparty o Test Gallupa i Formułę Geniuszu Taisji Laudy

 Podczas warsztatów:

 • Poznasz swoje najważniejsze Talenty
 • Zrozumiesz jak i kiedy te talenty się ukształtowały
 • Zrozumiesz klarownie jak Talenty działają w Twoim życiu
 • Zrozumiesz Swoją Unikatowość, którą wykorzystasz podczas:
  …składania aplikacji do pracy
  …znajdowania miłości swojego życia
  …tworzeniu nowych relacji
  …budowaniu biznesu marzeń
  …tworzeniu partnerów biznesowych i zespołu
 • Nauczysz się rozwijać i zarządzać swoimi Talentami w celu uzyskania lepszych wyników w najróżniejszych obszarach życia
 • Odkryjesz swoje osobiste przesłanie dla świata
 • Poznasz techniki pracy nad Misją Życiową i przejdziesz ten proces

 Co otrzymujesz:

 • Plan Działania rozwoju twoich Talentów w Mocne Strony (50 pomysłów)
 • Niesamowicie skuteczny KURS/Warsztat określony przez użytkowników "Najlepszym Kursem na temat Talentów GALLUPa dostępnym w Polsce" - materiał podzielony na wygodne lekcje
 • Nieograniczony dostęp do materiałów, możesz robić wszystko we własnym tempie i czasie
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook
 • GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że badanie, raport Talentów i sam kurs nie sprostały twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję po odjęciu kosztów badania Testu Gallupa (160 zł) bez żadnych pytań!

Opinie uczestników kursu:

Doskonały kurs, który był dla mnie pięęękną i fascynującą podróżą w pracy nad odkrywaniem siebie, swoich talentów, swojego potencjału, swojej misji!!! Kurs jest przepełniony niezwykle ciekawą wiedzą i genialnymi ćwiczeniami, które wspierają i pokazują kierunek do życia w spełnieniu w zgodzie ze swoimi talentami, wartościami i marzeniami. Doświadczyłam wiele cudnych odkryć na swój temat, o których pisałam w komentarzach pod lekcjami. Dziękuję Taisja !!!

Jolanta M. Miklewska

Ten kurs poukładał we mnie wszystko to, co czułam wewnątrz i nawet nieśmiało nazywałam (że obudził się we mnie Duch), ale nie byłam pewna tego na 100%. Przez cały kurs miałam uczucie, jakby coś w środku we mnie się w końcu rozprężało, jakby się cieszyło?, że w końcu mam tę wiedzę. Dla mnie jest to punkt zwrotny w moim życiu, bo razem z kursem o wartościach wszystko stało się dla mnie jasne i spójne. Wiem co mam robić.

Ilona Cichecka

Dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna, za mój rozwój, dzięki wiedzy, której doświadczyłam podczas tego Kursu. Najbardziej odkrywcze dla mnie było Koło Talentów, i potencjał Mocy, który dam teraz Światu. Jestem bardzo ciekawa Siebie, Kim wtedy będę? Bardzo Dziękuję Taisja Laudy, że Jesteś , Jaka Jesteś...Dla Nas. Ściskam, Gabi.

Gabi Kwiatkowska

Nagle czujesz się sobą i wiesz : tak, to ma sens ..to jest właśnie to , to tego właśnie szukałam :) Dzięki ćwiczeniom praktycznym można było przekazywaną wiedzę głęboko poczuć, skutecznie zrozumieć, znaleźć w sobie odpowiedzi na zadawane pytania - niesamowita wartość praktycznych ćwiczeń :)

Teresa Schneider

Daliście mi najpiękniejszy dar. To miał być poprostu zwykły kurs w którym chciałam poznać i rozwinąć swoje talenty Gallupa. Taki prezent urodzinowy który doceni Learner. Tymczasem otrzymałam znak że mam szukać spełnienia. Że ta melancholia i poczucie że tyle mam a jednak nadal coś mi umyka jest uzasadniona. Techniki i zadania domowe byłyby już same w sobie dużą wartością. Ale tylko Taisją przepełniona natchnieniem, entuzjazmem, wiarą była w stanie sprawić że uwierzyłam że to wszystko ma sens.

Sylwia Santana

420 zł w tym gwarancja satysfakcji

Zainspiruj swoje Życie i wejdź na drogę Spełnienia pod każdym względem. 

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się