Test Wartości wraz z Raportem po polsku

Znajdź to, co jest dla Ciebie ważne! Kim jesteś, co dla Ciebie jest cenne, co Cię niepokoi oraz co leży u podstaw Twoich decyzji, wszystko to jest powiązane z Twoimi wartościami osobistymi.

Twoje wartości odzwierciedlają Twoje przekonania i to, co dla Ciebie jest istotne. Są one zwięzłym sposobem opisu Twoich motywacji. Twoje przekonania stanowią podstawę Twoich wartości i oboje wpływają na Twoje podejmowanie decyzji.

Po teście otrzymasz:

  • twój spersonalizowany raport po polsku
  • piramidę twoich wartości wg metodologii Barretta
  • nazwiesz to, co jest dla ciebie dziś najważniejsze

Zobacz jak będzie wyglądać twój raport: 

 

What People Are Saying:

Kotwice to było dla mnie duże zaskoczenie. Nie myślałam że mam w tym obszarze i że wiąże się z tyloma emocjami - płakalam jak dziecko.

Bernadka Szalajko

Odkryłam, że moja wartość bezpieczeństwo związana jest z lękami moich rodziców :) teraz ze spokojem mogę żyć wartością rozwój osobisty, bo wiem że zachwiane poczucie bezpieczeństwa to były nie moje lęki lecz mojej rodziny.

Beata Więcławska

Moje TOP 3, którymi chce żyć a nie którymi żyję, tunel spełnienia, jak podejmować decyzję. Ogrom informacji, pozytywne przesłanie. Każdy kto szuka swojej drogi, misji, powinien odbyć te warsztat. Teraz czekam na kolejny "Marzenia". Dziękuję, ściskam mocno.

Magda LIpowska

Test z Raportem teraz 130 zł.