Teraz tylko 399 zł/ROK

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się
09mqvexaqjgmocpkvwmy file

WARTOŚCI - GPS Twojego Życia

Zbuduj karierę, relację, małżeństwo czy rodzicielstwo w oparciu o swoje największe wartości.

Podczas warsztatów:

 • Poznasz jak Twoje Wartości kierują Twoim Życiem

 • Odkryjesz Poziom Świadomości, na którym obecnie przebywasz i jak to wpływa na wszystko

 • Odnajdziesz bloki i kotwice, które mogą hamować Twój Rozwój i osiąganie wymarzonej kariery czy rodziny

 • Podejmiesz ważne stojące przed tobą Decyzje, jeżeli takie masz za pomocą swoich wartości już w trakcie warsztatu

 • Poznasz 3 największe strachy ludzkości i dowiesz się, czy jesteś niewolnikiem któregoś z nich.

Otrzymujesz:

 • Badanie wartości osobistych wraz z raportem 
 • Nagranie Video z Warsztatów na wygodnej platformie
 • Nagranie audio (mp3) ze spotkania
 • Dostęp do grupy Facebook kursu
 • Dostęp do panelu kursu bez ograniczeń czasowych
 • Dostęp do aplikacji mobilnej (iOS, Android) kursu
 • Specjalne warunki uczestnictwa w kolejnych spotkaniach rozwijających Twoje wartości

Opinie absolwentów kursu:

Mam trudność z kursami on-line (w TOP5 talenty relcyjne - żywy człowiek obok potrzebny jak tlen ;) ) Zdecydowałam się jednak na ten kurs. Wcześniej brałam udział w cyklu zajęć z trenerem TLNC. Już wtedy pracowałyśmy dużo z zagadnieniami dotyczącymi Wartości. Temat był mi znany, byłam jednak ciekawa, co jeszcze jest tu do odkrycia :) Choć przy pierwszym odsłuchaniu kursu trochę "pogubiłam lejce" :), to postanowiłam odsłuchać go powtórnie. I to była dobra decyzja. Ta praca przyniosła mi bardzo dużo nowych, wspaniałych, bardzo wzmacniających odkryć. Rekomenduję z serca. Dziękuję Taisja <3

Katarzyna Łobaczewska

Polecam z całego serca warsztat Wartości u Taisji, jestem od kilku lat trenerem i coachem, dużo pracuje nad własnym rozwojem ale ten warsztat jest kolejnym przełomem na mojej drodze do Spełnienia. Bardzo wartościowa wiedza i ćwiczenia. które pozwalają odzyskać Radość Istnienia.

Ewa Grochowska

Warsztat GPS-Wartości był dla mnie kolejną niesamowitą podróżą w poznawaniu siebie, w zbliżaniu się do swojego spełnienia. Cała przekazana na warsztacie wiedza była dla mnie niezwykle cenna. Natomiast szczególnie dziękuję Taisja za wyjaśnienie pustych pul w dole piramidy. Zrozumiałam w końcu skąd wzięły się moje blokady, kiedy powstały i jak w prosty sposób można już im podziękować. Zrozumiałam, dlaczego pomimo rozwiniętych wysokich poziomów świadomości, trudno mi ruszyć do przodu, wyjść ze swoją wiedzą, mając hamulce na tych niskich poziomach. Cenne było poznanie swoich Top 3 najważniejszych wartości, wyznaczenie tunelu spełnienia,poznanie sposobu na podejmowanie najważniejszych decyzji w życiu. Każdej osobie otwartej na poznawanie siebie polecam z całego serca przerobienie tego warsztatu!!!

Jolanta M. Miklewska

Poznałem siebie lepiej. Zrobiłem dużo notatek, Spodobał mi się sposób na podejmowanie decyzji. I co najważniejsze, już wiem jak zerwać kotwice, które trzymają mnie w miejscu i nie pozwalają ruszyć dalej. Teraz czas to przepracować, podziękować, przebaczyć, i ruszyć dalej. Dziękuję za naprawdę wartościową wiedzę. I już nie mogę się doczekać kolejnego spotkania.

Armin Chabzda

Dzięki Taisji zobaczyłam światełko w tunelu! Muszę ten warsztat posłuchać jeszcze ponownie i przerobić wszystkie ćwiczenia aby wszystko poukładało mi się tak jak powinno być. Przez cały czas miała nieodparte wrażenie, że coś mnie blokuje, trzyma na uwięzi, nie pozwala ruszyć z miejsca... Nie potrafiłam tego "czegoś' namierzyć, choć próbowałam różnymi sposobami. Dziś poczułam się rzeczywiście jak ten słoń na niewidzialnym łańcuchu. Rozwaliłam ten łańcuch wielkim młotem i mam nadzieję ruszyć teraz z miejsca. Wielkie dzięki Taisja, wielkie dzięki Pawle! Do zobaczenia - usłyszenia na Mentoringu! Moc serdeczności Wam przesyłam!

Magdalena Goławska

Klarowność i jeszcze większy spokój. Teraz już konkretnie wiem jakie zastosować narzędzie przy podejmowaniu decyzji. TAK aby były spójne z moimi wartościami, które teraz żyją we mnie. Czuję, że dzięki temu nareszcie będę mogła w pełni wykorzystywać swój potencjał. Dziękuje z całego serce, że mogłam uczestniczyć w tym warsztacie ❤

Sylwia Bekier