THE GOOD TEST™ - test Talentów Duchowych

TEST TALENTÓW DUCHOWYCH W POŁĄCZENIU Z TALENTAMI MOTYWACYJNYMI 

The Good Test™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. 

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ

Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze sobą, swoją karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

POCZUJ RADOŚĆ I WEWNĘTRZNY SPOKÓJ

Odkryj niezwykłe strategie, które możesz zastosować w swoim życiu, żeby doświadczyć radykalnej zmiany na lepsze.

WYKORZYSTAJ MAKSYMALNIE SWOJE TALENTY I POTENCJAŁ

Użyj narzędzi, które rozwiną Twoje Talenty i wybij się ponad przeciętność.

The Good Test™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The Good Test™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów duchowych, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The Good Test™ zawiera 100 stwierdzeń dotyczących różnych życiowych sytuacji. Pod każdym pytaniem znajduje się pięciostopniowa skala zgodności lub częstotliwości występowania danego zjawiska w Twoim życiu. Wykonanie testu zajmuje ok. 20min. Mimo prostoty, ten test zasadza się na szczególnej prawidłowości – łączy Twoje pasje, pragnienia Twojego serca z połączeniem neuronów w Twoim mózgu, czyli wykrywa talenty ukryte i talenty, dary Twojego ducha.

The Good Test™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

 

GWARANTOWANE REZULTATY

Poznasz swoje 5 Talentów Ducha
Lepiej zrozumiesz siebie, dlaczego podejmujesz takie, a nie inne decyzje; dlaczego lubisz jedne czynności i nie przepadasz za innymi.
Dowiesz się, jakie aktywności i działania Ciebie wzmacniają oraz przestaniesz inwestować czas i energię w czynności, które Cię osłabiają wewnętrznie.
Zrozumiesz, jaka moc kryje się w odpowiednim zarządzaniu swoim potencjałem.
Rozpoczniesz podróż do swojego Spełnienia.


BONUSY OD NAS:

  • Założenie konta na naszej platformie
  • Wykonanie badania w języku polskim lub angielskim
  • Zestawienie 5 Twoich Talentów Ducha, poznasz poziom rozwoju świadomości, na którym się obecnie znajdujesz wraz ze ścieżką samorealizacji i dalszego rozwoju.

What People Are Saying:

Przez ostatnie lata mojego życia wiele razy czułam się "nie na swoim miejscu", czułam, że jestem znacząco inna niż otaczający mnie ludzie...i przestało mi odpowiadać ciągłe "dostosowywanie się ". Zapragnęłam zmian. Aby móc się zmieniać, trzeba najpierw poznać SIEBIE. Niby banał, a jednak. Żyjemy po kilkadziesiąt lat i wcale nie znamy SIEBIE, bo żyjemy niejako z rozpędu i w przekonaniach, które nas otaczają. Podjęłam wiele działań m.in. modlitwa i pytanie — Panie, pokaż mi, jaka jestem i po co mnie stworzyłeś?Zwieńczeniem tych poszukiwań jest The GoodTest. Jego wynik wywołał uśmiech na mojej twarzy i przekonanie — w końcu JESTEM u SIEBIE ❤ To, co czułam i podświadomie wiedziałam wcześniej, zostało teraz "TYLKO" 😉 potwierdzone, ale zrobił to ktoś "z zewnątrz", specjalista w danej dziedzinie, co dodało mi skrzydeł i 100 % pewności.

Teresa Marta Zalewska

Oprócz talentów Gallupa sprawdziłam swoje Talenty Duchowe wg The GoodTest. Są to dary, talenty, które każdy z nas ma i otrzymał w prezencie od Wszechświata, Boga, Stwórcy, Cudownej Energii (każdy nazwie według uznania). Gdy zobaczyłam swoje, uśmiechnęłam się do siebie i było ogromne: Aha, już teraz rozumiem❤️ ❤️Ogromna potrzeba DAWANIA innym czasu, uwagi, akceptacji, miłości, wiedzy... jest we mnie. Uwielbiam swoje PODNOSZENIE NA DUCHU czy NAUCZANIE. Kocham swoje Talenty.

Iwona Skorupa

Zrobiłam badanie talentów duchowych The GoodTest. Co mi to dało? 💥Opisy tych cech, ich przejawy działania idealnie opisywały zarówno moje najlepsze, jak i najgorsze momenty zawodowe. 💥Opisywały to, jak działam, jak się zachowuję, jakie środowiska mi służą do wzrostu 🌱, a kiedy więdnę. 💥Odkryły kilka cech, które przez ostatnie lata rzadziej się przejawiają, ponieważ niepowodzenia zawodowe zamknęły mnie na to, aby podejmować kolejne wyzwania wymagające dowodzenia grupą. 💥No i najważniejsze mój #1 to odkrywca według #theGoodTest i odkrywczość w Gallupie.

Ania Wielogórska

130 zł - Twój wynik TOP 5 + dedykowany Raport po polsku + Plan Działania

130,00 zł/każdy

Weź udział w fenomenalnym kursie dotyczącym pracy nad Twoim wynikiem i rozwojem twoich Talentów Ducha tak, żeby przyniosły OWOC w Twoim życiu.

Cena specjalna przy zakupie razem z testem - 290 zł.