Odkryj Twoją Naturalną MOC - Test GALLUPa w praktyce

Rozwijaj i wzmacniaj swoje Talenty wg Instytutu Gallupa w wyjątkowym 3- tygodniowym warsztacie. Sukces i Spełnienie zaczyna się tu!

 
DOŁĄCZ

Nazwij Swoje Talenty

Zrozum, jak zostałeś ukształtowany i co w sobie już masz. Określ, jak Twoje TOP 5 talentów kształtuje Twoje naturalne schematy myślenia, odczuwania
i zachowania.

Poznaj i Użyj w Praktyce

Zobacz swoje talenty w działaniu. Zrozum, jak duży i wyjątkowy potencjał w Tobie drzemie. Określ swoje miejsce i obszary do pracy z talentami.

Zarządzaj Talentami

Zbuduj plan działania realizacji Twoich Celów i Marzeń w oparciu o swoje Talenty i Mocne Strony.  Poznaj przepis na życie w swojej misji.

Co otrzymujesz:

1. Jedyny w swoim rodzaju 3-tygodniowy warsztat, który zmienił 100-tki żyć na lepsze z jednym z najbardziej znanych i skutecznych Trenerów Mocnych Stron Instytutu Gallupa na świecie (na zdjęciu w tle Taisja i Tom Rath, współtwórca Clifton StrengthsFinder 2.0, wnuk Dona Cliftona) 

2. Materiał podzielony na 19 wygodnych lekcji 

3. Dostęp do materiałów 24/7 na platformie kursów online

4. Nagrania mp3 z warsztatów

5. Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia uczestników kursu

6. Gwarancję satysfakcji 14 dni


Zobacz kurs od środka:

 

Z czego składa się kurs "Twoja Naturalna MOC"?

Kurs składa się z trzech modułów, przeznaczonych do pracy w tygodniowych odstępach. Każdy moduł podzielony jest na 6-7 lekcji tematycznych, zawierających ćwiczenia do wykonania w trakcie warsztatu oraz zadań długoterminowych do samodzielnej pracy.

TYDZIEŃ 1

Na początku zapoznasz się ze swoim raportem TOP 5 talentów. Odkryjesz, jakie są Twoje główne domeny talentowe i dowiesz się, jak korzystać z tej wiedzy. Rozpoznasz, czy Twoje talenty są dojrzałe czy może odwrócone lub niedojrzałe.

TYDZIEŃ 2

Określisz swój talentowy potencjał oraz dokładne poziomy rozwoju każdego z Twoich głównych talentów. Odkryjesz swój przekaz dla świata oraz nauczysz się, jak przekształcać talent w mocną stronę.

TYDZIEŃ 3

Zrozumiesz, w którym miejscu jesteś i dokąd zmierzasz. Określisz swoje cele i marzenia na najbliższy rok oraz poznasz przepis na ich realizację.

"Warsztat ten był pełen ćwiczeń, zwrotów akcji, emocji, pełen konkretu i jak to ktoś powiedział „pełen mięsa”"

Irek

"Nagle czujesz się sobą i wiesz : tak, to ma sens ..to jest właśnie to , to tego właśnie szukałam :) Dzięki ćwiczeniom praktycznym można było przekazywaną wiedzę głęboko poczuć, skutecznie zrozumieć, znaleźć w sobie odpowiedzi na zadawane pytania - niesamowita wartość praktycznych ćwiczeń :) "

Teresa Schneider

"Dla mnie osobiście wiedza była bardzo wartościowa, ćwiczenia uruchomiły we mnie proces, który zapewne będzie trwał chwilę :) Zmiany zaszły, będą zachodzić, bo wiedza o talentach dała mi odpowiedzi na wiele pytań. Uwierzyłam, że to co dotychczas czułam że powinnam robić jest właśnie tym CZYMŚ, że mam intuicję i wewnątrz siebie WIEM. "

Beata Maria Więcławska

"Odkrycie siebie i utwierdzenie,że mogę, muszę iść dalej...Odkryłam nowe możliwości ..moja misja??...Na pewno odkryłam jak moje talenty współgrają z talentami moich dzieci. Myśli to ptaki... Jestem, jaka jestem...bo JESTEM "

Ewa Snarska

Taisja Laudy

Ambasador Spełnienia Twórca Formuły Geniuszu ™,

Międzynarodowy Certyfikowany Trener :

Twórczyni unikatowego Programu prowadzącego do odnalezienia osobistej Misji i Spełnienia na wszystkich płaszczyznach – Genius Formula ™, który opierając się na połączeniu 3 najważniejszych czynników Spełnienia (talentów / mocnych stron, wartości i marzeń) prowadzi do działań w maksymalnej Radości, Efektywności i Sukcesie. 

Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej w połączeniu z najnowszymi odkryciami XXI wieku i najlepszym światowym know-how w dziedzinie Spełnienia i Efektywności. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu życia w połączeniu sukcesu i spełnienia. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków.

Założycielka i Prezes wzmacniającej Organizacje i Osobowości na 16 rynkach firmy TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

WARSZTAT

420 zł

tylko jeżeli znasz swoje Talenty wg Gallupa

 • 3 tygodniowy warsztat
 • Materiał podzielony na 19 wygodnych lekcji 
 • Dostęp do materiałów 24/7 przez rok czasu na platformie kursów
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook
 • Gwarancja Satysfakcji 14 dni (kurs)
 • Badanie TOP5 talentów metodą Clifton STRENGTHSFINDER™
 • Opis Twoich 5 Talentów po Polsku oraz Action Plan
DOŁĄCZ

TEST GALLUPA + WARSZTAT

580 zł 495 zł

 • 3 tygodniowy warsztat
 • Materiał podzielony na 19 wygodnych lekcji 
 • Dostęp do materiałów 24/7 przez rok czasu na platformie kursów
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook
 • Gwarancja Satysfakcji 14 dni (kurs)
 • Badanie TOP5 talentów metodą Clifton STRENGTHSFINDER™ 
 • Opis ogólny Twoich TOP 5 Talentów po polsku
 • Plan Działania rozwoju Twoich Talentów po polsku
 • Oszczędzasz 85zł
DOŁĄCZ

"Ponieważ robiliśmy kurs razem z moją Monią to przeżyliśmy uświadamiającą Przygodę . Podróż przez łzy , złość na siebie, śmiech radość i uwolnienie. Jesteśmy wdzięczni bo wiemy jaką wartość ten kurs wniósł w nasze życie. Ten kurs jest jak latarnia dla każdej zbłąkanej duszy. Instrukcją obsługi otwierania okna przez które Bóg chce nam pokazać co nam przygotował. Nasi znajomi i przyjaciele już do nas dołączają i korzystają z zachwytem z tego kursu. Dziękujemy Taisja za to, że jesteś. "

Wojtek i Monika

"Daliście mi najpiękniejszy dar. To miał być poprostu zwykły kurs w którym chciałam poznać i rozwinąć swoje talenty Gallupa. Taki prezent urodzinowy który doceni Learner. Tymczasem otrzymałam znak że mam szukać spełnienia. Że ta melancholia i poczucie że tyle mam a jednak nadal coś mi umyka jest uzasadniona. Techniki i zadania domowe byłyby już same w sobie dużą wartością. Ale tylko Taisją przepełniona natchnieniem, entuzjazmem, wiarą była w stanie sprawić że uwierzyłam że to wszystko ma sens. "

Sylwia Santana

"Wspanaily kurs! Doswiadczylam ogromnej przemiany wewnetrznej. W kazdej lekcji jest zawarte cos niezwyklego… Dziekuje bardzo !"

Kornelia Glicner

"Caly kurs to niesamowita podroz wewnatrz siebie,nie jestem w stanie zliczyc tych wszystkich przemia i oswiecen ktorych doswiadczylam."

Natalia Motyl
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.