Warsztat "Twoja Naturalna MOC" - Test Gallupa w praktyce - 1 krok Formuły Geniuszu®

Odnajdź i uwolnij swoje Talenty - swój DAR, wycisz hałas, żeby zrozumieć najważniejsze i wejść do Magii Życia! Praca na warsztacie odbywa się na podstawie testu Gallupa CliftonStrengths ™.

 
DOŁĄCZ

Nazwij (NAME)

Zrozumieć siebie — to wybaczyć sobie i wielu innym, to ruszyć do przodu z nową Siłą! Określ, jak twoje top 5 talentów kształtuje dzisiaj twoją rzeczywistość i naucz się tym zarządzać. 

Rozwiń (CLAIM)

Zobacz swoje talenty w działaniu. Zrozum, jak duży i wyjątkowy potencjał w Tobie drzemie. Określ swój plan rozwoju Talentów w MOC w wybranych przez ciebie obszarach życia. 

Osiągaj (OWN)

Zbuduj plan działania realizacji Twoich Celów i Marzeń na podstawie swojej wewnętrznej Mocy.  Poznaj przepis na życie w Sukcesie i Spełnieniu.


1 krok Formuły Geniuszu - warsztat "Twoja Naturalna MOC" - Test Gallupa w praktyce od środka:

 

 Podczas warsztatów Test Gallupa w praktyce:

 • Nazwiesz i poznasz swoje najważniejsze Talenty, Top 5 według GALLUPa
 • Nauczysz się rozwijać i zarządzać swoimi Talentami w celu uzyskania lepszych wyników w najróżniejszych obszarach życia
 • Odkryjesz swoje osobiste przesłanie dla świata
 • Zrozumiesz jak i kiedy te talenty się ukształtowały i jak to wpływa na twoje życie dzisiaj
 • Zrozumiesz Swoją Unikatowość, którą wykorzystasz podczas:
  …składania aplikacji do pracy
  …znajdowania miłości swojego życia
  …tworzeniu nowych relacji
  …budowaniu biznesu marzeń
  …tworzeniu partnerów biznesowych i zespołu
 • Poznasz techniki pracy nad Misją Życiową i przejdziesz ten proces.

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że badanie, raport Talentów i sam kurs nie sprostały twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję po odjęciu kosztów badania Testu GALLUPA (160 zł) bez żadnych pytań!

DOŁĄCZ TERAZ

Z czego składa się 1 krok FG "Twoja Naturalna MOC"?

Kurs składa się z trzech modułów, przeznaczonych do pracy w tygodniowych odstępach. Każdy moduł podzielony jest na 6-7 lekcji tematycznych, zawierających ćwiczenia do wykonania w trakcie warsztatu oraz zadań długoterminowych do samodzielnej pracy.

TYDZIEŃ 1 - Test Gallupa - nazwij swoje Talenty

Na początku zapoznasz się ze swoim raportem TOP 5 talentów. Odkryjesz, jakie są Twoje główne domeny talentowe i dowiesz się, jak korzystać z tej wiedzy. Rozpoznasz, czy Twoje talenty są dojrzałe czy może odwrócone lub niedojrzałe.

TYDZIEŃ 2 - Przytul swoje Talenty wg Testu Gallupa

Określisz swój talentowy potencjał oraz dokładne poziomy rozwoju każdego z Twoich głównych talentów. Odkryjesz swój przekaz dla świata oraz nauczysz się, jak przekształcać talent w mocną stronę.

TYDZIEŃ 3 - Zarządzaj swoimi Talentami

Zrozumiesz, w którym miejscu jesteś i dokąd zmierzasz. Określisz swoje cele i marzenia na najbliższy rok oraz poznasz przepis na ich realizację.

"Nagle czujesz się sobą i wiesz : tak, to ma sens ..to jest właśnie to , to tego właśnie szukałam :) Dzięki ćwiczeniom praktycznym można było przekazywaną wiedzę głęboko poczuć, skutecznie zrozumieć, znaleźć w sobie odpowiedzi na zadawane pytania - niesamowita wartość praktycznych ćwiczeń :) "

Teresa Schneider

"Dla mnie osobiście wiedza była bardzo wartościowa, ćwiczenia uruchomiły we mnie proces, który zapewne będzie trwał chwilę :) Zmiany zaszły, będą zachodzić, bo wiedza o talentach dała mi odpowiedzi na wiele pytań. Uwierzyłam, że to co dotychczas czułam że powinnam robić jest właśnie tym CZYMŚ, że mam intuicję i wewnątrz siebie WIEM. "

Beata Maria Więcławska

"Odkrycie siebie i utwierdzenie,że mogę, muszę iść dalej...Odkryłam nowe możliwości ..moja misja??...Na pewno odkryłam jak moje talenty współgrają z talentami moich dzieci. Myśli to ptaki... Jestem, jaka jestem...bo JESTEM "

Ewa Snarska

"Warsztat ten był pełen ćwiczeń, zwrotów akcji, emocji, pełen konkretu i jak to ktoś powiedział „pełen mięsa”"

Irek

Prowadząca — Taisja Laudy

 1. Certyfikowany Trener Instytutu GALLUPa do potęgi 4, uzyskała 5 globalnych Certyfikatów GALLUPa.
 2. Uznany ekspert w pracy na Mocnych Stronach na całym świecie od Polski po Nową Zelandię.
 3. Spędziła ponad 40 000 godzin pracy z ludźmi na podstawie narzędzi  Instytutu GALLUPa Clifton StrengthsFinder 2.0 i innych.
 4. Twórczyni unikatowej metodologii GeniusFormula®, która opierając się na połączeniu 3 najważniejszych czynników Spełnienia, prowadzi do życia w Autentyczności, Radości i Wolności. 
 5. Autorka książki, która zmieniła już tysiące ludzkich żyć "Moje Życie z Mr Good"
 6. Prezes TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa.
 7. Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki wspaniałych dzieciaków i właścicielka psa podróżnika. 

Inni o Taisji: "Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości z Góry w połączeniu z najnowszymi odkryciami XXI wieku i najlepszym światowym know-how w dziedzinie Spełnienia i Efektywności. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu życia w połączeniu Sukcesu i Spełnienia."

"Praca na kursie dała mi bardzo dużo, zrozumiałam jakie są moje mocne i słabe strony nad czym potrzebuje pracować żeby być spełniona .Co mi daje radość a co smutek .Po co jestem na tym świecie. Warsztat był bardzo wartościowy dla mnie, mnóstwo wiedzy i ćwiczeń dzięki którym poznałam swoje mocne strony i patrzymy na siebie inaczej . To było to czego od dawna szukałam "

Agnieszka Kielbasa

"Każde ćwiczenie otwierało nowy poziom, jedno wynikało z drugiego i było uzupełnieniem, wszystko spójne i inspirujące, pobudzające i rozwijające. Bardzo wartościowa wiedza."

Anna Zantowicz

"Mój talent nr 1 to Rozwaga. Warsztaty pozwoliły mi zrozumieć mój sposób działania - że jest to potrzeba wynikająca z mojego talentu i może być moją mocną stroną a nie muszę jej zwalczać ani się wstydzić :) Jest dla mnie tak naturalna i oczywista, że dotąd nie miałam jej nazwanej :) "

Anna Kaniewska

"Dobry warsztat - pokazuje w sposób nietypowy podejście do tego jak można zacząć korzystać z mocnych stron, choć jak zwykle wymaga to intensywnej pracy własnej, ale narzędzia też pokazane do tego. "

Krystian

"Najlepszy Warsztat na temat Testu GALLUPa w Polsce" - 1 krok Formuły Geniuszu

420 zł

Ta opcja jest dla Ciebie, tylko jeżeli już znasz swoje Talenty wg Gallupa Clifton StrengthsFinder™

 • Plan Działania rozwoju twoich Talentów w Mocne Strony (50 pomysłów)
 • Niesamowicie skuteczny KURS/Warsztat określony przez użytkowników "Najlepszym Kursem na temat Talentów GALLUPa dostępnym w Polsce" - materiał podzielony na wygodne lekcje
 • Nieograniczony dostęp do materiałów, możesz robić wszystko we własnym tempie i czasie
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook

 

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że kurs nie sprostał twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję bez żadnych pytań!
DOŁĄCZAM

TEST GALLUPA + WARSZTAT - 1 krok Formuły Geniuszu

580 zł 495

 • Dostęp do Testu GALLUPa Clifton StrengthsFinder 2.0 - top 5  z instrukcją
 • Opis Twoich Talentów / Raport ogólny po polsku
 • Plan Działania rozwoju twoich Talentów w Mocne Strony (50 pomysłów)
 • Niesamowicie skuteczny KURS/Warsztat określony przez użytkowników "Najlepszym Kursem na temat Talentów GALLUPa dostępnym w Polsce" - materiał podzielony na wygodne lekcje
 • Nieograniczony dostęp do materiałów, możesz robić wszystko we własnym tempie i czasie
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook

 

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że kurs nie sprostał twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję po odjęciu kosztów badania Testu GALLUPA (160 zł) bez żadnych pytań!
DOŁĄCZAM

OPCJA ZAKUPU NA RATY

WARSZTATY + TEST

175zł x 3

OPŁATY SĄ POBIERANE AUTOMATYCZNIE CO MIESIĄC Z TWOJEJ KARTY LUB PAYPAL

DOŁĄCZ

"Ponieważ robiliśmy kurs razem z moją Monią to przeżyliśmy uświadamiającą Przygodę . Podróż przez łzy , złość na siebie, śmiech radość i uwolnienie. Jesteśmy wdzięczni bo wiemy jaką wartość ten kurs wniósł w nasze życie. Ten kurs jest jak latarnia dla każdej zbłąkanej duszy. Instrukcją obsługi otwierania okna przez które Bóg chce nam pokazać co nam przygotował. Nasi znajomi i przyjaciele już do nas dołączają i korzystają z zachwytem z tego kursu. Dziękujemy Taisja za to, że jesteś. "

Wojtek i Monika

"Daliście mi najpiękniejszy dar. To miał być poprostu zwykły kurs w którym chciałam poznać i rozwinąć swoje talenty Gallupa. Taki prezent urodzinowy który doceni Learner. Tymczasem otrzymałam znak że mam szukać spełnienia. Że ta melancholia i poczucie że tyle mam a jednak nadal coś mi umyka jest uzasadniona. Techniki i zadania domowe byłyby już same w sobie dużą wartością. Ale tylko Taisją przepełniona natchnieniem, entuzjazmem, wiarą była w stanie sprawić że uwierzyłam że to wszystko ma sens. "

Sylwia Santana

"Wspanaily kurs! Doswiadczylam ogromnej przemiany wewnetrznej. W kazdej lekcji jest zawarte cos niezwyklego… Dziekuje bardzo !"

Kornelia Glicner

"Caly kurs to niesamowita podroz wewnatrz siebie,nie jestem w stanie zliczyc tych wszystkich przemia i oswiecen ktorych doswiadczylam."

Natalia Motyl
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.