Warsztat "Twoja Naturalna MOC" - 1 krok Formuły Geniuszu®

Uwolnij swoje Talenty umysłowe, wycisz hałas, żeby zrozumieć najmniejsze i wejść do magii życia! Praca na warsztacie odbywa się na podstawie testu GALLUPa Clifton StrengthsFinder 2.0

 
ZACZNIJ TU

Nazwij (NAME)

Zrozumieć siebie — to wybaczyć sobie i wielu innym, to ruszyć do przodu z nową Siłą! Określ, jak twoje top 5 talentów kształtuje dzisiaj twoją rzeczywistość i naucz się tym zarządzać. 

Rozwiń (CLAIM)

Zobacz swoje talenty w działaniu. Zrozum, jak duży i wyjątkowy potencjał w Tobie drzemie. Określ swój plan rozwoju Talentów w MOC w wybranych przez ciebie obszarach życia. 

Osiągaj (OWN)

Zbuduj plan działania realizacji Twoich Celów i Marzeń na podstawie swojej wewnętrznej Mocy.  Poznaj przepis na życie w Sukcesie i Spełnieniu.


Warsztat "Twoja Naturalna MOC" od środka:

 

 

Podczas warsztatów:

 • Nazwiesz i poznasz swoje najważniejsze Talenty, Top 5 według GALLUPa
 • Nauczysz się rozwijać i zarządzać swoimi Talentami w celu uzyskania lepszych wyników w najróżniejszych obszarach życia
 • Odkryjesz swoje osobiste przesłanie dla świata
 • Zrozumiesz jak i kiedy te talenty się ukształtowały i jak to wpływa na twoje życie dzisiaj
 • Zrozumiesz Swoją Unikatowość, którą wykorzystasz podczas:
  …składania aplikacji do pracy
  …znajdowania miłości swojego życia
  …tworzeniu nowych relacji
  …budowaniu biznesu marzeń
  …tworzeniu partnerów biznesowych i zespołu
 • Poznasz techniki pracy nad Misją Życiową i przejdziesz ten proces.

 

GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że badanie, raport Talentów i sam kurs nie sprostały twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję po odjęciu kosztów badania Testu GALLUPA (160 zł) bez żadnych pytań!

ZACZNIJ TERAZ

"Nagle czujesz się sobą i wiesz : tak, to ma sens ..to jest właśnie to , to tego właśnie szukałam :) Dzięki ćwiczeniom praktycznym można było przekazywaną wiedzę głęboko poczuć, skutecznie zrozumieć, znaleźć w sobie odpowiedzi na zadawane pytania - niesamowita wartość praktycznych ćwiczeń :) "

Teresa Schneider

"Dla mnie osobiście wiedza była bardzo wartościowa, ćwiczenia uruchomiły we mnie proces, który zapewne będzie trwał chwilę :) Zmiany zaszły, będą zachodzić, bo wiedza o talentach dała mi odpowiedzi na wiele pytań. Uwierzyłam, że to co dotychczas czułam że powinnam robić jest właśnie tym CZYMŚ, że mam intuicję i wewnątrz siebie WIEM. "

Beata Maria Więcławska

"Odkrycie siebie i utwierdzenie,że mogę, muszę iść dalej...Odkryłam nowe możliwości ..moja misja??...Na pewno odkryłam jak moje talenty współgrają z talentami moich dzieci. Myśli to ptaki... Jestem, jaka jestem...bo JESTEM "

Ewa Snarska

"Warsztat ten był pełen ćwiczeń, zwrotów akcji, emocji, pełen konkretu i jak to ktoś powiedział „pełen mięsa”"

Irek

Prowadząca — Taisja Laudy

 1. Certyfikowany Trener Instytutu GALLUPa do potęgi 4, uzyskała 5 globalnych Certyfikatów GALLUPa.
 2. Uznany ekspert w pracy na Mocnych Stronach na całym świecie od Polski po Nową Zelandię.
 3. Spędziła ponad 40 000 godzin pracy z ludźmi na podstawie narzędzi  Instytutu GALLUPa Clifton StrengthsFinder 2.0 i innych.
 4. Twórczyni unikatowej metodologii GeniusFormula®, która opierając się na połączeniu 3 najważniejszych czynników Spełnienia, prowadzi do życia w Autentyczności, Radości i Wolności. 
 5. Autorka książki, która zmieniła już tysiące ludzkich żyć "Moje Życie z Mr Good"
 6. Prezes TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa.
 7. Prywatnie szczęśliwa żona, mama dwójki wspaniałych dzieciaków i właścicielka psa podróżnika. 

Inni o Taisji: "Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości z Góry w połączeniu z najnowszymi odkryciami XXI wieku i najlepszym światowym know-how w dziedzinie Spełnienia i Efektywności. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu życia w połączeniu Sukcesu i Spełnienia."

"Najlepszy Warsztat na temat Talentów GALLUPa w Polsce" - 1 krok Formuły Geniuszu

420 zł

Ta opcja jest dla Ciebie, tylko jeżeli już znasz swoje Talenty wg Gallupa Clifton StrengthsFinder™

 • Plan Działania rozwoju twoich Talentów w Mocne Strony (50 pomysłów)
 • Niesamowicie skuteczny KURS/Warsztat określony przez użytkowników "Najlepszym Kursem na temat Talentów GALLUPa dostępnym w Polsce" - materiał podzielony na wygodne lekcje
 • Nieograniczony dostęp do materiałów, możesz robić wszystko we własnym tempie i czasie
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook

 

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że badanie, raport Talentów i sam kurs nie sprostały twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję po odjęciu kosztów badania Testu GALLUPA (160 zł) bez żadnych pytań!
ZACZNIJ WARSZTAT

TEST GALLUPA + WARSZTAT - 1 krok Formuły Geniuszu

580 zł 495

 • Dostęp do Testu GALLUPa Clifton StrengthsFinder 2.0 - top 5  z instrukcją
 • Opis Twoich Talentów / Raport ogólny po polsku
 • Plan Działania rozwoju twoich Talentów w Mocne Strony (50 pomysłów)
 • Niesamowicie skuteczny KURS/Warsztat określony przez użytkowników "Najlepszym Kursem na temat Talentów GALLUPa dostępnym w Polsce" - materiał podzielony na wygodne lekcje
 • Nieograniczony dostęp do materiałów, możesz robić wszystko we własnym tempie i czasie
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook

 

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI — jeżeli po przejściu całości stwierdzisz, że badanie, raport Talentów i sam kurs nie sprostały twoim oczekiwaniom, zwrócimy ci twoją inwestycję po odjęciu kosztów badania Testu GALLUPA (160 zł) bez żadnych pytań!
ZACZNIJ TEST I WARSZTAT

"Ponieważ robiliśmy kurs razem z moją Monią to przeżyliśmy uświadamiającą Przygodę . Podróż przez łzy , złość na siebie, śmiech radość i uwolnienie. Jesteśmy wdzięczni bo wiemy jaką wartość ten kurs wniósł w nasze życie. Ten kurs jest jak latarnia dla każdej zbłąkanej duszy. Instrukcją obsługi otwierania okna przez które Bóg chce nam pokazać co nam przygotował. Nasi znajomi i przyjaciele już do nas dołączają i korzystają z zachwytem z tego kursu. Dziękujemy Taisja za to, że jesteś. "

Wojtek i Monika

"Daliście mi najpiękniejszy dar. To miał być poprostu zwykły kurs w którym chciałam poznać i rozwinąć swoje talenty Gallupa. Taki prezent urodzinowy który doceni Learner. Tymczasem otrzymałam znak że mam szukać spełnienia. Że ta melancholia i poczucie że tyle mam a jednak nadal coś mi umyka jest uzasadniona. Techniki i zadania domowe byłyby już same w sobie dużą wartością. Ale tylko Taisją przepełniona natchnieniem, entuzjazmem, wiarą była w stanie sprawić że uwierzyłam że to wszystko ma sens. "

Sylwia Santana

"Wspanaily kurs! Doswiadczylam ogromnej przemiany wewnetrznej. W kazdej lekcji jest zawarte cos niezwyklego… Dziekuje bardzo !"

Kornelia Glicner

"Caly kurs to niesamowita podroz wewnatrz siebie,nie jestem w stanie zliczyc tych wszystkich przemia i oswiecen ktorych doswiadczylam."

Natalia Motyl
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.