Dziękujemy za zainteresowanie procesem Formuła Geniuszu®

Talenty + Wartości + Marzenia = Misja i Spełnienie

Formuła Geniuszu jest cyklicznym niesamowicie mocnym procesem przemiany osobistej, który rusza co 3 miesiące. W tej chwili zapisy na obecną edycję są zamknięte, w celu otrzymania informacji o kolejnej edycji wraz z dostępem do nieodpłatnego warsztatu przygotowującego do pracy z Testem Gallupa i całą Formułą zapisz się KLIKAJĄC TU. 

Więcej o Formule Geniuszu i tym, kiedy jest następna edycja przeczytasz KLIKAJĄC TU. 

W między czasie posłuchaj, poczytaj - zainspiruj się:

Książka "Moje Życie z Mr Good" - twój klucz do Wolności

Jedni piszą, że to klucz do wolności, inni że poruszyła ich do łez i śmiechu w tym samym czasie; jeszcze inni dumnie ogłaszają, że jest to pierwsza lektura, od której nie mogli się oderwać, ktoś nie poszedł na operację dzięki te książce, jeszcze komuś się uratowało małżeństwo - co jest pewne - nie pozostawia ona czytelnika w obojętności! 

ZAMÓW

Podcast

ZAINSPIRUJ SIĘ! Otrzymaj wartościową wiedzę i natchnione treści na temat życia w spełnieniu i prowadzeniu. 
Rozmawiamy tutaj na temat Testu Gallupa Clifton StrengthsFinder ™, The Good Test - Talenty Duchowe, Formule Geniuszu i wszystkich istniejących na świecie narzędzi, które mogą Ci pomóc odkryć Twoją naturalną moc, wejść do życia w obfitości, radości i Spełnieniu. 

SŁUCHAJ TERAZ
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.