READ "MY LIFE WITH MR GOOD" IN ENGLISH >>CLICK HERE <<

"Moje życie z Mr GOOD" - książka, która zmienia życie

Dowiedz się jak żyć życiem prowadzonym przez Niebo, odnaleźć esencję Siebie i stanąć na drogę do Spełnienia.

 
Zamów Książkę

"Ta książka żyje! Nie ma drugiej takiej! Odkryje przed Tobą sposób na życie w harmonii, szczęściu, dostatku i więcej udowodni Ci, że to działa i że się dzieje i że niemożliwe staje się tu i teraz właśnie na miarę Twoich potrzeb."

Izabela Bogusz

"Słuchanie, pokora, otwarcie się na coś czego nie jesteśmy w stanie sobie wyobrazić to elementy życia w kontakcie z Mr GOOD. Ta książka może być Twoją latarnią wskazującą drogę do marzeń. To świadectwo życia w świętości - życia możliwego dla każdego z nas."

Paweł Dempc

"Jest to książka z serii tych książek, które zostały natchnione. To wschodnioeuropejska wersja książki “To co wiem na pewno” Oprah Winfrey. To wzruszająca, inspirująca i ucząca pokory lektura, która mówi o uniwersalnej miłości Stwórcy do jego dzieci. Tu nie ma religii. Tu jest miłość, dobroć, radość, wdzięczność i spokój."

Kamila Augustyńska

"Ta książka jest jak siłownia dla wiary - każda historia tego jak ona działa w Twoim życiu, rozciąga myślenie i poziom osobistej wiary czytelnika, zachęca także do poszukiwania osobistej relacji z Mr Good i pokazuje, że jeśli "zwykła" dziewczyna może prowadzić niezwykłe i pasjonujące życie, to każdy może tego doświadczyć."

Miłosz Nowak

"Książka od samego początku niezwykle porusza niezwykłą autentycznością. Pokazuje ścieżkę zaufania w drodze do Jam Jest. Początek to najczystsze serce dziecka bożego, doświadczonego i świadomego tak bez granic.....PŁAKAŁAM CZUJĄC DOTYK BOGA."

Małgorzata Michalak - Rydzel

"Autorka w podróży dookoła świata przedstawia dobrostan z niebios i świetnie rozwijającą się karierę zawodową przeplataną smutkiem i niezgodą. W karuzeli doświadczeń, na geograficznym końcu świata odnajduje „wyjście ewakuacyjne”. Z pomocą Mr. Good opracowuje wzór matematyczny, którego wynik może okazać się dla czytelnika kluczem do uczucia ulgi, radości i spełnienia."

Beata Sroka-Barette

"Książka "Moje życie z Mr Good" wywarła na mnie ogromne wrażenie. Czekałam na nią z niecierpliwością, a gdy tylko wpadła w moje ręce pochłonęłam ją natychmiast. Taisja jest dowodem na to, że Bóg jest Bogiem żywym i każdy z nas może być przez niego prowadzony do szczęścia i swojego powołania. Moja relacja z Bogiem po książce się wzmocniła. Myślę, że tak lektura jeszcze na długo będzie kiełkować w moim sercu i przynosić owoce. "

Edyta Zawistowska

Taisja Laudy - autorka książki "Moje życie z Mr Good"

Twórczyni Formuły GeniuszuTM  - metodologii, która dotyka serc i żyć ludzi w wielu krajach. Korzystają z niej zarówno osoby prywatne, 
jak i międzynarodowe organizacje.

Założycielka  firmy, Misją której jest prowadzić ludzi
do Spełnienia i Wolności. 

Razem z mężem wychowuje dwójkę wspaniałych dzieci.
Podróżuje po świecie, nazywając siebie Obywatelem Nieba.

Na co dzień utrzymuje ścisły kontakt z Mr. Good, otrzymując od Niego olśnienia i przekazując je innym w postaci nagrań video, książek, kursów i wystąpień. 

Książka “Moje życie z Mr Good” - to:

333 strony Inspiracji, Mądrości i Spełnienia, po których Twoje Życie może odmienić się na zawsze

  • 47 inspirujących historii Prowadzenia, które mogą żyć każda z osobna ale tez łączą się w fascynującą całość;
  • Anegdoty prosto z życia dają wytyczne co do działań, które należy podjąć, by wieść życie pełne sukcesów i radości;
  • Autentyczne opowieści pokazują, jak powinno wyglądać życie każdego człowieka, jeśli otworzy się na Prowadzenie przez Pana Good i czerpanie z Instrukcji Życia.

To właśnie takie określenia jak - "Mr Good" i "Instrukcja Życia" pozwalają skrócić dystans, do tematów, które na co dzień wydają się nam abstrakcyjne i poza naszym zasięgiem - wiary, otwartości i żywej relacji z Bogiem.

Zamów książkę "Moje Życie z Mr Good" wybierając 1 z 3 opcji

Dowiedz się jak wejść do Twojego Tunelu Spełnienia i prowadzić autentyczne, radosne i pełne sukcesów życie!

E-BOOK

34 zł

E-Book "Moje życie z Mr Good"

WYBIERAM E-BOOK

KSIĄŻKA

49 zł 39 zł

+ koszty wysyłki

Książka "Moje życie z Mr. Good"

WYBIERAM KSIĄŻKĘ

OFERTA LIMITOWANA

629 zł 495 zł

+ koszty wysyłki

WYBIERAM PAKIET SPEŁNIENIA
Close

Przeczytaj teraz 3 z 47
historii Prowadzenia

Stań na drogę do Spełnienia i Wolności już dziś.

Regulamin Taisja Laudy & Co.

pobierając 3 rozdziały książki automatycznie zapisujesz się na listę mailingowa, z której w każdej chwili możesz się wypisać.