✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Energia ciała, a zdrowy DUCH, albo jak przywrócić sobie Siebie?

inspiracja webinar Nov 24, 2022
Taisja Laudy
Energia ciała, a zdrowy DUCH, albo jak przywrócić sobie Siebie?
1:21:41
 

CO MA WSPÓLNEGO ENERGIA w ciele, SPEŁNIENIE I ZDROWY DUCH?

W tym artykule podzielę się z Tobą tym:

 • co jest powodem utraty energii,
 • co ma zdrowe i pełne energii ciało do naszego Spełnienia,
 • czym jest prawdziwa Radość,
 • jak zadbać o własną energię, aby żyć w zgodzie ze sobą i ze światem i obudzić się do Radości,
 • jak mieć więcej energii,
 • jak sprawić, aby w zdrowym ciele był zdrowy DUCH. 

I po co to wszystko? Dlaczego tracimy energię w ciele?

Czy miewasz takie dni, kiedy pomimo tego, że już zdobyłeś/-aś dużo wiedzy i praktyki na przeróżnych  kursach i warsztatach, to czasami wpadasz znowu w dołek i zastanawiasz się, czy to wszystko w ogóle miało sens, skoro znowu nie wiesz, co zrobić, znowu są trudności, gorsze samopoczucie. Już Ci się wydawało, że wszystko zaczyna się układać, a tu nagle, czujesz, że z powrotem zmagasz się z obniżeniem, energii, zniechęceniem, czy rozczarowaniem. Może nawet myślisz „I po co to wszystko?” Jeżeli tak to, to ten artykuł i nagranie są dla Ciebie.

Zasada Pareto a Twoja pojemność energetyczna

Najpierw musimy sobie uświadomić, że nasze życie składa się zarówno z radości, jak i ze smutku. Ważne jest jednak, w jakich proporcjach te dwa stany ducha występują. Zgodnie z Zasadą Pareto dobre proporcje to takie, gdy w Twoim życiu jest 80% Radości + 20% Smutku. Jeżeli jest inaczej, więcej czasu spędzasz w niskich stanach ducha, może wskazywać to na brak energii witalnej do życia. Nie ma wtedy mowy o zdrowym ciele, czy zdrowym duchu.

Każdy z nas ma dla siebie właściwą pojemność energetyczną. Tylko Ty wiesz, ile potrzebujesz godzin snu, żeby czuć się wypoczętym, ile zadań jesteś w stanie wykonać z łatwością i chęcią. Jest to bardzo indywidualna sprawa, ile energii potrzebujesz, aby czuć się dobrze. Zachęcam Cię, abyś zaczął obserwować samego siebie/samą siebie pod kątem swojej pojemności energetycznej, aby wiedzieć, ile jej potrzebujesz, aby czuć się dobrze. Pamiętajmy, że poznanie i rozwijanie swoich Talentów przyczynia się do poprawy naszej energii życiowej.

Szukanie spełnienia, a Twój poziom energii

Często zaczynamy szukać spełnienia w życiu, gdy mamy obniżoną energię. Jeżeli Twój DUCH jest zdrowy, to jesteś w tu i teraz, i nie zajmujesz się usilnym szukaniem spełnienia. Nikt, kto jest wypełniony energią po brzegi, nie szuka spełnienia, nie zamartwia się i nie szuka bezustannie czegoś, czego nie może odnaleźć. Dobrym przykładem są dzieci, które mając bardzo dużo energii, są naturalnie zaciekawione i podekscytowane tym, co dookoła nich się wydarza. Z radością angażują się w nowe zabawy i zajęcia. To, że zaczynasz szukać spełnienia, może wskazywać na to, że Twój duch potrzebuje więcej energii życiowej.

W zdrowym ciele zdrowy duch: Podstawowa instrukcja obsługi

 Szukamy spełnienia, ale zapominamy o podstawowych prawdach dotyczących zadbania o swoje ciało w taki sposób, aby mieć energię do działania. Zapominamy, że najprostsze rzeczy są genialne i to właśnie one są w stanie tak wpłynąć na nasze samopoczucie, że poczujemy się tak dobrze, że szukanie spełnienia może okazać się już niepotrzebne. 

Zadbaj o swoje ciało poprzez zapewnienie sobie kilku bardzo ważnych elementów:

 • Snu 
 • Wody 
 • Tlenu 
 • Tłuszczu  

Poranny Rytuał dla zdrowego DUCHA i Ciała

Dzielę się z Tobą swoim codziennym rytuałem, który dostarcza mnie i całej mojej rodzinie wszystkich niezbędnych składników, aby wspaniale zacząć dzień i zadbać o najważniejsze mikroelementy i składniki odżywcze, aby dać sobie 100% szansy na spełniony dzień.

Poranny Rytuał:

 • Pobudka z miłością
 • 60-70 podskoków
 • Tłuszcz: zjedz trochę dobrego tłuszczu np. awokado, brzuszki łososia, olej z pierwszego tłoczenia
 • Woda z wdzięcznością
 • Tlen: Oddech ognia
 • 3x35-40 wdechy nosem

POSŁUCHAJ NAGRANIA, w którym dzielę się z Tobą szczegółowo jak zadbać, aby w Twoim ciele żył zdrowy DUCH:

OPIS LIVE’A:

00:00 Powitanie

02:43 Dlaczego tu jesteś? 

04:10 Określ swoje po co na ten LIVE

05:15 Skąd ten temat?

08:18 Zasada Pareto

15:51 Kiedy zaczynamy szukać Spełnienia?

16:53 Każdy z nas ma inną pojemność energetyczną

18:30 Naturalne dzielenie jest wtedy, kiedy z nas się wylewa

19:58 Jak zadbać o swoją energię

21:36 Kiedy wiemy, że możemy dawać?

21:56 Pożeracze energii: gadżety

22:52 Spełnienie = Stan energetyczny

23:05 Czy dzieci szukają Spełnienia?

25:59 Najprostszym kluczem do Spełnienia jest zarządzanie swoją energią

27:27 Co to jest radość

28:06 Co zabiera energię: gadżety, czas na komórkach, brak wystarczającej ilości snu,

28:45 Sen

46:12 Woda, Tlen, Tłuszcz

47:05 Rytuał poranny

01:03:43 Dlaczego woda się nie zatrzymuje w ciele?

01:27:27 Co dla Ciebie było w tym LIVE najważniejsze? Który punkt najbardziej do Ciebie przemówił i który będziesz robił przez następne 7 dni?

 👨‍👩‍👦‍👦  Jak przywrócić sobie Siebie, poznaj swoje talenty, poznaj swoją naturalną moc, zapraszam w podróż ze mną: https://www.taisjalaudy.org/twoja-naturalna-moc 


 

 Obudź swoje Talenty do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy ukończyli kurs "Twoja Naturalna Moc": 

 Ilona, przedsiębiorczyni:

"Ten kurs poukładał we mnie wszystko to, co czułam wewnątrz i nawet nieśmiało nazywałam (że obudził się we mnie Duch), ale nie byłam pewna tego na 100%. Przez cały kurs miałam uczucie, jakby coś w środku we mnie się w końcu rozprężało, jakby się cieszyło?, że w końcu mam tę wiedzę. Dla mnie jest to punkt zwrotny w moim życiu, bo razem z kursem o wartościach wszystko stało się dla mnie jasne i spójne. Wiem co mam robić."

Monika i Wojtek, przedsiębiorcy:

Ponieważ robiliśmy kurs razem z moją Monią, to przeżyliśmy uświadamiającą Przygodę. Podróż przez łzy, złość na siebie, śmiech radość i uwolnienie. Jesteśmy wdzięczni, bo wiemy jaką wartość ten kurs wniósł w nasze życie. Ten kurs jest jak latarnia dla każdej zbłąkanej duszy. Instrukcją obsługi otwierania okna, przez które Bóg chce nam pokazać, co nam przygotował. Nasi znajomi i przyjaciele już do nas dołączają i korzystają z zachwytem z tego kursu. 

Bernadka, Trener Formuły Geniuszu®:

Kurs jest niesamowity, uświadomił mi coś, czego się zupełnie nie spodziewałam, a mianowicie, że "mam w sobie wszystko, żeby osiągnąć moje marzenie", wzruszyłam się. To o czym marzyłam, a o czym bałam się mówić głośno - krzyczą moje talenty :) Wobec tego nie da się przejść obojętnie, to po prostu musi się zmaterializować dla dobra innych ludzi i mojego oczywiście też ;) Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Jestem przeogromnie wdzięczna za ten kurs i wszystkie dzieła Taisji i Mr Good. Thank you, danke schoen, merci beaucoup."

Izabela, przedsiębiorczyni:

„Byłam na etapie dużych zmian i dogłębnej analizy siebie zanim znalazłam kurs. Szamotałam się i wkurzałam, że nie wiem, w którą stronę iść.  Chcąc podjąć pracę pełną pasji szukałam jakiegoś światełka które mnie ukierunkuje, powie na czym się skupić, aby nie tracić zbytnio czasu i nie błądzić. W internecie lawinami sypią się KURSY JAK SZYBKO i ŁATWO ZAROBIĆ .... I oto on ukazał się post Taisji o kursie "Twoja Naturalna Moc" o talentach Gallupa i spełnianiu swojej MISJI. Czy to przypadek? Nie sądzę! :) Dziękuję Taisja, że nadałaś memu życiu kierunek. Teraz zamierzam zadziałać, próbować, doświadczać. Teraz mam odwagę zainwestować w siebie bez wyrzutów. Dzięki temu kursowi wierzę, że tego dokonam."

 👨‍👩‍👦‍👦  Jak przywrócić sobie Siebie, poznaj swoje talenty, poznaj swoją naturalną moc, zapraszam w podróż ze mną: https://www.taisjalaudy.org/twoja-naturalna-moc

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.