✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Jak narzędzia i książka Taisji Laudy zmieniły moje Życie... - Dominika Paśnicka-Sionek

inspiracja opinie Jun 03, 2021

Mam na imię Dominika i chciałabym Ci opowiedzieć jak narzędzia stworzone przez Taisję Laudy z Mr Good na czele zmieniły moje życie!

Historia Spełnienia 

W listopadzie 2019 roku po raz pierwszy przeczytałam książkę My Life With Mr Good, i kiedy zaczęłam przyswajać słowa w niej zawarte, zaczęłam się zmieniać. Wszystko szło ku lepszemu, zaczęłam otwierać się na cuda, które każdego dnia pojawiały się w moim życiu, a których jednocześnie wcześniej nie widziałam.

Wdzięczność za to, że w ogóle zostałam powołana przez Moich rodziców do życia była i jest nie do opisania. Zrozumiałam, że bycie wdzięcznym nie oznacza uniżania się przed kimś, znaczenie tego słowa zostało przez lata bardzo zniekształcone i nie oddaje jego całkowitej istoty.

Wdzięczność to wg mnie dziękowanie. Słowo wyrażające niesamowite emocje, powodujące to, że wskakujemy na inny lepszy poziom.
Dlatego też stała się moja praktyką. Każdego dnia spisuje w moim dzienniku wdzięczności  bądź w myślach, wszystko to za co jestem wdzięczna Mr Good i innym ludziom. Nie tylko za te dobre rzeczy, ale także i te smutne, których dane mi było doświadczyć, bo wierzę głęboko, że musiałam ich doznać by nauczyć się czegoś.

Taisja pomogła mi w lepszym zrozumieniu siebie, swoich zachowań i zachowań ludzi wokoło mnie. Dzięki temu miałam lepszy wgląd na to dlaczego ktoś w tym ja zachowuje się tak, a nie inaczej.

Po przeczytaniu książki zarejestrowałam się na jej stronie by odsłuchać kurs "O powołaniu każdego człowieka" była dla mnie kolejnym przełomem, który pozwolił jeszcze bardziej zajrzeć w głąb siebie. A po nim postanowiłam wykonać test o wartościach. Nie doszedł on do skutku ponieważ w między czasie dostałam wiadomość o tym, że rusza Mentoring spełnienia, i to właśnie do niego dołączyłam. To był istny cud i jestem do tej pory bardzo za niego wdzięczna.

Z trakcie realizowania Mentoringu, udało mi się odłożyć pieniądze na test wraz z Kursem "Twoja Naturalna Moc" i w ten sposób dowiedzieć się jakie talenty we mnie królują.

Poznanie ich dodało mi niesamowitej pewności siebie, zrozumienia swojej osoby i uświadomienie mi, że taką osobą z takim ułożeniem talentów jestem jedną na 33 000 000. Wyobrażacie to sobie?

Zdałam sobie sprawę, że jestem jedyną w swoim rodzaju Dominiką, że nie ma drugiej takiej na świecie! Ponad to wszystkie talenty, którymi zostałam obdarzona pokazują całą mnie. Taką jaka jestem na prawdę. W końcu ktoś stworzył idealne narzędzie do tego by określić to co istnieje w nas. I za to jestem po raz kolejny bardzo wdzięczna. Nazwanie talentów to prawda o nas samych, w końcu nazwana. Dostałam również plan z analizą wszystkich moich talentów. Kurs Twoja Naturalna Moc jest fantastycznym narzędziem do tego by jeszcze bardziej zrozumieć siebie,  są tam także ćwiczenia pomagające w dalszym rozwoju także to nie jest tak, że zostajemy z tym sami.


Po roku uczestnictwa w Mentoringu, pojawił się nowy: The Good Test, którego zadanie jest zweryfikowanie talentów Duchowych. Kochani. Jeśli ktoś z Was jeszcze zastanawia się czy Warto zrobić test, czy przeczytać książkę, to ja mogę Wam to powiedzieć bez dwóch zdań! WARTO.
Odkąd znam swoje talenty z szarej myszki bojącej się wszystkich i wszystkiego, posiadającej mega grubą skorupę do której ciężko było się dostać by ujrzeć prawdziwą Dominikę, stałam się osobą, która wie, że jest wartością sama w sobie, zdaje sobie sprawę z potencjału jaki posiada dzięki swoim talentom, jest przez większość dnia rozpromieniona i szczęśliwa i nie boi się już tego okazywać. Dzięki temu moje dzieci są szczęśliwe, radosne, a moje relacje z mężem cudowne.


Jak każdy, miewamy gorsze dni, ale teraz widzimy, że zły czas nie musi trwać cały dzień i robimy wszystko by jak najszybciej wychodzić z takiego stanu.

Z miłością i inspiracją Dominika 💓💕🌊🌊🎨

Zacznij czytać książkę "Moje Życie z Mr. Good" juz dzisiaj, kliknij tutaj.

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.