Talent Duchowy Cuda według The GoodTest™

 Talent Duchowy Cuda według The GoodTest™

Talent Duchowy Cuda (Miracles) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny wywierania wpływu.

Osoby obdarzone talentem duchowym Cuda nie tylko dostrzegają małe i wielkie cuda, ale pomagają też innym je zauważyć i doświadczyć. Są uważnymi, spostrzegawczymi i wdzięcznymi ludźmi. Dostrzegają cuda tam, gdzie inni nie widzą nic nadzwyczajnego. Celebrują życie i dostrzegają wartość oraz kunszt każdego elementu wszechświata. Sama ich obecność często sprawia, że w życiu innych ludzi zaczynają zachodzić niespodziewane, pozytywne zmiany. To, co w powszechnym mniemaniu jest niemożliwe, stanowi element ich codzienności. Wzbudzają w innych poczucie wdzięczności i otwierają innych oczy na cuda, których oni sami nie byli w stanie dostrzec. Próbują zobaczyć, co dobrego wynika z każdej sytuacji życiowej, nieważne jak wydaje się być trudna czy skomplikowana. Ludzie chcą z nimi przebywać, bo zwracają uwagę na to, co dobre i optymistyczne. Wnoszą element pasji do dnia codziennego. Piękny wschód czy zachód słońca jest dla nich cudem natury, którego nie można przeoczyć, a każdy człowiek jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Chcą celebrować to, co widzą i czego doświadczają, bo traktują takie rzeczy jako dar, za który należy dziękować. Z nimi wszystko jest jaśniejsze i zachwycające. Zarażają innych swoim podejściem do życia, co sprawia, że jakość ich życia wzrasta. 

Osoby posiadające Talent Duchowy Cuda:

  • Wnoszą: radość i  skierowanie uwagi na to, czego inni nie dostrzegają.
  • Pragną: zauważać cuda oraz ich doświadczać. 
  • Kochają: dzielić się niesamowitością życia z innymi oraz czynić rzeczy “zwyczajne” nadzwyczajnymi.
  • Nie znoszą: narzekania, dołowania siebie i innych.
  • Muszą uważać na: bujanie w chmurach i ignorowanie faktów.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

  Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


 Talent Duchowy Cuda wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent nazywa się Cuda. Jesteś osobą, która nie tylko dostrzega małe i wielkie cuda, ale pomaga też innym je zauważyć i doświadczyć. Jesteś uważnym, spostrzegawczym i wdzięcznym człowiekiem. Co będziesz robić? Będziesz zauważać cuda dnia powszedniego i przekazywać to innym. Wnosisz radość i  skierowanie uwagi na to, czego inni nie dostrzegają. Pragniesz zauważać cuda oraz ich doświadczać. Kochasz dzielić się niesamowitością życia z innymi oraz czynić rzeczy “zwyczajne” nadzwyczajnymi. Czego nie znosisz, to  narzekania, dołowania siebie i innych. Takie postępowania ciebie bolą i wręcz rujnują. Można Cię porównać do cudotwórcy albo do Mojżesza. Na co musisz uważać? Na bujanie w chmurach i ignorowanie faktów.  

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

Pierwszy List do Koryntian 12:10, 28-29
Ewangelia św. Jana 20:30-31
Dzieje Apostolskie 1:8; 2:22; 2:43; 3:1-10; 4:29-31; 5:1-16; 6:8; 8:4-8; 9:35; 9:36-43; 13:4-12; 19:11-12
List do Galacjan 3:5


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.