✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Talent Duchowy Gościnność według The GoodTest™

Talent Duchowy Gościnność według The GoodTest™

Talent Duchowy Gościnność (Hospitality) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny budowania relacji i odczuwania.

Osoby obdarzone talentem duchowym Gościnność uwielbiają przyjmować i gościć innych w swoim domu. Są osobami towarzyskimi, otwartymi i autentycznymi. Zapraszają do domu nie tylko swoich najbliższych – pod ich dachem, przy ich stole znajdzie się miejsce dla wielu ludzi. Świat jest ich rodziną. Osoby, które przekraczają próg ich domu, mogą mieć pewność, że otrzymają ciepłe przyjęcie i szybko poczują się, jak u siebie. Osoby z talentem Gościnność uwielbiają organizować przyjęcia oraz innego rodzaju wydarzenia wspierające budowanie i pogłębianie relacji. Ogromną przyjemność sprawia im troszczenie się o komfort gości. Robią wszystko, co w ich mocy, aby pod ich dachem inni czuli się zadbani, akceptowani i ważni. Uwielbiają spędzać czas z ludźmi i zdobywać ich sympatię. Spędzanie wspólnego czasu z innymi i tworzenie wspomnień dodaje im energii. Czerpią autentyczną przyjemność z rozmowy. Pragną przebywać w towarzystwie osób, z którymi mają wyjątkowe porozumienie i łączność. 

Osoby posiadające Talent Duchowy Gościnność:

  • Wnoszą: energię w sytuacjach towarzyskich.
  • Pragną: przeżywania wspólnych chwil w łączności z innymi.
  • Kochają: tworzyć wyjątkową atmosferę.
  • Nie znoszą: braku manier.
  • Muszą uważać na: prowadzenie domu “zbyt otwartego” dla innych. 

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 

Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Gościnność wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Gościnność. Jesteś osobą, która uwielbia przyjmować i gościć innych w swoim domu. Jesteś osobą towarzyską, otwartą i autentyczną.  Co będziesz robić? Będziesz zapraszać innych do swojego domu. Wnosisz energię w sytuacjach towarzyskich. Pragniesz przeżywania wspólnych chwil w łączności z innymi. Kochasz  tworzyć wyjątkową atmosferę. Czego nie znosisz, co ciebie boli i wręcz rujnuje to brak manier. Można Cię porównać do gospodarza, który wita innych słowami: “Gość w dom, radość w dom”. Na co musisz uważać? Na prowadzenie domu “zbyt otwartego” dla innych. 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

Pierwszy List św. Piotra 4:9-10
List do Hebrajczyków 13:2
Ewangelia św. Mateusza 9:36-38
List do Kolosan 4:5

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.