Talent Duchowy Nauczanie wg The GoodTest™

talenty duchowe Oct 20, 2022

Talent Duchowy Nauczanie (Teaching) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny wywierania wpływu.

Osoby obdarzone talentem duchowym Nauczanie mają niesamowitą potrzebę występowania przed ludźmi oraz przekazywania wiedzy innym. Potrzebują innych ludzi, uczniów, słuchaczy, lub wszystkich pragnących posiadania wiedzy, którą oni mają do przekazania. Stojąc przed grupą ludzi i przekazując im wiedzę, na wybrany temat są w swoim żywiole. Czują potrzebę dzielenia się z innymi informacjami, które, jak wierzą, znacząco wpłyną na ich życie osobiste, zawodowe lub duchowe. Potrafią w taki sposób przedstawić skomplikowane zagadnienia i procesy, że inni z łatwością zaczynają je rozumieć i wiedzą, jak praktycznie zastosować je we własnym życiu. Mają umiejętność wyszukiwania takich przykładów z życia i praktycznych zastosowań, że ich słuchacze mogą się z nimi utożsamić i zastosować w codziennym życiu. 

Osoby posiadające Talent duchowy Nauczanie:

Wnoszą: rzetelność, zaangażowanie do swoich wystąpień.
Pragną: ekspozycji siebie na innych.
Kochają: występować w celu dzielenia się tym, co potrafisz.
Nie znoszą: rozczarowywać innych, oraz braku rzetelności i zaangażowania u innych.
Muszą uważać na to, aby: nie być sztucznym i nauczyć się odpuszczać wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu Duchowego: 

   Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Nauczanie wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Nauczanie. Jesteś osobą, która ma niesamowitą potrzebę występowania przed ludźmi oraz przekazywania wiedzy innym. Kochasz być wśród ludzi. Jesteś osobą, która służy swoją wiedzą innym. Będziesz chętnie przekazywać im umiejętności bądź prawdy, które posiadłeś. Nie oznacza to, że pochodzą one z ciebie czy od ciebie. Możesz się inspirować od innych. Wnosisz rzetelność, zaangażowanie do swoich wystąpień. Kochasz występować w celu dzielenia się tym, co potrafisz. Pragniesz ekspozycji siebie na innych. Kochasz uznanie za przekazaną wiedzę. Czego nie znosisz to rozczarowywać innych, oraz braku rzetelności i zaangażowania u innych. Musisz uważać, żeby nie być sztucznym i nauczyć się odpuszczać wtedy, kiedy jest to potrzebne. 

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat talentu duchowego Nauczanie:

List św. Jakuba 3:1
Pierwszy List do Tymoteusza 3:15
List do Efezjan 4:11
Pierwszy List do Koryntian 12:28
List do Rzymian 12:7

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.