✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, klikaj TU!

Talenty Duchowe Podnoszenie na duchu wg The Good Test™

Talent Duchowy Podnoszenie na duchu według The GoodTest™

Talent Duchowy Podnoszenie na duchu (Uplifter) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny budowania relacji.

Osoby obdarzone talentem duchowym Podnoszenie na duchu cechuje zaraźliwy entuzjazm dodający innym otuchy i bardzo pozytywnie na nich wpływający. Są osobami optymistycznymi, lubiącymi zabawę i rozweselające innych. Potrafią wpłynąć swoim słowami na innych w sposób, który motywuje ich do osiągania pełni swoich możliwości. W naturalny sposób dostrzegają w każdej sytuacji nadzieję i zapowiedź zmian na lepsze, podświadomie zarażają entuzjazmem. Roztaczają wokół pozytywną aurę, która pozwala ludziom w bardziej optymistyczny sposób spojrzeć na siebie samych lub własne życie. Ludzie szukają ich towarzystwa, gdyż z nimi wszystko jest lepsze, piękniejsze i bardziej optymistyczne. Wiedzą, jak skutecznie podnieść innych na duchu i nie wahają się tego robić. Ich optymizm powoduje, że inni ludzie lgną do cnich. Wierzą, że każda sytuacja, nieważne jak na pozór trudna i uciążliwa, ma swoje jasne strony i przynosi więcej korzyści niż szkody. Potrafią być wdzięcznymi za każdą sytuację i własną postawą uczą innych tego samego. Potrafią cierpliwie słuchać i znajdują promyk światła tam, gdzie inni widzą jedynie ciemność.

Osoby posiadające Talent Duchowy Podnoszenie na duchu:

  • Wnoszą: pocieszenie, nadzieję, entuzjazm, pozytywną energię.
  • Pragną: brać życie pełnymi garściami oraz doświadczać wszystkich jego odcieni i barw.
  • Kochają: żyć pełnią życia.
  • Nie znoszą: negatywnych ludzi zatruwających życie innym.
  • Muszą uważać na: zbytnią naiwność i na zagrożenia, których mogą nie dostrzec w danej chwili.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu: 


 

Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


 Talent Duchowy Podnoszenie na duchu wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Talent Podnoszenie na duchu (Uplifter) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny budowania relacji.

Twój talent to Podnoszenie na duchu. Jesteś osobą, którą cechuje zaraźliwy entuzjazm dodający innym otuchy i bardzo pozytywnie na nich wpływający. Jesteś optymistycznym, lubiącym zabawę i rozweselającym innych człowiekiem. Co będziesz robić? Będziesz emocjonalnie podkręcać i rozjaśniać otoczenie, ponieważ czujesz emocje i lubisz, gdy są one barwne. Wnosisz pocieszenie, nadzieję, entuzjazm, pozytywną energię. Pragniesz brać życie pełnymi garściami oraz doświadczać wszystkich jego odcieni i barw. Kochasz żyć pełnią życia. Czego nie znosisz, co ciebie boli i wręcz rujnuje? Są to negatywni ludzie zatruwający życie innym i Tobie. Można Cię porównać do osoby, która widzi szklankę zawsze do połowy pełną. Na co musisz uważać? Na zbytnią naiwność i na zagrożenia, których możesz nie dostrzec w danej chwili.

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat tego talentu:

List do Tytusa 1:9
List do Tytusa 2:11-15
2 List do Tymoteusza 4:2
List do Rzymian 12:8
Dzieje Apostolskie 11:23-24
Dzieje Apostolskie 14:21-22
Dzieje Apostolskie 15:32

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu: 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

 
 
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.