Talent Duchowy Rozwijanie innych wg The GoodTest™

talenty duchowe Apr 13, 2023

Talent Duchowy Rozwijanie innych (Grower) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny budowania relacji i odczuwania.

Osoby obdarzone talentem duchowym Rozwijanie innych czerpią przyjemność i satysfakcję z uczestniczenia w procesie rozwoju innych ludzi. Chętnie udzielają mentalnego i duchowego wsparcia. Wykazują troskę o swoich podopiecznych i angażują się w ich rozwój na każdym jego etapie. Dostrzegają nawet najmniejsze postępy i doceniają każdy krok, przybliżający daną osobę do osiągnięcia zamierzonego celu rozwojowego. Posiadają niemal niewyczerpane zapasy cierpliwości, umożliwiające pracę z osobami, znajdującymi się na samym początku ich drogi. Dostrzegają i koncentrują się na potencjale, jaki posiadają ich podopieczni, i czują pragnienie, aby go urzeczywistnić. Potrafią dostrzec ziarna osobistego geniuszu u każdego. Uważają, że nikt nie jest w pełni ukształtowany i że każdy człowiek stale i nieustannie się rozwija. Wiedzą, jakiej wiedzy, umiejętności lub innych zasobów potrzebują inni, aby wzrastać, i robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić im odpowiednie warunki do rozwoju. Obserwują swoich podopiecznych i wypatrują oznak postępu. Czują satysfakcję, gdy inni wzrastają. 

Osoby posiadające Talent duchowy Rozwijanie innych:

Wnoszą: czas i energię.
Pragną: inwestować w kogoś.
Kochają: ludzki potencjał i rozwój.
Nie znoszą: zmarnowanego lub niewykorzystanego potencjału.
Muszą uważać na to, aby: tracenie czasu na ludzi niechętnych do pracy nad sobą.

Posłuchaj nagrania audio na temat Talentu Duchowego Rozwijanie innych: 

    Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Rozwijanie innych wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Rozwijanie innych. Jesteś osobą, która czerpie przyjemność i satysfakcję z uczestniczenia w procesie rozwoju innych ludzi. Jesteś człowiekiem cierpliwym wobec braku doświadczenia innych. Co będziesz robić? Będziesz czerpać satysfakcję z rozwijania ludzi i obserwowania ich postępów. W ten proces wnosisz czas i energię. Pragniesz inwestować w kogoś. Kochasz ludzki potencjał i rozwój. Czego nie znosisz? A no właśnie zmarnowanego lub niewykorzystanego potencjału! I to ciebie boli, wręcz rujnuje! Można Cię porównać do cierpliwego rodzica, który uczy swoje dziecko chodzić. Na co musisz uważać? Na tracenie czasu na ludzi niechętnych do pracy nad sobą.

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat talentu duchowego Rozwijanie innych:

List do Efezjan 4:11
1 List do Tymoteusza 3:1-7
List do Tytusa 1:6-9
Jeremiasza 3:15
Dzieje Apostolskie 20:28
Ewangelia św. Jana 10:11-18

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.