✨ UWAGA !!! Szukasz książki DAWCA MARZEŃ, ruszyła PRZEDSPRZEDAŻ, klikaj TU!

Talent Duchowy Usługiwanie wg The GoodTest™

talenty duchowe Jun 22, 2022

Talent Duchowy Usługiwanie według The GoodTest™

Talent Duchowy Usługiwanie (Service) wg testu talentów duchowych The GoodTest™ to talent z domeny działania.

Osoby obdarzone talentem Usługiwanie czerpią radość z usługiwania i pomagania innym. Ich świat najlepiej opisuje porządek, który sami stworzyli. Potrafią efektywnie zarządzać ograniczonymi zasobami. Czerpią satysfakcję z działania. Nieważne, czy ich zadanie jest wielkie czy drobne – chcą być aktywni i coś robić. Kiedy ktoś zwróci się do nich z prośbą o wykonanie czegoś, czują się docenieni i z pełnym zaangażowaniem przystępują do pracy. Nie przeszkadza im wykonywanie drobnych, rutynowych zajęć, a powtarzalne czynności ich nie nudzą. Kiedy nie mają nic do zrobienia, zgłaszają się na ochotnika po nowe obowiązki. Bezczynność nie leży w ich naturze. Potrzebują, aby twój świat był przewidywalny. Musi on być uporządkowany i zaplanowany, więc instynktownie narzucają mu strukturę. Tworzą plan zajęć i harmonogram. Powtarzalność, terminy i zasady dają im poczucie, że mają kontrolę nad sytuacją. Ważna jest dla nich równowaga. Wierzą, że człowiek najlepiej funkcjonuje w środowisku, w którym zasady są jasne i zobowiązują w równym stopniu każdego. W takim środowisku ludzie wiedzą, czego się mogą spodziewać. Jest ono przewidywalne i sprawiedliwe, każdy ma w nim równą szansę. Potrafią nieść pomoc w mądry i sprawny sposób, zapewniając harmonię i poczucie bezpieczeństwa wszystkim odbiorcom swoich usług.

Osoby posiadające Talent duchowy Usługiwanie:

Wnoszą: precyzję i zorientowanie na detale.
Pragną: ustrukturyzowanego i zorganizowanego otoczenia.
Kochają: rzeczy, które są zorganizowane i uporządkowane.
Nie znoszą:  chaosu i zamieszania oraz działanie na wyczucie.
Muszą uważać na: stawianie oporu zmianom.

Posłuchaj nagrania audio na temat tego Talentu Duchowego: 

 

   Czy Ty już znasz swoje dary ducha? Poznaj je tu The GoodTest™


Talent Duchowy Usługiwanie wg The GoodTest™ - Transkrypt nagrania audio

Twój talent to Usługiwanie. Jesteś osobą, która czerpie radość z usługiwania i pomagania innym. Twój świat najlepiej opisuje porządek, który sam/-a stworzyłeś/-aś. Efektywnie zarządzasz ograniczonymi zasobami. Co będziesz robić? Będziesz planować z wyprzedzeniem i podążać za tym planem. Wnosisz precyzję i zorientowanie na detale. Pragniesz ustrukturyzowanego i zorganizowanego otoczenia. Kochasz rzeczy, które są zorganizowane i uporządkowane. Czego nie znosisz, co ciebie boli i wręcz rujnuje to chaos i zamieszanie oraz działanie na wyczucie. Można Cię porównać do zadbanego ogrodu. Na co musisz uważać? Na stawianie oporu zmianom.

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Biblia na temat talentu duchowego Usługiwanie:

List do Rzymian 12:7
1 List do Koryntian 12:4-7; 12:28; 16:15-16; 20:35
Dz. Apostolskie 6:1-7
Ew. św. Mateusza 20:25-28
Ew. św. Marka 10:42-45
2 List do Tymoteusza 4:11
Apokalipsa św. Jana 2:19

 Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


The GoodTest™

The GoodTest™ to badanie, którego zadaniem jest uwolnienie Twojego niesamowitego potencjału. Świadomie i efektywnie wykorzystując talenty duchowe oraz motywacyjne, które ten test wykrywa, osiągniesz spełnienie, radość i spokój. The GoodTest™ nie określa tego, kim się stałeś w trakcie swojego życia ale to, co jest dla Ciebie naturalne. Wykrywa Twój niepowtarzalny zestaw talentów, który pozwoli Ci osiągnąć spełnienie czy to w relacjach, czy karierze, czy każdej dziedzinie życia, w której tylko chcesz się rozwijać i doskonalić.

The GoodTest™ to unikalne i niezwykle skuteczne narzędzie, które pozwala odblokować wewnętrzne Talenty, pasje i pragnienia serca. Całe Twoje życie: kariera, związki, marzenia, wszystko to, co można osiągnąć, opierając się na ukrytych Talentach i Twoim potencjale.

UWOLNIJ SWÓJ GENIUSZ
Dowiedz się, jak siebie lepiej poznać i zrozumieć i jak podejmować życiowe decyzje w zgodzie ze soba, swoja karierą, partnerem i swoim dobrostanem.

Czy Ty już znasz swoje Talenty Duchowe? Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™


Obudź swoje Talenty Duchowe do życia w Spełnieniu i Obfitości, dołącz do kursu klikając w obrazek: 

Teraz obowiązuje wyjątkowa cena przedsprzedażowa kursu, która niebawem zwiększy się znacząco. 


A oto opinie ludzi, którzy zrobili badanie talentów The GoodTest™: 

Jola, artystka, malarka i przedsiębiorczyni:

„Od kilku lat rozwój osobisty i duchowy stał się dla mnie wyjątkową przygodą, dzięki której mogę poznać siebie. Przełomem w tej dziedzinie było wykonanie Testów Instytutu Gallupa, które określiły Top5 dominujących moich talentów. Puzzle zaczęły się układać. Kolejnym doświadczeniem które dopełniło wiedzę na mój temat, był The GoodTest™. Powiem tak, to była wisienka na torcie. Po otrzymaniu wyniku i przeczytaniu moich Duchowych talentów, po prostu powiedziałam na głos tak to jestem ja kompletna.Wszystko ułożyłam w jedną całość.Kiedyś tylko mogłam przypuszczać to kim jestem, teraz wiem kim jestem na 100%.W mojej opinii, każdy człowiek na planecie ziemia powinien, skorzystać z tego wyjątkowego narzędzia. Uważam że po wielu latach dryfowania w końcu trzymam ster mojego życia. Jestem Kapitanem mojej Duszy, która pragnie spełnienia. Polecam każdej osobie która, pragnie poznać siebie i nadać kierunek swoim życiowym ścieżkom."

Anna, trenerka personalna fitness:

"Poznanie talentów i Twojej Formuły Geniuszu jest najlepszą rzeczą jaka mogła nastąpić w moim życiu. Ponadto moja relacja z Mr. Good weszła na zupełnie inny poziom- tego potrzebowałam🙏❤.Dziękuję z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu 🙏. Życzę wszystkim aby osiągnęli swoje spełnienie w życiu 🔝☀. Ja miałam to szczęście odnaleźć je, za co jestem wdzięczna każdego dnia☀❤🔝. Przesyłam moc uścisków🤗 i pozytywnej energii☀🔝."

Lucyna, uczestniczka Mentoringu Spełnienia:

„To trzeba poczuć kiedy dostaje się wyniki testu ze swoimi talentami ducha i jest się szczęśliwą osobą bo wiesz jak te talenty dalej rozwijać i którą drogą iść by było szczęście, spełnienie i obfitość. Polecam z całego serca. To jest najlepszy test by poznać samego siebie. Dziękuję Ci Taisja Laudy za to co robisz dla innych i co zrobiłaś dla mnie.”

Joanna, koordynatorka:

„The GoodTest™ bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przede wszystkim dlatego, że jego wynik jakby spoił się z wynikami Top5 Gallupa. Mój wynik to takie odbicie lustrzane ale z perspektywy duchowej. To znów wejście wgłąb siebie, w świat który powinien być dla nas najważniejszy, a o którym zapominamy. To takie spełnienie tego uczucia, które gdzieś tam w środku było ale nie do końca wiedziałam jak go nazwać. The Good Test to zrobił. Nazwał po “imieniu” kim jestem, moje talenty duchowe, zdmuchał kurz. Nie pozwólmy kurzowi osiadać i zapominać o sobie ponieważ jak inaczej możemy dawać siebie innym, w naszej najlepszej okazałości jeśli sami siebie nie znamy. Poznawanie i rozumienie siebie to piękne uczucie.”

Żeby odkryć i rozwinąć swoje Talenty Duchowe zrób badanie The GoodTest™

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.