The Chosen po polsku - wspólne oglądanie wyjątkowego serialu!

 

The Chosen po polsku - nowy projekt!

Chciałabym zaprosić Cię do udziału w czymś absolutnie wyjątkowym, a mianowicie do wspólnego obejrzenia niesamowitego serialu "The Chosen" po polsku (tłum. Wybrany/-i). Pierwszy odcinek zobaczymy już w ten czwartek 12 maja 2022r. o godz. 20:00 na moim Facebooku. 🙂
 

Wierzę, że gdy ludzie są połączeni w aktywności, wytwarza się magiczna energia i synergia, która może uzdrawiać, dawać zrozumienie, pomagać nam przyjąć decyzję i wiele innego. Jak mówi Biblia: "Gdzie dwoje mówi o mnie, trzeci jestem JA" - tego życzę, żebyśmy razem doświadczyli w tym niesamowitym 8 - tygodniowym doświadczeniu!
 

The Chosen - czym się różni od wszystkich innych seriali

„The Chosen" (tłum. Wybrany/-i)  to pierwszy w historii kina wielosezonowy serial o życiu Jezusa, dzięki któremu można spotkać i zobaczyć Jezusa oczami tych, którzy znali go znali osobiście – uczniów, rodziny, przyjaciół i innych osób. W założeniu twórców serialu, patrząc na Jezusa oczami tych, którzy go spotkali w rzeczywistości, być może doświadczymy go również w zupełnie osobisty i nowy sposób. Twórcy serialu powtarzają, że serial nie ma na celu zastąpić Biblii, ale kierować widzów do sięgania po Słowo Boże. Historie są fabularyzowane, jednakże cała grupa biblistów dba o to, aby zapewnić historyczną prawdę oraz oddać charakter tamtych czasów i ludzi. Reżyser serialu, Dallas Jenkins podkreśla, że buduje historie postaci przez soczewkę "Czy tak mogłoby się zdarzyć? Czy taka sytuacja mogłaby mieć miejsce?"

W każdym kolejnym odcinku coraz lepiej poznajemy historię uczniów Jezusa i Jego samego. Nie są to jednak wzorcowe postacie "świętych", jakie znamy z niedzielnych czytań Biblii w kościele. Każdy z nich ma wady i zalety, doświadcza codziennych problemów i kłopotów, mierzy się ze swoimi słabościami lub niedoskonałościami. To wszystko sprawia, że jako widzowie zaczynamy utożsamiać się z bohaterami The Chosen i postrzegać bohaterów Biblii jak postacie z krwi i kości, którzy się mierzą z życiowymi problemami, jak każdy z nas. 

Wyjątkowość tego serialu to również to, w jaki sposób The Chosen jest finansowany, a mianowicie, jest on w całości pokryty z crowdfundingu. To ludzie tacy jak Ty, czy ja w całości finansują powstanie tego serialu. Jeżeli chcesz dołączyć się i sfinansować kolejne odcinki serialu to koniecznie ściągnij sobie apkę The Chosen w AppStore lub sklepie Play. The Chosen jest największym przedsięwzięciem medialnym na świecie finansowanym przez crowdfunding

Projekt The Chosen po polsku - co, gdzie, kiedy

Projekt The Chosen po polsku polega na wspólnym oglądaniu serialu The Chosen po polsku i dzielenie się naszymi wrażeniami, obserwacjami i komentarzami. Będziemy spotykać się na moim Facebooku w czwartki o godz. 20:00 i wspólnie oglądać wszystkie odcinki The Chosen.

Zaczynamy już w najbliższy czwartek 12 maja.

Zapraszam Cię do dołączenia do mojego Facebooka, jeżeli jeszcze nie jesteś tam.

 Zapraszam Cię serdecznie w tą niesamowitą wspólną podróż!

Taisja Laudy 

TU OBEJRZYSZ WSZYSTKIE ODCINKI 1 GO SEZONU Z MOIM KOMENTARZEM I MOŻLIWOŚCIĄ TWOJEGO KOMENTOWANIA. 

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.