Teraz tylko 34 zł

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się
B5flzkhrkcrhwjpffqw4 file

"MOJE ŻYCIE Z MR. GOOD" E-Book, Taisja Laudy

“Moje życie z Mr. Good” to :

  • 47 inspirujących historii Prowadzenia, które mogą żyć każda z osobna, ale tez łączą się w fascynującą całość;
  • Anegdoty prosto z życia dają wytyczne co do działań, które należy podjąć, by wieść życie pełne sukcesów i radości;
  • Autentyczne opowieści pokazują, jak powinno wyglądać życie każdego człowieka, jeśli otworzy się na Prowadzenie przez Pana Good i czerpanie z Instrukcji Życia.

To właśnie te określenia - Pan Good i Instrukcja Życia - pozwalają skrócić dystans, do tematów, które na co dzień wydają się nam abstrakcyjne i poza naszym zasięgiem - wiary, otwartości, relacji z Bogiem.

Recenzje czytelników:

Jest to książka z serii tych książek, które zostały natchnione. To wschodnioeuropejska wersja książki “To co wiem na pewno” Oprah Winfrey.

Kamila Augustyńska

Ta książka żyje! Nie ma drugiej takiej! Odkryje przed Tobą sposób na życie w harmonii, szczęściu, dostatku i więcej udowodni Ci, że to działa i że się dzieje i że niemożliwe staje się tu i teraz właśnie na miarę Twoich potrzeb.

Izabela Bogusz

Niesamowita historia kobiety z trzecim okiem, będąca w relacji z jakimś „Mr. Good”. Na swej drodze życiowej zuchwale rzuca wyzwanie najtrudniejszemu przeciwnikowi pomimo tego, że jest przeniknięta czarnobylskim promieniowaniem. Pokazuje jak można zostać emigrantką w swym własnym kraju i przyczynić się do śmierci telefonicznej w 3 sekundy. Mr. Good natomiast w swej doskonałości i z nietypowym poczuciem humoru pozwala na erotyczne przejęzyczenia. Autorka w podróży dookoła świata przedstawia dobrostan z niebios i świetnie rozwijającą się karierę zawodową przeplataną smutkiem i niezgodą. W karuzeli doświadczeń, na geograficznym końcu świata odnajduje „wyjście ewakuacyjne”. Z pomocą Mr. Good opracowuje wzór matematyczny, którego wynik może okazać się dla czytelnika kluczem do uczucia ulgi, radości i spełnienia. Z całego serca polecam tę książkę każdej osobie, która chciałaby poznać piękną i wymagającą relację Taisji z Mr. Good, bo właśnie z tej historii czytelniku możesz się dowiedzieć, że nieświadomie byłeś z Nim na randce.

Beata Sroka-Barette