Teraz tylko 34 zł

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się

"MOJE ŻYCIE Z MR. GOOD" E-Book, Taisja Laudy

Książka “Moje życie z Mr. Good”

Na dziś jest wydana w 3 językach, dotknęła już 1000 ce ludzi na całym świecie swoim przesłaniem Miłości, Zaufania, Życia w Wolności i Prowadzeniu.

Zobacz, co mówią na jej temat czytelnicy. 

Recenzje czytelników:

Kochani książka Moje Życie z MR. GOOD @taisjalaudy to książka, która zmieniła Moje życie 🌟 Dzięki niej zaufałam, zaufałam z pozycji serca 🌟 Puściłam to czego nie mogę kontrolować....i poddałam się Stwórcy i jego prowadzeniu🌟 Kolejnym moim krokiem w prowadzeniu, był The GoodTest™ ( który również dostępny jest na stronie internetowej Taisji ;) Ten test pomógł mi sprecyzować moje duchowe talenty. Zostały one nazwane i wyróżnione.

Monika Kolaga

Moje życie, przed przeczytaniem książki nie było takie kolorowe i radosne, jak z całą stanowczością mogę powiedzieć, jest teraz. Było wręcz odwrotnie. Wiele rzeczy, wydarzeń i zdarzeń następowało jedno po drugim. Nie zdążyłam otrząsnąć się po pierwszym, a tu już kolejne zdarzenie dawało mi mocno w kość. I tak przez kilka lat. Ciągle coś, ciągle ktoś. Naprawdę miałam wszystkiego dosyć. Brak perspektywy, brak wartości, życie z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc. Do tego tłumienie swojej Intuicji, niesłuchanie serca, brak wiary w cokolwiek. Łączność z Mr. Good zerowa. Po książce i kursach Taisji zaczęłam dostrzegać w sobie piękno, miłość, zaakceptowałam to, jaka jestem i nauczyłam się siebie kochać. Trochę mi to zajęło, ale po pewnym czasie zauważyłam, że im więcej czasu daję sobie, im więcej miłości do samej siebie wlewam tym więcej jestem jej w stanie dać moim Synom i Mężowi oraz innym ludziom.

Dominika Paśnicka-Sionek

Kupiłam książkę “My Life with Mr. Good” z ciekawością, co nowego dla siebie odnajdę. Pamiętam, jak podczas czytania czułam ogromne wzruszenie i głębokie poczucie, że tego mi właśnie brakuje w życiu. Tego zaufania. Oddania kontroli Tacie. Ja wtedy chciałam o wszystkim decydować, kontrolować. Myślę, że to był strach przed nawrotem dystymii. Z każdym przeczytanym rozdziałem utwierdzałam się, że odsunęłam Tatę od siebie wiele lat wcześniej. Przyszedł moment, kiedy powiedziałam: „No dobrze. Skoro to tak działa. To próbuję”. Dzięki Taisji i narzędziom, które stworzyła, poznałam swoje Talenty Gallupa, Talenty Duchowe, Wartości, którymi chcę się kierować w życiu oraz Marzenia te małe i te duże J. Świadomość siebie sprawia, że odchodzi żal, pycha, rozczarowanie. Przyszła nauka wdzięczności, miłości i zgody na nieznane.

Katarzyna Pepłońska

Jest to książka z serii tych książek, które zostały natchnione. To wschodnioeuropejska wersja książki “To co wiem na pewno” Oprah Winfrey.

Kamila Augustyńska

Ta książka żyje! Nie ma drugiej takiej! Odkryje przed Tobą sposób na życie w harmonii, szczęściu, dostatku i więcej udowodni Ci, że to działa i że się dzieje i że niemożliwe staje się tu i teraz właśnie na miarę Twoich potrzeb.

Izabela Bogusz

Bóg, duchowość, modlitwa, prowadzenie - choć są niezwykle ważne w naszym życiu i rozwoju mało kto ma odwagę wypowiadać się na ten temat. W weekend skończyłam czytać książkę Taisji Laudy "Moje życie z Mr.Good" i przypomniała mi ona o jednym z najszczęśliwszych okresów w moim życiu, kiedy pełna zaufania i wiary kroczyłam przez codzienność bez obaw, że coś się nie uda - ufałam w pełni sile wyższej i działy się ciągle małe cuda. Z czasem jednak zaczęłam podważać, tracić zaufanie i moja wiara jakoś tak zmalała. Cuda codzienności nadal mi się więc zdarzają, ale znacznie rzadziej niż kiedyś. Czytając tę książkę, zapragnęłam znów poczuć to prowadzenie i niezachwianą wiarę 💚🙃 Tak jakbym nagle się przebudziła i przypomniała sobie o czymś niezwykle ważnym. Ta książka to historia autorki i jej relacji z Bogiem. Dla mnie była to bardzo inspirująca lektura. Jeżeli więc chcecie pogłębić swoje relacje z Bogiem albo w ogóle go poznać i zaprosić do swojego życia, jeżeli chcecie zacząć dostrzegać boskie prowadzenie, to bardzo polecam Wam ten tytuł. Prowadzenie przez niebo bywa zabawne, przewrotne, niesie radość i spokój, nie bójcie się więc, że będziecie musieli spędzać godziny na klęczkach, klepiąc z pamięci słowa modlitw, które nie przemawiają do Waszych serc, bo zupełnie nie o to chodzi 🙃💚 Ja dziś chcę wysłać do Was właśnie taki sygnał, który brzmi - pamiętaj, nigdy nie jesteś sam 🙃💚

Marta Iriszer