600 zł

Dodaj do zakupu badanie Gallupa 

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się

SESJA Z TRENEREM Formuły Geniuszu™ + 2 tygodniowa opieka telefoniczna po

Chcesz być bardziej efektywny? Potrzebujesz więcej energii i sił do realizowania wyznaczonych celów i planów? Chcesz czerpać więcej radości ze swojej pracy i codziennego życia? A może chcesz zmienić swoją ścieżkę zawodową lub odkryć karierę marzeń?
Sesja z Trenerem Mocnych Stron jest odpowiedzią!

Jak: Spotkanie osobiste bądź Video Konferencja
Ile trwa: do 90 minut

Podczas sesji z trenerem zrozumiesz, w jaki sposób działasz. Poznasz swoje wewnętrzne filtry, wymagania oraz Twoją unikatową perspektywę – wszystko to, co definiuje Twoje decyzje, wybory i zachowania. Zwiększysz swoją samoświadomość i zdobędziesz umiejętność klarownego komunikowania innym swoich Mocnych Stron – zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Uwolnisz się od wielu przekonań na swój własny temat, które w żaden sposób Ci nie służą. Poznasz swoją wyjątkową Moc – taką, którą masz tylko Ty. Ona stanowi Twoją wartość dodaną i tak zwaną unikatową wartość rynkową. Bez względu na to, czy potrzebujesz być bardziej skuteczny w trakcie rozmów o pracę, czy po prostu pragniesz żyć w spełnieniu i spójności ze sobą – jest to najlepsze dostępne rozwiązanie. 

Jak to wygląda:

Wymaganiem do przystąpienia do sesji jest posiadanie wyniku Twoich Top 5 Talentów  (StrengthsFinder 2.0 result). Jeśli już go masz – to wspaniale! Jeśli nie, możesz zdobyć go tutaj, a jeśli biegle posługujesz się językiem angielskim, tu 

Do pracy na sesji wymagany jest także (Strengths Insight Report and Action-Planning Guide), najlepiej w języku polskim. Tu możesz go przetłumaczyć

Jeżeli natomiast Twój angielski jest biegły, po prostu pomożemy Ci uzyskać ten wynik i przyjść z nim na sesję po uprzednim odpowiednim przygotowaniu. 

Dlaczego pracujemy na wynikach zindywidualizowanych? Raczej nie szukasz narzędzia, które Cię zaszufladkuje – jeśli już, pragniesz wyjść z takiego schematu 🙂 Przed sesją upewnimy się, że posiadasz właściwy wynik oraz czy odrobiłeś pracę domową. Wszystkie instrukcje, dotyczące poszczególnych kroków, otrzymasz w mailu, wprowadzającym Cię do procesu, który wyniesie Twoje życie zawodowe i prywatne na nowe wyżyny.

Czas trwania sesji: do 90 minut. Może to być spotkanie twarzą w twarz lub video konferencja. Nasi Trenerzy pracują na terenie całej Polski, realizując misję TLnC Global „Przyprowadzić Miliony Ludzi do Spełnienia”, poprzez odnalezienie swojej niepowtarzalnej ścieżki. Podążając tą właśnie drogą, dajesz innym największą wartość – a zarobek, uznanie, awanse i inne udogodnienia stają się tylko efektem ubocznym Twoich działań w radości i mocy, każdego dnia!

 

Proces ten jest jednorazowy – nie ma potrzeby powtarzać go w nieskończoność. Na sesjach otrzymasz narzędzia do właściwego zarządzania sobą, swoimi decyzjami, karierą, relacjami, celami i oczywiście Mocnymi Stronami. Wierzymy w to, że dawanie wędki jest jedyną uczciwą drogą we wspieraniu i prowadzeniu drugiego człowieka ku jego spełnionemu i pełnemu sukcesów życiu. 

Zacznij podróż w kierunku kariery swoich marzeń i spełnionego życia!