Kurs "Od Kariery do Powołania" + 2 dodatkowe raporty

 Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS "Od Kariery do Powołania”?

Kurs składa się z trzech modułów, przeznaczonych do samodzielnej pracy. W każdym z modułów otrzymujesz dostęp do nagrań w formie video i/lub audio:

MODUŁ 1 - TALENTY DUCHOWE

Odkryjesz, czym są talenty duchowe oraz dowiesz się, a jaki sposób zacząć je w pełni wykorzystywać. Dowiesz się, co jest Twoim największym darem i podejmiesz konkretne działania, aby jeszcze piękniej go rozwinąć. Poznasz specyfikę działania talentów duchowych i zrobisz ćwiczenia pozwalające ci wykorzystać swoje Talenty do tworzenia życia, o którym od zawsze marzysz.

MODUŁ 2 - TWOJE DRZEWO ŻYCIA

Dowiesz się, jak dojrzałe są Twoje talenty. Poznasz wszystkie etapy rozwoju talentów, obliczysz swój indywidualny wynik oraz narysujesz piękne drzewo obrazujące Twoje talenty, oraz ich rozwój. Przyjrzysz się również korzeniom swojego drzewa oraz blokadom na drodze rozwoju talentów. W tym module otrzymasz Raport Dojrzałości Talentów, oraz dodatkowe materiały pdf dot. głównej blokady w rozwijaniu talentów. 

MODUŁ 3 - TWOJA PRZYPRAWA ŻYCIA

Przyjrzysz się “przyprawie życia” - Twojemu najsłabiej rozwiniętemu talentowi. W połączeniu z Twoim Top 5, ostatni talent dodaje Twojemu życiu smaku, tak jak pieprz czy sól nadaje smak potrawie. Otrzymasz Raport Stanu Ducha, który pokaże Ci, w jakim stanie się obecnie znajdujesz i pomoże określić jakiego Stanu Ducha chciałabyś doświadczać więcej na co dzień.

 

CO OTRZYMUJESZ:

 1. Kurs składający się z 3 Modułów: 
 • Moduł 1 “Talenty Duchowe”
 • Moduł 2 “Twoje Drzewo Życia”
 • Moduł 3 “Twoja Przyprawa życia”
 1. Materiał podzielony na 36 lekcji. Dostęp do materiałów 24/7 na platformie kursów online przez rok. 
 2. Raport Stanu Ducha na podstawie Twojego wyniku The GoodTest™.
 3. Raport Dojrzałości Talentów - pełny raport wszystkich 20 talentów duchowych.  (Te raporty można otrzymać tylko biorąc udział w kursie od Kariery do Powołania)
 4. Esencje każdego z 20 talentów duchowych w formie audio.
 5. Dodatkowe materiały pdf - definicja pychy oraz objawy pychy.
 6. Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia uczestników kursu.
 7. Dostęp do kursu w twoim telefonie poprzez aplikację Kajabi - dbamy o twoją wygodę i o to, żeby mieć dostęp do materiałów wszędzie i zawsze. 
 8. Gwarancję satysfakcji 14 dni. 

    .  

 

Uczestnicy o KURSIE:

Kurs poruszył najgłębsze struny mojego serca. Pokazuje nam gdzie są nasze blokady i co trzeba zrobić żeby je pokonać. Kurs daje odwagę do działania. Pomaga zrozumieć istotę tego kim jesteśmy. Kurs też bardzo podnosi na duchu i wlewa dużo nadziei do życia. Kurs zmusza do bardzo głębokich refleksji i jest pełen cudów. Daje odpowiedź na to co sprawia, że na co dzień czujemy się tak, a nie inaczej. Kurs pokazał mi jak bardzo zostałam obdarowana i jak mam działać! Dziękuję za tą cudowną przygodę!

Julia Wojnarowska

W końcu słyszę PoWołanie serca :). Kurs jest baaardzo bogaty w wiedzę ( niedostępną nigdzie indziej) która baardzo poszerza perspektywę a nawet ją zmienia ;). Dodatkowym ogromnym plusem jest jest to że autorka ma dar mówienia o rzeczach trudnych w bardzo jasny i konkretny sposób który ma proste przełożenie na codzienne odkrywanie i rozwijanie w sobie DUCHA :). Mnie osobiście nazwanie talentów duchowych zobaczenie oraz przejrzenie się w nich dało niesamowity Pokój, akceptację oraz radośc że je mam :)! Przyszło też duuuże zrozumienie moich wcześniejszych zachowań ( nie do końca znałam źródło ich pochodzenia) które inni oceniali dość surowo a ja byłam bliska uwierzenia im że to moja słabość... Na szczęście teraz wiem że to jednak DARY :), które dzięki kursowi nauczyłam się rozwijać i świadomie używać - co też mocno wpłynęło na moja relację ze STWÓRCĄ a nawet więcej...OTWORZYŁO mi drzwi do KRÓLESTWA które nie jest z tego świata czego i Tobie z serca życzę :) P.s Kolejnym wspaniałym dodatkiem w kursie jest to że do każdego talentu są przypisane cytaty z Biblii co pozwala " oglądać" dany talent z każdej strony i tym samym uchyla jeszcze bardziej rąbka tajemnicy Radosnego Życia i PoWołania :). P.s.2 W końcu nauczyłam się odróżniać psyche od Ducha :)

Wiola Miszczuk

Kurs "Od Kariery do Powołania" + 2 dodatkowe raporty do Twojego wyniku "Stan Ducha" i "Dojrzałość Twoich Talentów" tylko teraz 290 zł

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się