1100 zł

Obejrzyj je i otwórz furtkę do swojego spełnionego, obfitującego w cuda istnienia.

Konto o takim adresie e-mail już istnieje. Czy to ty?

Zaloguj się
Ii9kdoctkuirppytgysz odkryj talenty dla nastolatka 15 lat program rozszerzony

Odkryj talenty dla nastolatka! / 15 lat+ (program rozszerzony)

Młodzi ludzie stają przed wieloma trudnymi wyborami. W którym kierunku mam pójść? Kim chcę być? Co chcę osiągnąć w swoim życiu? Muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania. My, dorośli, odgrywamy dużą rolę w ich życiu - musimy dać im akceptację i wsparcie, aby mogli rozwijać w sobie to, co najlepsze jako jednostka. Wpajanie wiary w siebie i otwieranie możliwości pomoże im z pewnym wejściem w dorosłe życie, aby być gotowy do pracy nad osiąganiem więcej każdego dnia.

Co od nas otrzymasz?

  • Badanie Mocnych Stron metodologią Instytutu GALLUPa
  • Raport, który odkrywa najmocniejsze Talenty młodej osoby. Znajdziesz w nim opis obszarów naturalnych zdolności Twojego dziecka.
  • Raport: Jak mnie prowadzić?
  • Plan działania dla dziecka oraz dla dorosłych. Opisuje on aktywności, dzięki którym można w praktyce wykorzystać określone Talenty i wspierać nastolatka w ich rozwoju
  • Indywidualna sesja coachingowa z Trenerem Mocnych Stron™ dla młodej osoby
  • Indywidualna sesja coachingowa z Trenerem Mocnych Stron™ dla rodziców

Opinie uczestników:

Wszystko, co robiłem, w trakcie czego czułem się niesamowicie dobrze, okazało się być moimi talentami. Co mi daje, że teraz znam moje mocne strony? Częściej używam ich świadomie! Wiem, że umiem i jeszcze śmielej stawiam czoła wyzwaniom. Czasami jest tak, że czujesz się z czymś dobrze, a kiedy już wiesz co to jest, to po prostu używasz tego jak najczęściej!

Michał (19 l.)

Warsztaty były naprawdę pożyteczne. Dostrzegaliśmy wartość w naszych dzieciach już wcześniej, ale teraz szerzej otworzyły nam się oczy i wiemy, jak mamy pracować z ich talentami. Polecamy innym szkołom ten program!

Jolanta Trela, Dyrektor

Zrozumiałam jak mój syn patrzy na świat – nasza komunikacja stała się dziecinnie prosta.

Hanna, mama 14-letniego

Jakie były wrażenia Mikołaja tuż po o rozmowie z Trenerem Mocnych Stron? Ogromna duma, radość i poczucie wyjątkowości. Zobaczył, że jest niezwykły, zrozumiał, jakie ma talenty i jak może je wykorzystywać. Co w praktyce nam to dało? Nam wszystkim, bo wiedza o talentach zmienia nie tylko osobę badaną, ale i jej relacje z najbliższymi. My, jako rodzice, mając pewność, że mamy przywódcę i lidera, który i tak dopnie swego, zrezygnowaliśmy z narzucania mu wielu rzeczy, a w tamtym czasie narzucania wyboru profilu i szkoły. To uspokoiło i jego i nas. Sam podjął decyzję, że chce rozwijać się w kierunku biznesu i taki profil w liceum wybrał. Mam młodszą córkę, która nie może doczekać się już badania. Polecam taki prezent dla każdego dziecka. Wejście w dorosłe życie z wiedzą, w jakich obszarach jest się wyjątkowym i w stronę jakich Mocnych Stron można się rozwijać jest bezcenna na etapie kształtowania się pewności siebie.

Anna K.

Zrozumiałam, jak syn patrzy na świat – nasza komunikacja stała się dziecinnie prosta. Syn stał się bardziej pewny siebie, otwarty. Widzę, jak rozkwita z dnia na dzień. – Uświadomiłem sobie, że syn ma własny porządek i wartościowanie spraw i że nakazy, zakazy są bezowocne i zamykają porozumienie. Teraz skupiam się na przedstawianiu celów, jakie są dla mnie ważne – czego oczekuję. Motywuję, ale drogę rozwiązania i rygory czasowe – odpuszczam.

Hanna i Mariusz T.