Test GALLUPa, Raport i Sesja dla Młodzieży 15 lat+ (Program Mocny Start w Dorosłość)

Odnajdź studia i pracę swoich marzeń

Młodzi ludzie stają przed wieloma trudnymi wyborami. W którym kierunku mam pójść? Kim chcę być? Co chcę osiągnąć w swoim życiu? Muszą znaleźć odpowiedzi na te pytania. My, dorośli, odgrywamy dużą rolę w ich życiu - musimy dać im akceptację i wsparcie, aby mogli rozwijać w sobie to, co najlepsze jako jednostka. Wpajanie wiary w siebie i otwieranie możliwości pomoże im z pewnym wejściem w dorosłe życie, aby być gotowy do pracy nad osiąganiem więcej każdego dnia.

Co od nas otrzymasz?

  • Badanie Mocnych Stron metodologią Instytutu GALLUPa - CliftonStrengths for Students Top5 dla nastolatków w wieku 15+.
  • Raport, który odkrywa najmocniejsze Talenty młodej osoby. Znajdziesz w nim opis obszarów naturalnych zdolności Twojego nastolatka.
  • Action Plan (Plan Działania) jak rozwijać Talenty — naturalne predyspozycje Twojego nastolatka (50 pomysłów wraz z konkretnymi wskazówkami).
  • Raport "Jak mnie prowadzić" dla rodziców. Opisuje on aktywności, dzięki którym można w praktyce wykorzystać określone Talenty i wspierać nastolatka w rozwoju.
  • Indywidualna sesja coachingowa z Trenerem Mocnych Stron™ dla młodej osoby — do 90 minut.

 

Ile kosztuje nas błędnie wybrany zawód? Są w życiu dwie bardzo ważne decyzje do podjęcia: Z kim iść przez życie i kim być w życiu?

Możesz pomóc swojemu dziecku w odpowiednim wyborze jednej z nich! Dzisiaj masz wpływ, do dzieła.

NB. Inwestując z nami w przyszłość swojego dziecka, pomagasz naszej Fundacji Genius Life edukować kolejne dzieci, rodziców i nauczycieli o tym jak budować swoje życie, rodzicielstwo i karierę na podstawie mocnych stron i talentów w całej Polsce przez warsztaty, występy i udostępniane materiały. 

Opinie uczestników:

Zrozumiałam, jak syn patrzy na świat – nasza komunikacja stała się dziecinnie prosta. Syn stał się bardziej pewny siebie, otwarty. Widzę, jak rozkwita z dnia na dzień. – Uświadomiłem sobie, że syn ma własny porządek i wartościowanie spraw i że nakazy, zakazy są bezowocne i zamykają porozumienie. Teraz skupiam się na przedstawianiu celów, jakie są dla mnie ważne – czego oczekuję. Motywuję, ale drogę rozwiązania i rygory czasowe – odpuszczam.

Hanna i Mariusz Twardowscy

Jakie były wrażenia Mikołaja tuż po sesji z Trenerem Mocnych Stron? Ogromna duma, radość i poczucie wyjątkowości. Zobaczył, że jest niezwykły, zrozumiał, jakie ma talenty i jak może je wykorzystywać. Co w praktyce nam to dało? Nam wszystkim, bo wiedza o talentach zmienia nie tylko osobę badaną, ale i jej relacje z najbliższymi. My, jako rodzice, mając pewność, że mamy przywódcę i lidera, który i tak dopnie swego, zrezygnowaliśmy z narzucania mu wielu rzeczy, a w tamtym czasie narzucania wyboru profilu i szkoły. To uspokoiło i jego i nas. Sam podjął decyzję, że chce rozwijać się w kierunku biznesu i taki profil w liceum wybrał. Mam młodszą córkę, która nie może doczekać się już badania. Polecam taki prezent dla każdego dziecka. Wejście w dorosłe życie z wiedzą, w jakich obszarach jest się wyjątkowym i w stronę jakich Mocnych Stron można się rozwijać jest bezcenna na etapie kształtowania się pewności siebie.

Anna Komorek

Wszystko, co robiłem, w trakcie czego czułem się niesamowicie dobrze, okazało się być moimi talentami. Co mi daje, że teraz znam moje mocne strony? Częściej używam ich świadomie! Wiem, że umiem i jeszcze śmielej stawiam czoła wyzwaniom. Czasami jest tak, że czujesz się z czymś dobrze, a kiedy już wiesz co to jest, to po prostu używasz tego jak najczęściej!

Michał Antosiewicz (19 l.)

Dzięki temu, że wspieracie swoje dzieci, możemy edukować nauczycieli rodziców w Polsce, tu opinia jednej z Dyrektor szkół: "Warsztaty były naprawdę pożyteczne. Dostrzegaliśmy wartość w naszych dzieciach już wcześniej, ale teraz szerzej otworzyły nam się oczy i wiemy, jak mamy pracować z ich talentami. Polecamy innym szkołom ten program!"

Jolanta Trela, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 im. III Tysiąclecia w Sycowie

Teraz tylko 590 zł.

Obejrzyj je i otwórz furtkę do swojego spełnionego, obfitującego w cuda istnienia.